Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gilbert Melendez
aktualizováno 13.09.
kruté prostě to bolí

Šokující FOTO: Takhle vypadá UFC zápasník po drsném zápase

MMA je komplexní sport, ne nadarmo se mu říká zápasnický desetiboj. Podle toho ovšem vypadají i těla samotných zápasníků, jelikož údery zde nemíří pouze na oblast hlavy či žeber, jako je tomu například v boxu.

Max Holloway
aktualizováno 04.06.
UFC proti všem

Šok v Riu: Holloway potupil Alda v jeho rodné zemi!

Max Holloway se raduje, Brazílie je v šoku. Ranař z Havaje v noční bitvě v Riu de Janeiru pokořil domácí hvězdu Josého Alda. Sudí ukončili zápas pro naprostou převahu Hollowaye, Aldo se jen bránil na zemi a schytával jednu ránu do hlavy za druhou.

Rudolf Vrba a Gal Gadot
26.05.
video+galerie nešetří je

Hvězdy Hollywoodu cepuje český kouč. Dřela u něj i zázračná kráska!

Málokdo to možná tuší, ale za úspěchem takových hereckých hvězd, jako je například držitel Oscara Colin Firth či představitelka Wonder Woman Gal Gadot, stojí i chlapík z České republiky. A není zdaleka neznámý ani ve světě sportu. Vždyť jde o několikanásobného světového šampióna v bojových sportech.

Prásk.tv píše:

Mayweather vs. McGregor - 1
čtěte o tématu bojové sporty na Prásk.tv
Lucie Pudilová - 15
aktualizováno 21.03.

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Floyd Mayweather
aktualizováno 12.01.
to bude řežba to je ranec

Výzva přijata: Mayweather nabídl McGregorovi za souboj 380 mega!

Pětinásobný světový šampion v boxu Floyd Mayweather vyslyšel výzvu hvězdy UFC Conora McGregora a jak to tak vypadá, tihle dva se v boxerském ringu nejspíš opravdu utkají! Mayweather se totiž nechal slyšet, že za souboj z McGregorem nabízí v přepočtu zhruba 380 milionů korun.

Claudia Gadelha
aktualizováno 20.12.
ufc proč to dělá?

Tajemství hvězdy UFC: Mezi koly se jí trenér stará o rozkrok! VIDEO

Každý zápasník UFC má svůj osobitý rituál, který mu psychicky pomáhá překonávat bolest a vítězit. Někdo se před zápasem pokřižuje, jiný si při boji zakřičí. Velmi neobvyklý rituál má ale i brazilská zápasnice Claudia Gadelha, která je v současné době na prvním místě v žebříčku kategorie Strawweight. Během zápasů si nechává nalévat do rozkroku vodu!

MMA ve spodním prádle
05.09.

Galerie: Krásné bojovnice jen ve spodním prádle

Galerie: Krásné bojovnice jen ve spodním prádle

MMA ve spodním prádle
aktualizováno 05.09.
galerie tahák v Las Vegas

Krása v klecích! Holky si to rozdávají jen ve spodním prádle

Rodina MMA, tedy smíšených bojových umění, se opět rozrůstá. A stojí to za to. Hlavní aktérky tohoto sportu jsou totiž nejen krásné a trénované, ale především - ke svým zápasům nastupují jen ve spodním prádle. A v Americe jejich popularita strmě vzrůstá.

GCF 31: Cage Fight 6
aktualizováno 21.05.
BITVY V OKTAGONU

Exkluzivně na VOYO: Očekávaná akce GCF 31: Cage Fight 6

Videotéka VOYO ve spolupráci s organizací GCF (Gladiator Championship Fighting) opět přináší exkluzivní přímý přenos nejtvrdšího bojového sportu světa. Souboje MMA v osmihranné kleci budou dostupné pro uživatele služby VOYO nejen v České republice, ale i ve světě.

UFC Fight Night
aktualizováno 09.04.
TO BUDE PODÍVANÁ

Parádní boje v kleci DNES ŽIVĚ na NOVA Sport! Sledujte Fight Night

Duben je pro fanoušky UFC a bojových sportů velmi nabitý a prémiová stanice NOVA Sport nehodlá zůstat pozadu. Hned první dva dubnové víkendy se můžete těšit na přímé přenosy skvělých bojových galavečerů. Už tuto sobotu začínáme na NOVA Sport živým přenosem z americké Virginie.