Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Deontay Wilder složil televizního maskota jednou ranou
aktualizováno 15.10.
K.O. v přímém přenosu

To byla rána! Boxer Wilder zlomil v televizním studiu pěstí čelist

Čeká ho největší zápas kariéry, tvrdost své rány ale testuje na špatných lidech. Boxer Deontay Wilder měl v televizní show ukázat pár výpadů, místo toho ale napálil maskota plnou silou.

Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 10.10.
UFC Nevyšlo mu to

McGregor chtěl Khabiba rozhodit, co mu v průběhu zápasu řekl?

Conor Mcgregor dostal v oktagonu naloženo. Khabib Nurmagomedov nedal Irovi moc šancí a energii si vybil po zápase ještě mimo klec. A i když padala rána za ranou, stihli bojovníci prohodit mezi sebou několik slov.

Conor McGregor
09.10.
dohra zápasu První stopka

Connor McGregor nesmí zápasit! UFC mu to zakázala

Očekávají se velké zákazy. Za incident po zápase hrozí Khabibovi odebrání licence a v krajním případě i vězení. Přesto padla první stopka na na hlavu irského zápasníka. Ten kvůli svému zdravotnímu stavu nesmí měsíc zápasit.

Prásk.tv píše:

Dominik Luks
čtěte o tématu bojové sporty na Prásk.tv
Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 08.10.
UFC Skromný vítěz

Takhle Khabib oslavil životní zápas: Nealko, pizza a kamarádi

Vyhrál, potom si zařídil pořádnou ostudu a teď si vše užívá. Khabib Nurmagomedov den po výhře v nejdůležitějším zápase v jeho životě ukázal, jak skromně úspěch slaví.

Conor McGregor
08.10.
UFC Máme se na co těšit

McGregor zveřejnil první fotku po boji: Válka bude pokračovat!

Ještě není konec! Conor McGregor zveřejnil první fotku po nedělní porážce s Khabibem Nurmagomedovem a slibuje, že bude mít válka další pokračování. A to může být hodně zajímavé. Závěr zápasu totiž musel v obou zápasnících zvednout novou vlnu nenávistných emocí.

Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 26.09.
UFC pan neporažený

Kdo je Khabib, kde se vzal? Conor stojí proti synovi veterána z války

Už za týden to vypukne. Fanoušci bojových sportů se dočkají návratu Conora McGregora do oktagonu. Irský zrzavý drzoun se nakonec logicky dočkal milosti, peníze jsou potřeba. Proti němu se postaví Khabib. Khabib Nurmagomedov. Chlap, který nikdy neprohrál. Kde se vzal a proč z něj jde tolik respektu?

Viktor Pešta po vítězství v Bratislavě
03.03.
FIGHT fight nights global

Pešta v Bratislavě slavil výhru! Diváky ale nadchl výkonem Deák

Viktor Pešta dál ukazuje, že ve světě bojových sportů neřekl poslední slovo. V sobotním klání, které hostila bratislavská HANT aréna vyhrál nad Rusem Alexanderem Gladkovem na body.

Jeremy Stephens
26.02.
ufc drsný svět

Stephens dostál svým slovům: Když někoho trefím, už se nehýbe!

Nabitý únorový UFC program ukončil včerejší galavečer v Orlandu. Dva největší specialisté na knokauty v pérové váze slibovali opravdu stylové zakončení. A jak už titulek napovídá, tak Jeremy Stephens se opět jednou trefil přímo do černého. Potvrdil, že co se týče síly úderů, je ve své divizi opravdovým králem.

Veronika Rodová
22.01.
mma vysíláme

Amatérská mistryně Evropy v MMA mezi profesionálkami na GCF 42!

Veronika Rodová se v prosinci 2017 stala v Německu amatérskou mistryní Evropy v MMA a 28.ledna zažije premiéru mezi profesionálkami na tunaji GCF 42 v Nymburku. V osmihranné kleci ji v jejim debutu čeká těžká soupeřka Mariana Serrano z Portugalska.

Miroslav Brož
22.01.
mma z kluziště do klece

Bývalý gólman Miroslav Brož v hlavním zápase na GCF 42!

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě GCF uspořádá ve spolupráci s MMA Poděbrady 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami nova sport 2 turnaj GCF 42, kde se v hlavním zápase představí v profesionálech neporažený bývalý hokejový mládežnický reprezentant Miroslav “Inkvizitor” Brož.