Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor a Mikhail Berdin
dnes 15:45
Oslava Zajímavý moment

Brankář dal gól, pak následovala oslava ala Conor McGregor! VIDEO

V zámořské USHL si užil málo vídaný moment talentovaný brankář Mikhail Berdin. Ten vstřelil na konci utkání jeho Sioux Falls proti Muskegon Lumberjacks gól. Pak následovala dlouhá oslava na ledě, která nebrala konce. Na závěr toho všeho byla i finesa ala pochod hvězdy UFC Conora McGregora.

Conor McGregor
15.11.
ufc nejhorší trest

McGregorův plánovaný zápas byl kvůli incidentu v Irsku zrušen!

Ani McGregor si nemůže dovolit vše a incident, který se stal o víkendu v Irsku je toho jasným příkladem. Miláček UFC, schopný přilákat k obrazovkám miliony diváků, opět jednou přešlápl a vedení došla trpělivost. Očekávaný zápas, plánovaný pro konec roku, byl zrušen a namísto toho, jeho pozici získá jiná hvězda. Jaké byly tedy původní plány?

Conor McGregor
aktualizováno 11.11.
UFC Hvězda oktagonu

Další McGregorův zkrat: Skočil do klece a chtěl se rvát se sudím!

Conor McGregor je člověk, který opravdu miluje pozornost. Po dalším z jeho excesů. Když nezápasí, tak musí lidi zaujmout zkrátka jiným způsobem. Poslední zastávkou se pro něj stal páteční galavečer konkurenční organizace, kde se McGregor znovu rozhodl ukrást celou show!

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 1
čtěte o tématu UFC na Prásk.tv
Georges St-Pierre
05.11.
UFC Nejlepší galavečer?

Top galavečer UFC? Přepisovala se historie, 3 tituly měnily majitele!

Galavečer s velkým „G“, tak přesně takto se zapíše do dějin dnešní UFC 217. Našlapaná startovka od začátku do konce slibovala velkou podívanou, ale o tom, co bylo k vidění se snad ani nikomu nezdálo. Výkony a příběhy překonaly vše, co jsme minimálně letos viděli a dost možná byl k vidění jeden z nejlepších galavečerů v celé historii UFC!

Georges St-Pierre
04.11.
UFC Pozvánka na souboj

UFC 217: Návrat legendy! Naváže GSP na své úspěchy a získá titul?

GSP neboli Georges St-Pierre se vrací. Po čtyřech letech mimo hru, kdy sám dobrovolně pověsil rukavice na hřebík, ho čeká velká výzva. Nejenomže se UFC od té doby změnilo, ale i kvalita zápasníků šla strmě nahoru. Navíc jde poprvé v kariéře o váhovku výš, kde na něj bude čekat úřadující šampion a věčný provokatér Michael Bisping. Dokáže GSP naplnit svůj návrat mezi elitu?

Dillashaw
aktualizováno 04.11.
UFC Nova Sport 2

UFC: Dříve přátelé, teď rivalové. Boj o titul bude plný emocí!

UFC 217 právoplatně aspiruje na největší galavečer letošního roku. I bez účasti Conora McGregora se složila hvězdná startovka, o které se bude ještě dlouho mluvit. Navazuje na loňskou premiéru v New Yorku a především dva hlavní zápasy si zaslouží pořádný prostor. Proto v tomto článku najdete pozadí a příběh prvního z nich, tedy souboje o titul mezi Codym Garbrandtem a TJem Dillashawem.

Colby Covington
29.10.
video dovolil si hodně?

Covington byl po výhře jak smyslů zbavený. Urážel celou Brazílii

Ne vždy je pro UFC zápasníky potřeba ochranka. Včera však nastala chvíle, kdy měli plné ruce práce s eskortováním Colbyho Covingtona do zákulisí tak, aby nepřišel k úhoně. Rozčílení fanoušci se sotva udrželi, aby mu něco neudělali. Kdo zde však sehrál roli viníka?

Derek Bruson a Lyoto Machida
28.10.
UFC Noc bojů

Brazilci se doma postaví proti výběru světa. Jak si povedou?

Šest zápasů. Šest Brazilců. UFC galavečer postavený na zkoušce domácích borců proti zápasníkům ze všech koutů světa slibuje velkou podívanou. Brazilské prostředí je známé svými horkokrevnými fanoušky, takže to hosté nebudou mít snadné. Ale jak dopadnou dvě místní legendy, které se vrací po těžkých prohrách?

Darren Till
22.10.
UFC Noc bojů

Zrod hvězdy? Till po úžasném výkonu míří mezi světovou špičku!

Oktagon už z polského Gdaňsku dozajista zmizel, ale výkony zápasníků, kteří v něm včera vyhráli, jsou ještě čerstvé. Evropská scéna musela opět jednou dokázat, že má právem jedny z nejlepších zápasníků na světě. A jeden talentovaný mladík ten večer dokázal, že má na to být dokonce tím nejlepším ve své váze. Řeč je o Darrenu Tillovi.

Conor McGregor
22.10.
UFC Galavečer

Rozruch kolem McGregora: Přerušili kvůli němu zápas! VIDEO

Mysleli jste si, že o McGregorovi chvíli neuslyšíme? Tak to jste se spletli. Král současného MMA poctil svou přítomností včerejší UFC galavečer v Polsku, aby podpořil svého týmového kolegu, Artema Lobova. Jeho návštěva se ovšem neobešla bez menšího humbuku a ani její konec nebyl podle představ hvězdného Ira!