Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Luke Rockhold
aktualizováno 17.09.
ufc nedal mu šanci

Po roce je zpět! Rockhold donutil svého soupeře odklepat

Noční UFC galavečer neměl patřit mezi ty největší. Konkurence v podobě očekávaného boxerského zápasu mezi GGG a Canelo Alvarezem byla příliš velká, a tak se karta poskládala z méně zvučných jmen. Jak tomu však již bývá zvykem, jména nedělají zápasy a byla to velká paráda.

Gilbert Melendez
aktualizováno 13.09.
kruté prostě to bolí

Šokující FOTO: Takhle vypadá UFC zápasník po drsném zápase

MMA je komplexní sport, ne nadarmo se mu říká zápasnický desetiboj. Podle toho ovšem vypadají i těla samotných zápasníků, jelikož údery zde nemíří pouze na oblast hlavy či žeber, jako je tomu například v boxu.

Conor McGregor
03.09.
pravidla následky zápasu

Zákaz pro Conora! Má nucenou pauzu, nesmí na čas do ringu

Conor McGregor si na další zápas v ringu bude muset nějaký čas počkat. Po technickém K.O. od Floyda Mayweathera mu sportovní komise státu Nevada nařídila nucenou pauzu.

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 1
čtěte o tématu UFC na Prásk.tv
Ronda Rouseyová
aktualizováno 31.08.
její život ronda rouseyová

Kam zmizela sesazená královna UFC? Teď má úplně jiné starosti

Dlouhé tři roky kralovala drsnému světu UFC mezi ženami. Pak přišel osudový zápas s Holy Holmovou a pohádce byl konec. Následný pokus o návrat na výslunní s Amandou Nunezovou taky nevyšel a tak se Ronda Rouseyová stáhla do ústranní. Teď se o ní zase hodně píše, ale v úplně jiných souvislostech.

Lucie Pudilová
28.08.
Reakce Pohledem Češky

Conor vs. Floyd? Pomohlo to boxu, říká UFC bojovnice Pudilová

Nejsledovanější boxerský souboj historie mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a mistrem smíšených bojových umění Conorem McGregorem si nenechala ujít ani jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová. Společně se svým trenérem popsala v rozhovoru pro Nova Sport dojmy z povedeného galavečera.

Conor McGregor
27.08.
Ohlasy Po zápase

Úspěch, či ostuda? UFC zápasníci hodnotí McGregorův výkon v ringu

Historický zápas, o kterém se psalo posledních několik dní snad bez přestávky, je již za námi. Vítěze známe. Nyní nastává čas na bilancování a své dojmy přináší i osoby nejpovolanější, tedy kolegové McGregora z UFC. Jak hodnotí jeho výkon a získal si jejich respekt? Nebo ne?

Jon Jones
23.08.
UFC Nepoučitelný

Jon Jones byl opět testován pozitivně na doping a přišel o titul!

Tento příběh je až neuvěřitelný. Před posledním zápasem s Danielem Cormierem to již vypadalo, že dospěl a ze všech svých předešlých chyb se dostatečně ponaučil a stane se tak vzorným šampionem, jakým chtěl vždy být. Chyba lávky, jelikož během dnešního rána vyplynulo na povrch, že Jones opět selhal a kdo ví, jestli tohle nebude již jeho definitivní konec v UFC!

Conor McGregor
aktualizováno 19.08.
sázky the money fight

Lidé začali sázet na McGregora! Možná i kvůli videu, které uniklo

Souboj snů se blíží, chybí do něj jen jeden týden. A i proto začínají mít práci bookmakeři, kteří nabírají na duel Floyda Mayweathera a Conora McGregora sázky. A světe div se! Lidé začínají věřit irskému bojovníkovi ze světa MMA!

Mayweather vs. McGregor jako liliputáni
01.08.
Speciál Šílenství pokračuje

Mayweathwer vs. McGregor jako liliputi? Takový zápas bude v LA!

Jeden by řekl, že ho už nic ve spojitosti se zápasem mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem nepřekvapí. Las Vegas je ale nejen místo hazardu, ale i divů a velké show. Jeden tamní striptýzový klub tak vytáhl řádné eso z rukávu pro připoutání pozornosti, jelikož mini-Mayweather se utká pod jeho střechou s mini-McGregorem.

Jon Jones vs. Daniel Cormier
aktualizováno 30.07.
UFC zápas gigantů

Jon Jones opět králem! Rivalitu ukončil brutálním knokautem

Na tenhle zápas se bude ještě dlouhé roky vzpomínat. Nejen kvůli veleočekávanému návratu hříšníka Jona Jonese, ale především díky vybudovanému příběhu mezi ním a jeho největším rivalem, Danielem Cormierem. A vše skončilo brutálním K.O.