Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor
15.06.
mma incident s autobusem

McGregor opět před soudem: Tohle řekl a po minutě odešel!

Pomalu vyhasínající hvězda MMA Conor McGregor se ve čtvrtek odpoledne postavil před soud za výtržnosti, které způsobil v dubnu v americkém New Yorku.

Robert Whittaker vs. Yoel Romero
10.06.
UFC 225 Skvělý zápas

Souboj Whittaker a Romero? Zápas snů s infarktovými momenty!

To byla jízda. Diváci co si přivstali na dnešní UFC 225 ještě teď určitě rozdýchávají průběh hlavního zápasu večera. Robert Whittaker znovu změřil síly s Kubáncem, Yoelem Romerem a i přesto, že titul, kvůli Romerovým problémům s váhou, v sázce nebyl, tak se bylo na co dívat. Zvláště třetí kolo se zapíše do historie velkými písmeny!

Yoel Romero
09.06.
UFC 225 Nova Sport 2

Romero nepůjde znovu o titul. Rozhodlo o tom pouhých 10 dkg!

Cesta k titulu umí být občas opravdu tvrdá a také krutá. Své o tom po dnešku ví i vyzyvatel o titul střední váhy, Yoel Romero. Zítra ráno ho čekala odveta s Robertem Whittakerem v zápase o tom, kdo je v současnosti tou nejlepší střední váhou v UFC. Zápas zůstává, nicméně stejně tak i pás v rukou Whittakera, jelikož Romero nenavážil do potřebného limitu o pouhých 10 dkg!

Prásk.tv píše:

O víkendu se dozvíme jméno nejtvrdšího muže planety!
čtěte o tématu UFC na Prásk.tv
Viktor Pešta
08.06.
ufc nedalo se odmítnout

Peštu čeká obrovský zápas! Otevře mu dveře zpátky do UFC?

Už je to nějaká doba co se pro Viktora Peštu uzavřely dveře jménem UFC. Největší MMA organizaci na světě opustil po sérii 3 proher v řadě. Poté se ovšem dal do kupy a nyní je opět na sérii několika výher v řadě. Jeho výkony vzbudily pozornost i ve větších organizacích a nyní tak přistála Viktorovi na stole nabídka, která se jen těžko odmítá.

Darren Till
28.05.
video sweet caroline

VIDEO: Lepší nástup v UFC nebyl. Tak Liverpool vítal svého hrdinu!

Den po finále Ligy mistrů se uskutečnil galavečer UFC v Liverpoolu, jehož hlavní hvězdou byl mladý a velmi talentovaný rodák Darren Till. Jeho zásluhou se vyprodala celá aréna, a co víc, tak celá aréna se postavila na stranu svého zápasníka a doslova ho doprovodila písní až do klece!

Darren Till
27.05.
UFC Nova Sport 2

UFC v perfektním čase: Talent Till se doma hodlá porvat o špičku!

Po delší době navštíví UFC opět evropský kontinent. Tentokrát se ovšem podívá úplně poprvé do města, kde se zrodila britská skupina The Beatles nebo také na místo, odkud pochází finalista letošní fotbalové Ligy mistrů. Ano, dějištěm dnešního UFC je Liverpool a je to právě domácí Darren Till, kdo se postaral o vyprodání celé arény. Hlavní zápas však budí pozornost i za velkou louží a fanoušci špičkového postoje bude čekat v jeho zápase opravdu lahůdka, jelikož se postaví proti mistru karate.

Vitor Belfort
13.05.
UFC Ostrý souboj

Brutální KO a pak poklona: Takový byl smutný konec legendy! VIDEO

Brazilské UFC 224 nabídlo netradiční střet dvou brazilských legend. Zatímco obvyklé duely čítají vždy domácího zápasníka proti vyzyvateli ze zahraničí, tak vedení UFC jednou přistoupilo na výjimku. Vitor Belfort patří mezi opravdové průkopníky a v Brazílii je uznávanou hvězdou. Stejně tak je na tom i Lyoto Machida. Jen jeden z nich však mohl odejít ze zápasu jako vítěz.

Nick Newell
26.04.
Navzdory osudu MMA

Jednoruký MMA zápasník je jen krůček od UFC! Dokáže to?

Dostat se do UFC je pro mnohé zápasníky životním snem. Někteří mají přirozený dar, někteří do tohoto sportu věnují neskutečnou porci úsilí, ale ani to občas nestačí, aby se každý dostal do nejprestižnější MMA organizace na světě. Poté je tu ovšem příběh Nicka Newella. Jeho cesta je doslova neuvěřitelná a nyní je jen malý kousek od toho, aby celému světu dokázal, že pokud máte sen, neexistují limity!

Kevin Lee
22.04.
UFC Atlantic City

Šampion Khabib? Lee předvedl na Barbozovi ještě větší dominanci!

Atlantic City je známé místo pro vyznavače hazardních her. Kasina jsou tady spjata i s bojovými sporty a tak se UFC po delší době rozhodlo navštívit kromě svého domácího působiště v Las Vegas i svého menšího bratra na východě. Pro diváky byla připravena karta složená ze zápasníků z blízkého okolí, vyznávajících především postoj. Hlavním tahákem byl Edson Barboza, coby nejlepší postojář v lehké váze. Životní výhru si ale připsal Kevin Lee.

Dustin Poirier a Justin Gaethje
aktualizováno 15.04.
UFC Do posledního dechu

Parádní bitva! Poirier i Gaethje dodali neuvěřitelnou podívanou

V Arizoně se o víkendu blýskalo. Ne že by se nad tamním pouštním prostředím prohnala bouře, ale UFC galavečer doručil opravdu třaskavou kombinaci zápasů. Postojářsky laděné duely neměly nudit a vysílaná čtveřice tento předpoklad splnila. Hlavní domácí hvězda měla pak zaručit největší podívanou a Justin Gaethje opět ukázal být sázkou na jistotu!

 

Reklama