ufc klasika v oktagonu

Je libo knokaut? Dewrrick Lewis zničil Browna a jde si za titulem!

Těžké váhy vždy lákaly diváky k obrazovkám. Na to spoléhalo i UFC a galavečer v Kanadě tak postavilo show na duelu mezi Brownem a Lewisem. A jedno je po dnešku jisté, tito obři opět nezklamali. Nicméně i zbylé zápasy nabídly skvělou podívanou.

ufc návrat legendy

GSP je oficiálně zpět! Kdo se mu postaví ? Přinášíme 4 kandidáty

Kanada může slavit. Ne, že by vyhrála další zlato v hokeji, ale do UFC se vrací její nejpopulárnější zápasník. Georges St-Pierre, který porážel v anketách oblíbenosti i hvězdy hokeje, opět opráší rukavice. Jeden z nejlepších zápasníků v historii dokázal vždy přilákat diváky k obrazovce, tak kdo dostane tu čest ho přivítat zpět?

ufc proti komu?

V UFC se chystá velká událost. Bývalý šampión plánuje návrat!

Pokud se tohle uskuteční, bude to velká událost! Zpátky do oktagonu se totiž prý chystá jedna z největších hvězd UFC minulých let.

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 1
čtěte o tématu UFC na Prásk.tv
velké prohlášení věří si

McGregor? Mayweather? Pošlu oba do nemocnice, hlásí Zlatan

Celé drama kolem zápasu mezi UFC šampionem Conorem McGregorem a boxerskou hvězdou Floydem Mayweatherem se již snad dotklo všech. Zajímavý je pohled i dalších profi sportovců, kteří se o bojové sporty zajímají. Nedávno vyjádřil svůj názor i Zlatan Ibrahimovic a s oběma aktéry se úplně nemazlil.

Holly Holm a Germaine de Randamie
Aktualizováno 12.2. 2017 15:16
UFC Kontroverze

Nová UFC šampionka: Z klece ji vyprovodilo bučení diváků!

První návštěva UFC v Brooklynu sebou přinesla i zrození nové šampionky v pérové váze. Duel dvou postojářek sliboval velkou podívanou, ale už od poloviny zápasu se nesla ve vzduchu kontroverze. Svou nelibost dali najevo nejen komentátoři, ale i diváci po zápase. Co se tedy stalo?

nova sport ufc 208

Ondřej Novotný: UFC 208 - Nová váha i titul a vzpoura "starých"

Na hlavní kartě turnaje UFC 208, na který se můžete těšit v neděli ráno od 4h se představí celkem deset bojovníků. Čeká nás tedy 5 zápasů, které mají všechny svůj zajímavý příběh. Ovšem všemi se line jedno hlavní moto: vzpoura veteránů!

Michael Bisping
Aktualizováno 10.2. 2017 18:44
UFC Utahovali si něj

Šampion Bisping terčem vtípku: Vyzyvatel vybírá na jeho léčebné výlohy

Michael Bisping je znám svým ostrým britským smyslem pro humor. Ve slovních přestřelkách má tak často navrch a v této branži patří mezi nejlepší. Jenže tentokrát okusil, jaké je to být na druhé straně barikády. Jeho budoucí vyzyvatel si totiž pro něj připravil parádní kousek!

UFC Noc bojů

„Korejská zombie“ opět vstala z mrtvých: Po tříleté pauze parádní knokaut

Chan Sung Jung znovu předvedl, proč se mu říká „Korejská zombie“. Na jeho návrat se těšily davy fanoušků, ale dlouhá pomlka se na něm samozřejmě mohla podepsat. Nicméně dnešní výkon jasně prokázal jeho kvality. Pérová váho, těš se, vrací se zápasník, se kterým je potřeba počítat!

Chan Sung Jung
Aktualizováno 4.2. 2017 19:09
ufc mcgregor se bude dívat

Korejská ZOMBIE si odbyla službu v armádě. Teď chce převzít trůn!

Nedělní galavečer má podtitul „velký návrat“. Po více než tříleté pauze se do oktagonu vrátí Chan Sung Jung, lépe známý jako „Korejská zombie“. Na obrazovkách NOVA Sportu jsme ho vidět nemohli, ale jeho zápasy v UFC zvedaly lidi ze sedaček.

ufc jak za starých časů

Masdival i Valentina slavili! A Amanda Nunes ví, kdo se jí postaví

Tak to byla jízda. Jako za starých časů, tak ani dnes nebyli potřeba bodoví rozhodčí. Dokonce ani nebylo třeba čekat na třetí kolo. Došlo však na překvapení i na potvrzení potenciálu některých jmen. Po jednom zápase však Denver naprosto utichl!