Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Mighty Ducks od Anaheim
včera 17:04
retro tohle je nádhera

Do NHL se vrátí legendární Mighty Ducks! Sezona retro dresů je tady

Hokejová NHL je v plném proudu příprav na novu sezonu a v klubech už se ladí i detaily, jako jsou třeba třetí sady dresů. Je zřejmé, že několik klubů dá vzpomenout na svou historii a například Anaheim opráší i název Mighty Ducks!

Lucie Vondráčková
aktualizováno včera 13:38
slovní přestřelka

VÁLKA u Plekanců: Lucie popírá Tomášova slova. Bylo to prý jinak!

Hokejista Tomáš Plekanec na svém facebooku prolomil mlčení a dva týdny po oznámení rozchodu s manželkou Lucií Vondráčkovou poodkryl, co za krachem vztahu bylo. Mimo jiné také přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou. Jenže Lucie Vondráčková reaguje a z jejích slov to vypadá na začátek války!

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a Lucie Vondráčková
aktualizováno včera 11:52
krach manželství nové informace

Plekanec poprvé promluvil o rozchodu! Přiznal i novou lásku

Hokejista Tomáš Plekanec poté, co před 14 dny veřejně přiznal, že se s Lucií Vondráčkovou rozvádí, poprvé promluvil. Ve svém veřejném prohlášení dokonce přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou, ale zároveň popřel, že by to byl důvod rozpadu manželství.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu hokej na Prásk.tv
Jaromír Jágr
20.08.
Hokej Ze soukromí

Za Jágrem přijel DJ Uwa i krásná Jandová. Je s Kopřivovou konec?

Jaromír Jágr trénuje a dře, aby v nadcházející sezoně pomohl svému Kladnu dostat se zpátky do extraligy. Tréninkové jednotky neabsolvuje jen s týmem Rytířů, ale i individuálně po večerech. Včera měl na kladenském zimáku VIP návštěvu. Přijel za ním známý DJ Uwa a také Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. Kdo však chyběl, byla přítelkyně Veronika Kopřivová. Je vůbec ještě s Jágrem? Mnoho indicií hovoří spíše o opaku!

Ovečkin má syna
aktualizováno 18.08.
hokej Radostná událost

Ovečkin má syna! Pojmenoval ho po zesnulém bratrovi

Na rok 2018 slavný hokejista Alexandr Ovečkin vskutku jen tak nezapomene! Nejenže získal svůj první Stanley Cup, teď mu ještě jeho Nasťa porodila prvního potomka! - syna Sergeje Alexandroviče.

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
18.08.
Jak to vlastně bylo? Prolomil mlčení

Jágr o Plekancovi a Vondráčkové! Ta slova vás překvapí!

Má svých starostí dost, zároveň ale samozřejmě sleduje i dění kolem sebe. Proto se hvězdný Jaromír Jágr vyjádřil i ke kauze posledních dní, tedy rozchodu svého dlouholetého kamaráda Tomáše Plekance s Lucií Vondráčkovou. Až teď tak poupravil jeden dlouholetý mýtus.

Jaromír Jágr
17.08.
první liga další příprava

Jágr zapsal nahrávku na gól! Rytíři ale přesto zase prohráli

Ani další přípravný zápas nové sezony kladenským Rytířům výsledkově nevyšel. Na domácím hřišti podlehli týmu Saryarka Karagandy 1:2. Na jediný gól Kladna ale k radosti publika nahrával Jaromír Jágr.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková
aktualizováno 16.08.
video dobrá nálada

Zapomněla už Lucie na Plekance? Takhle se kroutila před kamerou!

Zpěvačka Lucie Vondráčková se očividně přenesla přes rozchod s Tomášem Plekancem! Na svém oficiálním facebooku přidala video z focení, na kterém vypadá šťastnější než kdy jindy!

Maskot MS 2019
15.08.
ms 2019 prostě medvěd

Mistrovství světa v hokeji ukázalo maskota! Pomůžete vybrat jméno?

Příští rok v květnu vypukne další ročník hokejového mistrovství světa. Pořadatelství už podruhé v jejich samostatné historii připadlo sousednímu Slovensku. Už známe i podobu nového maskota, co na něj říkáte?

René Fasel a Sidney Crosby
15.08.
oh 2022 tvrdé vyjednávání

Zmizí hokej ze zimních her? Patří na letní olympiádu, tvrdí Fasel!

Šéf Mezinárodní hokejové federace René Fasel rozjíždí další velkou novou hru. Jde samozřejmě o olympiádu. Švýcarský funkcionář vzkázal světu, že na OH 2022 v Číně hokej být vůbec nemusí a naopak by rád viděl svůj sport na letních hrách!