Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor a jeho otec Tony
aktualizováno 20.10.
Rodina Bojovná krev

Otec McGregora v ringu: Takhle rozdával rány v Dublinu! VIDEO

Conor McGregor je hvězdou UFC a odvážil se také vstoupit do ringu s nejlepším boxerem planety Floydem Mayweatherem. I když tento zápas prohrál, od mnoha fanoušků sklidil obdiv. Pokud se ptáte, kde vzal ty všechny bojovnické geny, tady je možná odpověď. Jeho otec Tony teď ukázal, jak jemu jde bojové umění.

Khabib proti Fergusonovi
aktualizováno 18.10.
ufc srovnání taktiky

Khabib vs. Ferguson: Expert detailně popsal, jak by bojovali!

Souboj s Conorem McGregorem je minulostí a neporaženého šampiona UFC v lehké váze Khabiba Nurmagomedova, by mohl eventuelně čekat další těžký oříšek. Fanoušci totiž volají po jeho střetnutí s Tonym Fergusonem a znovu se tak řeší, jak by jejich bitka dopadla. Takto to kdysi viděl MMA expert a bývalý zápasník Robin Black.

Fanoušek vlezl do oktagonu během UFC 229
17.10.
ufc došel až k mcgregorovi

Utajené video z Vegas: Fanoušek vlezl do klece, nikdo mu nebránil!

Už je to sice více než týden, co nejsledovanější souboj v UFC skončil, ale příval nových informací stále nekončí. Teď se například objevilo video, kde jeden z fanoušků využil zmatku po Khabibově běsnění a bez větších problémů vlezl do oktagonu a dostal se až ke Conoru McGregorovi!

Prásk.tv píše:

Webový portál novasport.tv překonal historický rekord
čtěte o tématu UFC na Prásk.tv
Khabib a Tony Ferguson
aktualizováno 17.10.
ufc slova jeho strýce

Khabib odvetu s McGregorem odmítá, chce řež s Fergusonem!

Fanoušci UFC se odvety mezi Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem nejspíš nedočkají. Alespoň to tvrdí šampionův strýc Alex, podle kterého měla organizace Khabibovi za další zápas nabídnout v přepočtu skoro 330 milionů korun. Prezident UFC Dana White se už však k jeho tvrzení vyjádřil.

Khabib Nurmagomedov
15.10.
teorie šampiona řekl, co si myslí

Khabib šokuje: McGregorův útok na autobus naplánovala UFC!

Nejsledovanější souboj v UFC posledních let mezi Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem je sice minulostí, ale téma je stále živé. Šampion Khabib teď přišel s teorií, že McGregorův dubnový útok na jeho autobus byla dopředu naplánovaná akce, ve které mělo prsty i vedení UFC!

Khabib Nurmagomedov a Floyd Mayweather
14.10.
Hvězda UFC Další výzva

Khabib má novou metu, vyzval Maywheathera! Sejdou se v ringu?

Minulý víkend získal Khabib Nurmagomedov pás pro šampiona lehké váhy UFC, když porazil hvězdného Conora McGregora. Bojovník z Ruska teď vymýšlí nové plány. Prostřednictvím sociální sítě vyzval legendárního a neporaženého boxera Floyda Mayweathera.

50 Cent a Khabib Nurmagomedov
13.10.
UFC Do Bellatoru?

Šílená nabídka pro Khabiba: 50 Cent mu za toto nabízí 2 miliony!

Khabib Nurmagomedov ovládl zápas o pás šampiona lehké váhy UFC, když v Las Vegas porazil minulý víkend Conora McGregora. Teď dostal velmi zajímavou nabídku od rappera 50 Centa. Ten bojovníkovi z Ruska nabízí 2 miliony dolarů za to, když přestoupí do druhé nejprestižnější soutěže MMA – Bellatoru.

Khabib Nurmagomedov
13.10.
UFC Výhra nad Conorem

Nervozita a pak oslavy: Zákulisní VIDEO Khabiba před a po zápase!

Souboj Khabiba Nurmagomedova s Conorem McGregorem jste nejspíš viděli pouze z oficiálních zdrojů a díky oficiálním videím či přenosu. Proto jistě víte, jak vypadal zápas a co za bitku v hledišti následovalo po něm. Co však asi nevíte, tak jak to vypadalo v týmu Khabiba před a po zápase. To teď odhaluje video, které se dostalo na internet.

Ivan Buchinger a Conor McGregor
12.10.
UFC Hvězdný Ir

Slovák, který bojoval s Conorem: Takový byl McGregor před slávou!

Redaktoři slovenské televize Markíza vyzpovídali bojovníka MMA Ivana Buchingera, který v roce 2012 bojoval s Conorem McGregorem. V té době už se o irském borci vědělo, že to dotáhne daleko, známý však zdaleka ještě nebyl. Jak na něj Buchinger vzpomíná?

Khabib Nurmagomedov
12.10.
video tréninky z dětství

Proč ho nikdo ještě neporazil? Takhle se Khabib pral s medvědem

Proč je Khabib tak silný? Proč ještě nikdy s nikým v kleci neprohrál? Je za tím dřina, talent, dril jeho otce, ale i zkušenost z mládí. Jako osmiletý se tenhle kluk z Dagestánu pral s medvědem!