Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Karel Kolář
aktualizováno 04.10.
R.I.P. smutná zpráva

Zemřela legenda české atletiky. Koláře překonal až Maslák

Česká atletika smutní. Ve středu přišla o výraznou osobnost a velmi úspěšného reprezentanta. Karel Kolář, který zářil na trati 400 metrů a přes tři desetiletí držel český rekord, zemřel po krátké vážné nemoci ve věku 61 let.

Adam Sebastian Helcelet
12.08.
Atletika Mistrovství světa

Helcelet skončil v desetiboji na 8. místě. Vyhrál Francouz Mayer!

Mistrem světa v desetiboji se stal podle očekávání Francouz Kévin Mayer výkonem 8768 bodů. Helcelet si dnes vedl mnohem lépe než v páteční první polovině soutěže a z dvacátého místa vyšplhal s 8222 body až na osmou příčku. Český desetibojař se blýskl především v hodu oštěpem, kde si vylepšil osobní rekord o více než tři metry na 71,56 m.

Adam Sebastian Helcelet
11.08.
Atletika Mistrovství světa

Helcelet si po skoku do výšky zase polepšil. Posunul se na 20. místo

Desetibojař Adam Sebastian Helcelet skočil na mistrovství světa v Londýně do výšky 202 centimetrů a po čtvrté disciplíně mu patří 20. místo. Vedení si upevnil Francouz Kévin Mayer, stříbrný olympijský medailista z Ria má více než stobodový náskok před vítězem výšky Kaiem Kazmirkem a jeho německým krajanem Ricem Freimuthem.

Anketa
aktualizováno 02.06.
léto je tady anketa

HLASUJTE: Který český sportovec má nejhezčí pekáč buchet?!

Ve čtvrtek jste měli možnost hlasovat, které české sportovkyni to nejvíce sluší v plavkách a dnes máte možnost hlasovat, který český sportovec má nejhezčí postavu v plavkách. Líbí se vám svalnatý vícebojař Helcelet, nebo máte slabost pro plavce Micku? Hlasovat v naší anketě o nejhezčí postavu v plavkách mohou pochopitelně nejen dámy.

Denisa Rosolová
aktualizováno 25.05.
zvládla to gratulujeme

Atletka Rosolová už to konečně má! Za co se před všemi styděla?!

Česká atletka Denisa Rosolová je známá především díky svým sportovním úspěchům, ale čas od času pobaví fanoušky fotografiemi ze svého soukromí, které sdílí s přítelem desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem. Až ve svých 30 letech ale přiznala, za co se dlouho styděla a s čím jí přítel Adam pomohl.

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
aktualizováno 23.04.
Atletika Sociální sítě

Připravuje se Helcelet na roli otce? Rosolová přiznala, že chce děti!

Zamilovaný pár z atletické prostředí Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová se často pochlubí na sociálních sítích nějakou to pikantností ze soukromí. Tentokrát to byl Helcelet, který na svůj Instagram přidal fotografii, na které drží dvojčátka, kterých je podle popisku strýcem. Na to rychle a veřejně zareagovala i jeho přítelkyně Denisa a přiznala, že stojí o pokus o otěhotnění.

Adam Sebastian Helcelet
05.03.
Atletika HME Srbsko

Další medaile z HME: Helcelet urval bronz ve víceboji!

Z českého pohledu úspěšné halové mistrovství Evropy završil bronzovou medailí vícebojař Adam Sebastian Helcelet. Ten byl v sedmiboji už po šesti disciplínách stabilně na třetím místě a zisk cenného kovu utvrdil v závodě na 1000 metrů.

Helcelet a Rosolová
05.01.

GALERIE: Helcelet a Rosolová svými sexy fotkami boří internet

Atletické hvězdy

Helcelet a Rosolová
aktualizováno 05.01.
galerie líbí se všem

Barbie a Ken české atletiky: Rosolová a Helcelet boří internet!

Český atletický pár, který tvoří dvojice Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová, patří k nejvíce sexy sportovcům v našich končinách a nebojí se o tom dát vědět. Oba dva pravidelně vystavují svoje vypracovaná těla a fanoušci se shodují, že pravá Barbie s Kenem blednou závistí.

Denisa Rosolova
aktualizováno 31.10.
žhavé snímky to jsou proporce

Kdo si hýčká tohle pozadí? Vášnivá láska v českém atletickém světě

Nemusíte zrovna sledovat atletiku každý den, abyste věděli, že nejsledovanějším párem téhle sportovní disciplíny je překážkářka Denisa Rosolová a desetibojař Adam Sebastian Helcelet. Tihle dva svojí lásku rozhodně neskrývají, spíš naopak! Adam se na instagramu pochlubil, jak vypadají večery plné vášně ve společnosti majitelky dvou medailí z mistrovství Evropy!