Pavel Lainka
Aktualizováno Dnes 14:06
držte se hodně smutný příběh

Zesnulému hokejovému sudímu se narodila dcera Lorinka

Je to smutný příběh, ale bohužel i neštěstí se stávají. Hokejový rozhodčí Pavel Lainka zemřel na následky zranění, které utrpěl v přípravném utkání dorostenců. Trefil odražený puk. Bohužel, jen 15 dnů poté se osamělé přítelkyni sudího narodila dcerka...

reakce zbytečná kaňka

Červená pro rozhodčí! Proč sudí pomáhali Kanadě, ptá se Gáborík

Byla to oslava hokeje, poslední zápas ale skončil tak trochu trapně. Kanada slaví vítězství ve Světovém poháru, který ušila sama sobě na míru. Jenže ve druhém finále měla namále musela děkovat sudím. I když se o tom v zámoří nedočtete, Evropa to cítí jinak a Marian Gáborík to řekl naplno...

Kanada vyhrála Světový pohár
Aktualizováno Dnes 06:27
světový pohár trofej zůstala doma

Evropané měli Kanadu na lopatě, nakonec ale Javorové listy slaví!

Cíl splněn. Kanadští hokejisté ukázali světu, že jsou prostě nejlepší. V Torontu ovládli i druhé finálové utkání proti výběru Evropy a po zásluze mohli zvednout nad hlavu trofej pro vítěze Světového poháru. Neměli to ale vůbec jednoduché, Evropa totiž díky gólu Cháry vedla prakticky celý zápas a favorité otáčeli až v posledních dvou minutách.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
čtěte o tématu hokej na Prásk.tv
Slavnostní vhazování v podání Číňanů
Aktualizováno Včera 12:14
video ti se předvedli

Z ostudy kabát! Boháči z Číny baví svět. Vědí o hokeji vůbec něco?

Zařazení čínského klubu do hokejové KHL se jeví jako čím dál tím podivnější krok. Nejen, že klub nemá příliš výsledky a počet diváků na zápasech Red Star Kunlun se černým písmem zapsal do historie soutěže, teď navíc Číňané dokázali, že o hokeji snad slyšeli poprvé v životě.

Světový pohár
Aktualizováno Předevčírem 07:16
světový pohár finálové souboje

Kanada kráčí za triumfem! Ovládla první zápas proti Týmu Evropy

Hokejisté Kanady vstoupili do finále Světového poháru s Výběrem Evropy lépe. V prvním utkání v Torontu zvítězila Kanada 3:1 a poražení Evropané už nesmí zaváhat, pokud chtějí pomýšlet na zisk trofeje a vyhrát ve druhém, případně i třetím utkání.

Vladimír Růžička u soudu - 3
Aktualizováno 27.9. 2016 13:40
soud zpronevěra

Konec legrace! Růžička musí zaplatit, jinak půjde do vězení

U obvodního soudu dnes vrcholilo soudní líčení s Vladimírem Růžičkou. Ten se dočkal vynesení rozsudku. A ten ho nepotěší.

senzace světový pohár

Slovenské góly poslaly Evropu do finále! A teď čeká Kanada

Nemají hymnu, nemají žádný pokřik. A teď vyzvou Kanadu! Hokejisté výběru Evropy vyhráli v semifinále Světového poháru v Torontu nad Švédskem 3:2 v prodloužení a postarali se o prvotřídní senzaci. Tým složený z hráčů osmi zemí došel až do finále.

světový pohár souboj gigantů

Kanada se dlouho bála, nakonec ale Rusy zničila kanonádou

Hokejisté Kanady postoupili do finálové série Světového poháru v Torontu, když v semifinále porazili Rusko 5:3. Největší favorit turnaje skóroval jako první, v průběhu druhé části chvíli prohrával 1:2, ale vyrovnal a pak rozhodl třemi góly ve třetí třetině.

nový směr světový pohár

Budoucnost? Česko-slovenský tým, říká hokejista, který končí

Český hokej se pomalu smiřuje s realitou, že už není jednou z hlavních zemí, které určují směr. Po vystoupení na Světovém poháru v Torontu i samotní hráči přiznali, že na dalším ročníku může čistě český tým chybět...

Jaromír Jágr
Aktualizováno 24.9. 2016 10:24
nhl zůstane svůj

Všechno je o dietě, provokoval Jágr! Pak se zakousnul do koblihy

Někdo bojuje o místo a musí dokazovat, že na ligu snů má. Každý přebytečný gram tuku je vidět. A někdo to může mít na háku a ještě vtipkovat. Jaromír Jágr přišel na první tiskovku s novináři s koblihou v ruce, kterou pak ještě provokativně položil vedle mikrofonu.