Eliška Klučinová
aktualizováno 02.03.
HMS halové mistrovství evropy

Klučinová byla jen 58 bodů od bronzu! Maslák poběží finále

Vícebojařka Eliška Klučinová skončila na halovém mistrovství světa v atletice na čtvrtím místě a k medaili jí chybělo jen 58 bodů. Pro rodačku z Prahy jde o jeden z největších úspěchů kariéry. Pavel Maslák si pozdě večer vybojoval účast ve inále na 400 metrů.

Pavel Maslák
aktualizováno 21.02.
nominace mistrovství světa

Češi pošlou na halové MS 22 atletů, Maslák bude obhajovat zlato

Největší atletický podnik halové sezóny 2018 uspořádá už příští týden Birmingham ve Velké Británii. Atletická dráha birminghamské arény hostí pravidelně souboje světových hvězd a ani teď tomu nebude jinak. Mezi aspiranty na zlato se řadí i dva Češi.

aktualizováno 05.03.
Atletika HME Srbsko

HME končí se šťastnou sedmičkou medailí! Česká štafeta má bronz

Mužská štafeta získala na halovém mistrovství Evropy bronzovou medaili. Postaral se o to především skvělým finišem Pavel Maslák. První je Polsko, druhá Belgie. Česká výprava tak získala v Bělehradě celkem sedm medailí.

aktualizováno 04.03.

HME: Maslák zlatý, Hejnová a Staněk stříbrní, Sasínek má bronz!

Halové mistrovství Evropy v srbském Bělehradě dál pokračuje. Česká atletka Zuzana Hejnová po skvělém výkonu bere po finále v závodu na 400 metrů stříbrnou medaili. Ve vrhu koulí získal tkaé stříbro Tomáš Staněk. V závodě na 1500 metrů vybojoval nečekaně bronz Filip Sasínek. V závodě na 400 metrů v mužské kategorii získal zlato Pavel Maslák!

19.03.
borec mistrovství světa

S drakem na zádech! Čtvrtkař Maslák opět utekl konkurenci

Pavel Maslák neponechal nic náhodě a vyhrál na HMS v Portlandu semifinále závodu na 400 m ve svém nejlepším letošním času 45,71 sekundy. Titul ze Sopot bude obhajovat v neděli ráno ve 3:05 SEČ. Bez potíží do finále závodu na 1500 m postoupil také halový mistr Evropy z Prahy Jakub Holuša.

Jirina Ptacnikova
aktualizováno 10.03.
atletika škoda

Halové mistrovství světa bez české naděje, tyčkařky Ptáčníkové

Desítka českých atletů bude v příštím týdnu bojovat o medaile na halovém mistrovství světa v americkém Portlandu bez tyčkařky Jiřiny Ptáčníkové, která se omluvila pro nemoc.

Jakub Holuša
aktualizováno 03.04.
Halové mistrovství Evropy 2015

Skvělý HOLUŠA! Pro zlato si doběhl v národním rekordu!

Jakub Holuša se stal v Praze halovým mistrem Evropy v běhu na 1500 metrů. Sedmadvacetiletý mílař v O2 areně po taktickém výkonu předstihl ve strhujícím finiši na cílové pásce o šest setin Ilhama Tanuie Özbilena z Turecka a zvítězil v novém českém rekordu 3:37,68 minuty. Vlastní dosavadní maximum překonal o sekundu a 11 setin.