Ruslan Mingazov a Martin Frýdek
aktualizováno 15.12.
první liga dalo se to čekat

Bída Sparty nekončí! Uhrála jen remízu a fanoušci udělali ostudu

Fotbalisté Sparty nezvládli ani další ligové utkání a na hřišti Příbrami jen remizovali 1:1. Letenští přitom vedli po trefě Tetteha, těsně před poločasovou přestávkou ale z přímého kopu vyrovnal bývalý hráč Sparty Jan Rezek. Víc než hrou na sebe upozornil slavný klub výtržnostmi příznivců.

Běsnění fandů Sparty v Příbrami

Ohnivé peklo: Chuligáni Sparty terorizovali fotbalovou Příbram!

Příznivci fotbalové Sparty předvedli další demonstraci proti špatným výsledkům klubu. Nespokojenost s děním v klubu dali najevo na začátku posledního podzimního utkání v Příbrami. Z tribun naházeli na hřiště dělbuchy a stadion vypadal chvílemi jako válečná zóna.

Dame Diop
14.12.
první liga fotbalové derby

Mráz a 6000 diváků! Baník a Sigma se rozešli remízou bez gólů

Úvodní zápas 19. kola fotbalové ligy mezi Ostravou a Olomoucí přinesl bezbrankovou remízu. Baník byl ve dvoustupňovém mrazu aktivnější a měl blíže ke gólu, ale Stronati v největší příležitosti hlavičkoval do spojnice tyče a břevna.

Opava vyhrála v Liberci
aktualizováno 10.12.
fotbal první liga

Opava vykradla Liberec! Vítězství nováčka přišlo v přesilovce

Fotbalisté Opavy překvapili a ze hřiště Slovanu Liberec vezou vítězství 2:1. Nováček první ligy tak poskočil už na 10. místo tabulky. Tři body zařídil 7 minut před koncem Dominik Simerský, to už hrál Liberec bez vyloučeného Ševčíka.

Tomáš Chorý
07.12.
fotbal jasná záležitost

Nekompromisní Plzeň! Veze tři body ze Zlína, Beauguel nehrál

Fotbalisté Plzně v 18. kole první ligy zvítězili 2:0 na hřišti Zlína. Snížila tak ztrátu na vedoucí Slavii na jediný bod, Pražané ale mají sobotní zápas s Mladou Boleslaví k dobru. Plzeň těžila z vydařeného vstupu do zápasu, když už po osmi minutách vedla po gólech Tomáše Chorého a Jana Kovaříka a pak si výhru hlídala.

trenér Josef Csaplár
07.12.
fotbal fotbalová liga

Trenér Csaplár už zase slaví výhru! Příbram vykradla Julisku

Fotbalisté Příbrami v předehrávce 18. kola první ligy vyhráli na hřišti Dukly po obratu 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po sedmi zápasech. Na začátku druhé půle poslal Pražany do vedení Uroš Djuranovič, ale mezi 69. a 77. minutou otočili výsledek Jan Rezek z penalty a Antonín Fantiš.

Opava - Slavia
aktualizováno 03.12.
první liga moc hezký zápas

Slavia v Opavě zvládla obrat! Na Spartu má už náskok 12 bodů

Fotbalisté Slavie vedou první ligu opět o čtyři body před Plzní a na Spartu už mají náskok propastných 12 bodů. Vděčí za to obratu na hřišti Opavy. I když prohrávali 1:2, dokázali vyhrát 3:2, domácí navíc dohrávali bez vyloučeného Smoly.

Tomáš Plekanec vstřelil první gól za Kladno
aktualizováno 01.12.
hokej Výborná premiéra

Plekanec pobláznil Kladno: Dal gól, byl hráčem zápasu

Útočník Tomáš Plekanec odehrál po ukončení kariéry v NHL první zápas za prvoligové Kladno. Rytířům pomohl gólem k domácí výhře 4:2 nad hokejisty Litoměřic. V dresu Středočechů nastoupil Plekanec naposledy 27. prosince 2012 při extraligovém souboji s Třincem během výluky NHL.

Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
aktualizováno 23.11.

Plzeň zachránila v Liberci aspoň bod, Teplice viděly na Dukle 10 karet!

Fotbalisté Liberce obrali Plzeň o dva body a navíc se na střelci Jakubu Peškovi vyfauloval stoper Lukáš Hejda. Remízu 1:1 zachránil pro Viktorii i v oslabení Kovařík. Ve druhém pátečním utkání prohrály Teplice na Dukle 0:1 a dohrávaly dokonce v devíti!

Uznaný gól, který nebyl
aktualizováno 22.11.
Video uvnitř článku

Skandál v první lize: Rozhodčí uznali gól, který nebyl

Tak to je neuvěřitelné! Ve středečním zápase první hokejové ligy mezi Přerovem a Litoměřicemi udělali rozhodčí neuvěřitelnou chybu. Přerovu uznali gól, který podle videa vůbec nepadnul.