Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Caroline Wozniacká
25.03.
Tenis Turnaj v Miami

Kráska Wozniacká se bojí o rodinu. Jejím blízkým vyhrožovali smrtí!

Tenisový turnaj v Miami platí u mnoha hráčů za velmi oblíbený. Dánka Caroline Wozniacká to má ovšem naopak. A to poté, co si na něm během zápasů vyslechla děsivá slova. Někteří diváci v Miami jí a její rodině totiž vyhrožovali smrtí. Sprostě pokřikovali i na Wozniacké neteř a synovce.

Karolína Plíšková
24.03.
Tenis Miami Open

Plíšková udolala Sie Šu-wej: V Miami postoupila do osmifinále!

Česká tenistka Karolína Plíšková porazila na turnaji v Miami Sie Šu-wej z Tchaj-wanu 6:4, 1:6 7:6. Rodačka z Loun tak postoupila do osmifinále, ve kterém se utká se Zarinou Diyasovou z Kazachstánu.

Nick Kyrgios
aktualizováno 01.04.
Tenis Miami Open

VIDEA: Bouřlivák Kyrgios: Nejdřív úder roku, potom rozmlátil raketu! 

Teprve jednadvacetiletý Nick Kyrgios už několikrát dokázal, že oplývá tenisovými kvalitami. Na druhou stranu už přes tak mladý věk proslul jako velký bouřlivák a cholerik. Také na to už párkrát doplatil pokutou i vlnou nevole od svých soupeřů. V semifinále turnaje v Miami proti Rogerovi Federerovi předvedl skvělý výkon, ukázal nádherný úder, ale také opět nezvládl své emoce udržet na uzdě.

Leguán a Jiří Veselý
aktualizováno 23.03.
Tenis Miami Open

Tohle monstrum přerušilo zápas Veselého. Lidé se ho báli! VIDEO

Český tenista Jiří Veselý jistě nezapomene na zápas s Němcem Tommym Haasem. Ne však po stránce sportovní, ale kvůli tomu, proč byl přerušen jejich zápas. Na kurt v Miami totiž dorazil nezvaný host, kterým byl leguán. Zatímco Veselý jen přihlížel z povzdálí, jeho německý sok se šel s tímto zvířecím monstrem fotit.

djokovic
aktualizováno 04.04.
miami open rekord

Neporazitelný showman! Novak Djokovič oslavil rekordní výhru

Nejlepší tenista současnosti Novak Djokovič to dokázal! To, co všichni tenisoví odborníci věštili, se srbskému tenistovi vyplnilo. Získal svůj 28. titul z turnajů Masters a vyrovnal rekord legendárního Andrého Agassiho.

Mike a Bob Bryanovi
aktualizováno 01.04.
tenis miami open

Neskutečná hra! Bratři Bryanovi zvedli celé Miami ze sedadel VIDEO

To byla panečku podívaná! Na tenisovém turnaji v Miami byli diváci svědky neuvěřitelné výměny ve čtyřhře, kde hlavními aktéry byli bratři Mike a Bob Bryanovi. Těm se proti dvojici Omar Jasika a John-Patrick Smith podařilo odvrátit neuvěřitelných osm smečů.

Tomáš Berdych
aktualizováno 31.03.
novasport neumí na něj

Žádná změna: Berdych zapsal 10. prohru s Djokovičem v řadě

Bez šance. Tomáš Berdych prostě na Novaka Djokoviče neumí. Čtvrtfinálový souboj v Miami ovládl fenomenální Srb poměrem 6:3 a 6:3 a zaznamenal tak 10. vítězství ve vzájemných utkáních v řadě.

Tomáš Berdych
aktualizováno 30.03.
nova sport atp 1000

Nemožná mise Djokovič? Berdych hraje v Miami bez zábran!

Tři roky nad ním nevyhrál a vzájemná bilance zápasů mezi srbskou a českou jedničkou je hrozivých 22:2. Na turnaji v Miami se ale dějí věci, slunná Florida přeje outsiderům. A tak se mluví i o tom, zda Berdych může suveréna tenisového světa ohrozit.

Victor Troicki, Ivan Dodig a Marcelo Melo
aktualizováno 29.03.
video to se nevidí

Šílené tenisové výměny: Smeč na straně soupeře i knock-out!

Na tenisovém turnaji v Miami není nouze o neuvěřitelné momenty. Srb Victor Troicki ukázal, že by se neztratil ani jako překážkář a zahrál smeč na polovině soupeře. Brazilce Mela zase nechtěně knokautoval parťák Ivan Dodig...

Novak Djokovič
aktualizováno 26.03.
miami open šoumen

Míček chytil do trenek! Djokovič rozesmál diváky a těšil se na video

Velký tenista, velký šoumen! Srbský tenista Novak Djokovič dokáže diváky uchvátit dechberoucími údery raketou, ale i rozesmát k pláči. Na turnaji Miami Open v pátečním zápase proti Angličanovi Kylovi Edmundovi dokázal chytit lobovaný míček přesně do kapsy u svých trenek!