Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Moravec
12.01.
biatlon generálka před OH

Čeští biatlonisté konečně zabrali. Ve štafetě dojeli na osmém místě!

Po dvou nevydařených štafetových závodech se českým biatlonistům v letošní sezóně konečně zadařilo. Kvarteto ve složení Ondřej Hošek, Michal Krčmář, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec v německém Ruhpoldingu obsadilo osmé místo. Vyhrálo Norsko před Francií a Ruskem.

Ondřej Moravec
aktualizováno 10.01.
super světový pohár

Biatlon zase září: Moravec má stříbro, Krčmář skončil pátý!

Ondřej Moravec je znovu ve formě! V individuálním závodu Světového poháru biatlonistů v německém Ruhpoldingu ani jednou nechyboval na střelnici a doběhl na druhém místě. Lepší byl jen suverénní Francouz Martin Fourcace. Povedený český závod doplnil i výkon Michala Krčmáře, který doběhl pátý.

Michal Krčmář
06.01.
sp olympijská naděje

Krčmář potvrdil formu. Ve stíhačce doběhl osmý, střílel pomalu a jistě

Biatlonista Michal Krčmář si ve stíhacím závodě Světového poháru v Oberhofu polepšil z deváté příčky po sprintu na osmou pozici. Ondřej Moravec po třech chybách na střelnici klesl na třinácté místo.

Michal Krčmář
aktualizováno 05.01.
sp olympijská naděje

Biatlonové procitnutí pokračuje! Krčmář i Moravec ukázali formu

Čeští biatlonisté se po vánoční pauze dostávají do solidní formy. Po čtvrtečním třetím místě Veroniky Vítkové ve sprintu navázali skvělými výsledky i Michal Krčmář a Ondřej Moravec. Češi v pátečním sprintu obasdili deváté, resp. jedenácté místo.

Michal Krčmář
16.12.
sp zašlá sláva

Trápení biatlonistů pokračuje. Krčmář vyjel ve stíhačce 22. místo

Nor Johannes Bö vyhrál v biatlonovém Světovém poháru už čtvrtý závod za sebou a celkově pátý ze sedmi v sezoně. Skvělou formu prokázal i ve stíhačce v Annecy. Česká reprezentace na výraznější úspěch stále čeká, nejvýše dnes skončil dvaadvacátý Michal Krčmář.

Ondřej Moravec
15.12.
trápení světový pohár

Biatlonová bída pokračuje: Čeští muži vyklidili elitní třicítku

Ani sprint v Annecy se českým biatlonistům nevydařil, nejvýše skončil čtyřiatřicátý Michal Krčmář. Zbrzdil ho pád i jedna chyba při střelbě vleže. Ze druhého sprinterského triumfu v olympijské sezoně se radoval Nor Johannes Bö, který opět předčil i suveréna posledních let a domácí hvězdu Martina Fourcadea.

Johannes Thingnes Bö
aktualizováno 09.12.
Biatlon Světový pohár

Bö v Hochfilzenu ovládl i stíhačku. Mezi ženami vyhrála Kuzminová!

Biatlonistka Veronika Vítková skončila jedenáctá ve stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu a zaznamenala svůj druhý nejlepší výsledek v olympijské sezoně. Z českých mužů byl nejlepší pětadvacátý Michal Krčmář. Vyhráli Nor Johannes Thingnes Bö a Slovenka Anastasia Kuzminová. Z českých závodníků už bodoval jen čtyřicátý Michal Šlesingr.

Johannes Bö
08.12.
Biatlon Světový pohár

Bö předstihl Fourcada a vyhrál sprint. Čechům se ale nedařilo!

Sprint biatlonistů v rakouském Hochfilzenu vyhrál Johannes Thingnes Bö, který díky rychlejšímu běhu předstihl o dvanáct sekund i krále posledních šesti sezon Martina Fourcada. Českým reprezentantům se znovu nedařilo. Nejlepší z nich byl Michal Krčmář, který s bezchybnou střelbou obsadil 26. příčku. Vedle něj bodoval jen čtyřiatřicátý Ondřej Moravec.

IBU
aktualizováno 18.02.
biatlon mistrovství světa

Rusko má mistry světa ve štafetě! Češi skončili na desátém místě

Štafetu biatlonistů na 4x7,5 km na mistrovství světa v Hochfilzenu vyhrálo Rusko před Francií a domácím Rakouskem. České kvarteto Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Michal Krčmář obsadilo desáté místo.

Michal Krčmář
20.01.
biatlon světový pohár

Poslední střelba vzala medaili. Krčmář minul jednou a je osmý

Biatlonista Michal Krčmář skončil osmý ve vytrvalostním závodu Světového poháru v italské Anterselvě a posedmé v sezoně se vešel do elitní desítky. K tomu mu pomohla jen jedna chyba z dvaceti ran na střelnici. Zvítězil Rus Anton Šipulin o 41 vteřin před lídrem sezony Martinem Fourcadem z Francie, třetí skončil ukrajinský závodník Sergej Semenov.