Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor
Aktualizováno Včera 15:15
válka pokračuje podpásovka

Proč boxera Mayweathera rozpálila do běla tahle McGregorova fotka?

Souboj století mezi boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem se nezadržitelně blíží a oba dva aktéři jsou na sebe pěkně nazlobení. Další kapku do ohně jejich slovní války teď přilil McGregor, který se nechal vyfotit v basketbalovém dresu Golden State s číslem 23, čímž pořádně naštval Mayweathera.

UFC Znovu vítej

Weidman je zpět! Dominantě porazil Gasteluma a chce zas titul

Na Long Islandu už se vše uklidnilo. Je to pouze pár hodin po prvním UFC galavečeru, jaký se v této části New Yorku uskutečnil, ale fanoušci mohli odcházet rozpačitě. Jejich hlavní hvězda vyhrála svůj veledůležitý zápas, ale zbytek tamních reprezentantů tak skvěle nedopadl.

Chris Weidman
Aktualizováno 22.7. 2017 16:04
UFC Galavečer

Rodné město a boj o všechno! Exšampiona čeká osudový test

Nabitý červencový UFC program pokračuje dalším galavečerem, tentokrát ze samotného New Yorku. Premiéra na Long Islandu znamená velkou příležitost, především pro jednoho zápasníka, Chrise Weidmana. Doslova pár bloků od jeho domova ho bude čekat boj o přežití v UFC. Dokáže se bývalý šampion opět dostat na vítěznou vlnu před rodinou a známými?

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 1
čtěte o tématu UFC na Prásk.tv
ufc hodně velké zklamání

Krušná noc pro evropské MMA. Američané přejeli domácí favority!

Galavečer ze skotského Glasgow vyšel evropskému divákovi vstříc. Skvělý vysílací čas měl zajistit lepší sledovanost, ovšem z výsledků zápasů už tak nadšení všichni nebyli. Jeden evropský zápasník padal za druhým a na konci večera nechybělo ani jedno velké překvapení!

Tisková konference
Aktualizováno 13.7. 2017 08:18
další tiskovka slovní přestřelka

Jdi do pr....! McGregor nadával, Mayweather provokoval vlajkou!

Na začátku týdne řádili Floyd Mayweather a Conor McGregor na tiskové konferenci v Las Vegas teď dělali pro změnu scény v Torontu. Zatímco UFC zabiják vyzval k nadávkám na boxera i fanoušky, Mayweather provokoval Conora irskou vlajkou.

už se to blíží velké divadlo

Provokatér McGregor: Sako místo nitě prošívaly sprosté nápisy!

Irský zápasník Conor McGregor, to jsou obvykle samé urážky, zesměšňování soupeřů, jenže také výstřední odívání. Ne jinak tomu bylo při prvním vzájemném setkání před soubojem s bývalým boxerským králem Mayweatherem. Kromě ostrých slov upoutal pozornost i mcgregorův oblek s nápisy "F*** you", neboli "Jdi do ******"!

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.7. 2017 09:48
tváří v tvář tisková konference

Mayweather a McGregor poprvé v sobě! Conor urážel Floydova otce!

Souboj bývalého boxerského šampiona Floyda Mayweathera a MMA zápasníka Conora McGregora se nezadržitelně blíží a fanoušci obou aktérů měli první možnost sledovat jejich vzájemnou konfrontaci. Na tiskové konferenci padaly opravdu ostrá slova a McGregor bez servítek zesměšňoval Floydova otce Mayweathera seniora!

UFC Galavečer

Whittaker dokázal přes zranění porazit postrach středních vah!

Galavečer nezačal úplně dobrou zprávou. Mnozí si mohli povšimnout už v úvodním okénku, že byl opomíjen hlavní zápas, tedy mezi Amandou Nunes a Valentinou Shevchenko. Kvůli nemoci se rozhodla Amanda do zápasu nenastoupit i přes povolení od doktorů. O to větší prostor tak dostal Robert Whittaker a Yoel Romero a že se bylo na co dívat!

nova sport večer v las vegas

UFC 213: Dva titulové zápasy budou špičkou hvězdné karty!

Las Vegas nyní žije „týdnem UFC“. Nejrůznější události a akce přichystané na fanoušky jsou každoročně vyvrcholeny velkým galavečerem, pro který bývá jeden titulový zápas málo a letos tomu není jinak.

video povedená premiéra

Zápas roku? Justin Gaethje si vystřihl debut jako z filmu Rocky!

Příchod nového zápasníka do UFC již dlouho nevyvolal takový rozruch. Šampion lehké váhy v organizaci WSOF, Justin Gaethje se měl jako šampion skvěle, ale chyběli mu soupeři té nejvyšší kvality. V UFC o ně mít nouze nebude a co víc, tak Justin ukázal, že i on do nejvyšší ligy patří.