NHL
aktualizováno 19.02.
NHL Bonus k přenosu

ŽIVĚ z kabiny komentátorů: NHL přináší souboj Islanders a Wild

Každou sobotu jsou fanoušci NHL zvyklí na hokejový zápas ve skvělém čase. K němu mají bonus v podobně živého přenosu z komentátorské kabiny. Mohou si ho vychutnat i dnes, kdy uvidí práci komentátorů Filipa Šedivého a Jana Velarta při souboji Minnesoty a New Yorku Islanders.

Ondřej Palát
22.01.
NHL Je mimo hru

Prasárna na Paláta, které si nikdo nevšiml. Čeká ho vyšetření! VIDEO

Už včera se hrálo utkání Tampy a Minnesoty. Až teď však vyplulo na povrch, že Ondřej Palát z utkání odstoupil, odpojil se od svého týmu a z tripu Lightning se vrátil na Floridu, kde ho čeká vyšetření. Zákrok, který českého útočníka na neurčitou dobu vyřadil z kádru, unikl pozornosti rozhodčích. Jared Spurgeon přitom udělal velkou nesportovní prasárnu.

Matt Johnson
13.01.
příběh smutný osud

V NHL vydělal miliony, pak propadl alkoholu a je z něj bezdomovec!

Patřil k nejvyhlášenějším rváčům z celé NHL. Vydělával miliony korun a užíval si slávy profesionálního sportovce. Takový život prožíval Matt Johnson, kanadský obránce Minnesoty byl však později dokonce pohřešován. Televizní stanice TSN o něm nedávno natáčela dokument, ve kterém popsala jeho pád až na samotné dno.

Tomáš Borovec a Filip Šedivý
16.12.
video pohled na komentátory

Jak komentují zápas Minnesota - Edmonton? PŘÍMÝ PŘENOS

Už se z toho stala sobotní tradice. Atmosféru hokeje ze zámořské NHL můžete sledovat nejen na obrazovkách NOVA Sport, ale i prostřednictvím kamer na stanoviště komentátorů. Duel Minnesota - Edmonton budou komentovat Filip Šedivý a Tomáš Borovec. Zápas začne ve 20 hodin,

Nino Niederreiter
aktualizováno 15.12.
rozhovor osobnosti nhl

Nino Niederreiter z Minnesoty: Bylo by fajn, dát třicet gólů

Švýcarský hokejový útočník Nino Niederreiter nastupuje v NHL v dresu Minnesoty, kam přišel v roce 2013. Jak vidí šance svého týmu na postup do play-off a na čem by měl celý tým zapracovat? To vše, ale i další zajímavosti se dozvíte v exkluzivním rozhovoru.

Tomáš Hertl
11.12.
nhl noční zápasy

Hertl skóroval a asistoval, ale na výhru San Jose to nestačilo

Hokejisté San Jose Sharks podlehli 3:4 v prodloužení Minnesotě. Čeký útočník Tomáš Hertl v zápase sice skóroval, ale ani tak nezabránil prohře svého týmu.

Detroit Red Wings
26.03.
NHL Hokejový večer

Detroit přemohl Minnesotu v prodloužení. Vyrovnával Tatár!

Diváci v detroitské Joe Louis Areně sledovali velmi disciplinovaný hokej. Rozhodčí v něm rozdali na každé straně jen po dvou trestech. K vidění byl naopak napínavý hokej, který dospěl až do prodloužení. V něm o výhře Detroitu nad Minnesotou rozhodl Athanasiou a stanovil tak konečné skóre 3:2.

Chicago vs. Minnesota
12.03.
NHL Hokejový zápas

Chicago urvalo výhru nad Minnesotou. Češi nenastoupili!

Pěkné akce, góly i střídání gólmanů. Přesně to nabídl souboj Chicaga s Minnesotou. Na to, jak byl úvod jednoznačnější záležitostí Blackhawks, byl nakonec k vidění vyrovnaný zápas. Z výhry se však radovali domácí, kteří zdolali Wild 4:2.

Martin Hanzal
28.02.
nova sport noc v nhl

Hanzalova premiéra v novém klubu: Vlastní gól, ale stejně slavil

Hokejista Martin Hanzal má za sebou první zápas v dresu Minnesoty. Premiéra mu ale úplně nevyšla, protože v utkání s Los Angeles si dal vlastní gól. Jeho tým však nakonec urval výhru 5:4 po prodloužení.

Montreal - Tampa Bay
aktualizováno 04.05.
play off NHL

Tampa podruhé ovládla Montreal, dvě výhry má i Anaheim a Chicago

Hokejisté Tampy Bay jdou v sérii s Montrealem do trháku. Ve druhém utkání na ledě soupeře vyhráli s přehledem 6:2 a před dvojicí domácích utkání vedou 2:0 na zápasy. Stejný stav je i v soubojích Chicaga s Minnesotou a Anaheimu proti Calgary.