Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov
13.02.
netradiční výcvik je to všeuměl

Khabib zápasit nemůže, ale se zbraní v ruce trénuje jako o život!

Ve světě UFC aktuálně patří za černou ovci, ale on si z toho nic nedělá a jede si ve starých kolejích. Khabib Nurmagomedov byl sice potrestán a nesmí téměř rok zápasit, ale stále tvrdě trénuje, aby se udržel ve formě. Do svého tréninkového plánu navíc vměstnal i poměrně neobvyklou věc - výcvik se zbraní!

Jiří
31.01.
mma je to potvrzené

"Denisa“ půjde v Rizinu o titul! Soupeřem mu bude známá tvář

O co si řekl, to dostal. Jiří „Denisa“ Procházka si po posledním vyhraném zápase v Rizinu velmi hlasitě řekl o titul. Série jeho vítězství a celková bilance už na vedení organizace udělala zřejmě dojem a tak přichází kýžený moment. „Denisa“ bude mít již v dubnu šanci dokázat, kdo je nepopiratelnou česko-slovenskou jedničkou v MMA!

UFC v Praze
24.01.
ufc galavečer fight night

Další jména pro UFC v Praze: Balkánec vyzve Mexičana!

Galavečer v Praze už zná další dvojici, která se na konci února představí ve vyprodané O2 aréně. Kromě jediné Češky, Lucie Pudilové, nebo polského hromotluka Jana Blachowicze představí také zápasnící bojující v léhké váze Damir Hadžovič a Marco Polo "El Toro” Reyes.

Prásk.tv píše:

Dominik Luks
čtěte o tématu bojové sporty na Prásk.tv
GCF Nymburk
21.01.
bojové sporty 27. ledna

Nymburk hostí prestižní galavečer MMA! Na tohle se můžete těšit

V neděli 27.ledna se stane sportovní hala v Nymburku středem českého MMA. Od 11:30 se zde rozběhne amatérská liga Českého Svazu MMA a následovat bude v přímém přenosu na nova sport 1 od 18 hodin padesátýsedmý galavečer nejstarší český organizace GCF.

Galavečer MMA
14.01.
mma česká organizace

Nymburk hostí galavečer GCF! 27. ledna bude k vidění 10 zápasů

Po sedmapadesáté zavítají fanoušci bojových sportů na akci nejprestižnější české MMA organizace ve světě GCF, jenž pro světové MMA vychovala Jiřího Procházku, Viktoru Peštu či Lucii Pudilovou. Číslované GCF 47 proběhne ve sportovní hale v Nymburku ve spolupráci s MMA PDY.

UFC Fight Night Prague
11.01.
fight night 23. února

UFC odtajnila další zápas pro Prahu! Ostrovní řež v pérové váze

UFC oficiálně odtajnila další zápas, který se uskuteční 23. února během galavečera UFC Fight Night v Praze. V pérové váze se proti sobě v oktagonu postaví Daniel Teymur ze Švédska a Chris Fishgold z Velké Británie.

Bojovník MMA si zlomil nohu o soupeře
aktualizováno 09.01.
MMA Jen pro silné povahy

Hrůza v oktagonu: Bojovník si zlomil nohu o soupeře

Sotva co zápas začal, rozhodčí ho musel ukončit. Hned po prvním kopu se totiž Jonathan King svalil k zemi. O nohu svého soupeře si totiž zlomil holeň, a když došlápl, tak se mu noha ohnula do pravého úhlu.

Jiří Procházka a jeho souboj s Brandonem Halseyem
31.12.
video drsný sport

Skvělý Denisa zase vyhrál! Soupeř vypadl z ringu a dostal žlutou

Jiří Procházka, kterému se ve světě bojových sportů přezdívá „Denisa“ má za sebou další impozantní zápas. V japonské Saitamě donutil Američana Brandobna Halseyho ke kapitulaci, ač byl sám dlouhé minuty v těžké defenzivě.

Marpo a Karlos Vémola
aktualizováno 28.12.
fight chtěl by ho každý

Drsňák Vémola vyzval Marpa na souboj: Tady je odpověď!

Otakar „Marpo“ Petřina vyhrál hlavní zápas večera. Slovenského rapera Rytmuse sice neukončil před limitem, ale byla znát jeho jasná převaha. A ještě před zápasem dostal výzvu. Změřit síly s ním chce sám Karlos Vémola!

Kraken zasypal soupeře řanami
22.12.
UFC Masakr v oktagonu

Kraken zasypal soupeře ranami, rozhodčí ten pohled nevydržel

To byla smršť. Fanoušci UFC viděli závěr zápasu jako už dlouho ne. Juan Adams zasypal Chrise de la Rochu tolika ranami, že už se na to rozhodčí nemohl dívat a zápas ukončil.