Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alexej Těreščenko
včera 21:01
Hokejista Ztratil miliony

Obchodní partner obral ruskou hvězdu: Hráč přišel o velký balík!

Alexej Těreščenko se zapsal na seznam hokejových boháčů, kteří přišli o značnou část svých úspor. V případě tohoto trojnásobného mistra světa za to může vypočítavý obchodní partner, kterému naletělo v minulosti už mnoho dalších lidí. Těreščenko přišel o téměř deset milionů korun.

Rank Garrett jako golfista i jako sudí z NHL
17.06.
golf prostě talent

Sudí z NHL zahrál kolo US Open lépe než Els, Garcia či Kuchar!

Byla to úžasná zkušenost. Dave Garrett využil letní hokejové pauzy a dorazil na golfové US Open. Sice se první den potýkal s nervozitou, ale druhé kolo zahrál excelentně! Měl lepší výsledky než mnohé hvězdy. Neprošel cutem, ale rozhodně nezklamal.

Horácký zimní stadion
14.06.
Hokej Horácký zimní stadion

Hokejová Jihlava nemá kde hrát: Stadion neodpovídá normám!

Jeden z nejslavnějších hokejových klubů české historie Dukla Jihlava řeší velký problém, nemá totiž kde hrát. Střecha Horáckého zimního stadionu, kde klub sídlí, nevyhovuje bezpečnostním normám. Ukázaly to kompletní výsledky statického posudku. Konstrukce střechy tak musí majitel, tedy město, okamžitě opravit.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu hokej na Prásk.tv
Marek Melenovský
14.06.
Hokejista Těžká zranění

Dvojnásobný český mistr leží v nemocnici: Na ulici byl napaden!

Dvojnásobný český mistr Marek Melenovský byl napaden partou mladíků na ulici a leží v nemocnici. Bývalý hokejista Jihlavy, Třince, Karlových Varů či Zlína má zlomený nos, tržné rány a těžký otřes mozku. Informaci přinesl server iDnes.cz.

Horácký zimní stadion
12.06.
slavná hala smutný pohled

Jihlava musí zavřít stadion. Sváry popraskaly, hrozí zřícení střechy!

Je to průšvih. V Jihlavě řeší problém, který ochromí provoz slavného hokejového klubu minimálně na celé letní období. Střecha Horáckého zimního stadionu je v dezolátním stavu a vstup do tradičního prostředí je zakázán.

Stanley Cup
aktualizováno 11.06.
přehled listina smutných

Už jen 12 klubů nezískalo Stanley Cup! Kdo na něj čeká nejdéle?

Hokejisté Washingtonu Capitals vyhráli 100. ročník NHL. Zisku Stanley Cupu se dočkali jako 19. klub v historii. Na okamžiky slávy ale stále čeká 12 týmů, nejtrpělivější fanoušci dokonce předlouhých 50 let!

Martin Váchal
10.06.
Hokej Šílená čísla

Za 21 zápasů 102 gólů? Vizitka Čecha v zahraniční lize za rok!

Český hokejista Martin Váchal má na první pohled téměř neuvěřitelné statistiky. Za 21 zápasů zaznamenal 179 kanadských bodů (má průměr téměř 5 gólů na zápas). To je frajeřina, která se hráčům často nepodaří ani na těch nejnižších úrovních. Váchal přitom nehraje žádnou rybníkovou ligu, ale v zahraničí, v Belgii. V rozhovoru pro Nova Sport popsal, jaká je úroveň tamního hokeje.

Jakub Vrána, Michal Kempný a Jakub Jeřábek
09.06.
Hokej Čeští šampioni

Stanley Cup i Gagarinův pohár: Kde ještě letos slavili Češi titul?

Česká radost ze zisku Stanley Cupu je stále čerstvá. Po úspěšném finále NHL zvedli pohár nad hlavu z vítězného Washingtonu Jakub Vrána, Michal Kempný i náhradník Jakub Jeřábek. Už na konci dubna se stal šampionem ruské KHL Jiří Sekáč s týmem Kazaně. Čechů, kteří se stali šampiony různých elitních soutěží je ale víc. Znáte vůbec všechny?

2150847
08.06.
video poslední zápas

Šťastný Jakub Vrána: Jako tým jsme hráli neuvěřitelně!

Jakub Vrána dal první gól posledního zápasu sezony. A i jeho trefa pomohla Washingtonu Capitals ke zisku Stanley Cupu. Poslechněte si vyprávění českého útočníka pro NOVA Sport.

Jaromír Jágr na finále ve Vegas
08.06.
video golden knights

Jágr vyrazil do Vegas: Tentokrát ale na hokej a fandil Rytířům!

Nejslavnější český hokejista jako už pravidelně vyrazil v rámci prázdnin do města hříchu. Našel si čas i na návštěvu vegaské hokejové arény a byl u toho, když jeho bývalý tým Washington Capitals poprvé uzmul nejcennější hokejovou trofej. V rozhovoru pro americká média chválil především Alexandra Ovečkina.