Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Francis Ngannou
08.01.
UFC Ohlédnutí

Nejtvrdší KO loňska? Tyto rány v UFC zvedaly diváky ze sedaček!

Žebříček nejlepších submisí za rok 2017 již máme za sebou. Nyní přichází na řadu jiná forma ukončení, a sice knokauty. Právě knokauty jsou dominantou UFC, a pro mnohé je to důvod, proč si v neděli ráno přivstat. V MMA nikdy nevíte, kdy a jak zápas může skončit, proto KO roku nelze snadno předpovídat. Ovšem, kdo UFC zná, ví moc dobře o žhavých kandidátech pro tento žebříček. Zkuste si opět tipnout vítěze, nebo alespoň elitní trojici. Hlasujte v anketě na konci článku.

Francis Ngannou
03.12.
UFC Z toho mrazí

Brutální KO: Borec z UFC předvedl nejtvrdší úder na světě! VIDEO

Francis Ngannou. To je jméno, které v blízké době bude dost možná zaplavovat zprávy a titulky článků po celém světě. Relativně nová tvář těžké váhy, si dnes připsala jeden z nejděsivějších knokautů v historii UFC a současný šampion Stipe Miocic nebude mít po tom, co viděl, klidné spaní. Francis tímto knokautem také dokázal, proč před nedávnem stanovil nový světový rekord pro nejtvrdší úder na světě.

Zolani Tete
19.11.
bleskové k.o. To musíte vidět!

VIDEO: Souboj o boxerský titul ukončilo K.O. za 11 vteřin!

Jedna rána a bylo vymalováno! Jihoafričan Zolani Tete se postaral o nejrychlejší knokaut v souboji o světový titul v boxu. Podívejte se, jak kratičký souboj probíhal.

Prásk.tv píše:

Ronda Rousey - 1
čtěte o tématu knockout na Prásk.tv
Holly Holm a Bethe Correia
17.06.
UFC Singapur

VIDEO: "Dělej, pojď ne," ukazovala Correia, pak dostala brutální KO!

Souboj Bethe Correiové a Holly Holmové byl vyvrcholením galavečera UFC v Singapuru. Tento zápas diváky zpočátku velmi nudil a tak se z hlediště ozýval hukot, vyjadřující nespokojenost s výkonem obou bojovnic. Poté se však všichni dočkali toho, na co čekali od začátku - tvrdého KO.

Dvojitý knockout
aktualizováno 22.05.
kuriozita to se jen tak nevidí

Nejbizarnější K.O.? Jeden moment stačil a ustlali si oba boxeři! VIDEO

Svět boxu a bojových sportů už viděl spoustu velkých utkání a bitev, které se navždy zapsaly do historie. K takovéhle situaci ale opravdu nedochází každý den. Diváci totiž viděli dvojité K.O.!

Alistair Overeem
aktualizováno 05.03.
UFC Noc bojů

Šachový duel rozhodl o titulu. Overerm zmrazil publikum KO!

Hořká pachuť v ústech pro zrušení zápasu Khabiba s Fergusonem byla stále cítit. Ostatní vysílané zápasy měly tedy těžký úkol a přesvědčit všechny, že i oni mají co nabídnout. A přesto, že ne všechny duely překypovaly akcí, tak stále UFC 209 nabídlo velkou podívanou s řadou překvapivých výsledků.

Liam Kelly knockoutoval podavače míčů
17.02.
video asi bude litovat

Neskutečný blikanec! Fotbalista v Anglii sejmul podavače míčů

Fotbalová kultura v Anglii dostala pořádně na frak. Nevídaného zkratu se totiž dopustil hráč Leytonu Liam Kelly. Obětí jeho běsnění se nestal žádný z hráčů soupeře ani rozhodčí, ale podavač míčů.

Muhammad Ali
aktualizováno 04.06.
video nejlepší knockouty

Když udeří "Ten Největší" aneb 10 památných K.O. Muhammada Aliho

"Budu létat jako motýl a bodat jako včela", tak to je jeden z památných výroků Muhammada Aliho. A přesně takhle se v ringu opravdu choval. Boxoval s lehkostí, ale důrazně. Desítku takových "bodnutí" si můžete připomenout v přehledu největších K.O. v kariéře legendárního boxera.

Alexander Petkovič a Astrit Klimenta
aktualizováno 12.04.
video naštval se

SKANDÁL v ringu! Boxer kousal, a tak ho kouč soupeře poslal k zemi!

Tohle ani svět boxu nevidí každý den. Galavečer v Mnichově skončil velkým skandálem, když jedno z utkání ukončila tvrdá rána. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby jejím autorem nebyl jeden z trenérů. Ten se rozhodl potrestat soupeře za to, že se předtím snažil pokousat jeho svěřence.

Basketbalové K.O.
aktualizováno 02.02.
pokuta nezahraje si

Rekordní TREST: Za K.O. pěstí dostal basketbalista pořádný flastr!

Basketbalista Svitav Jan Špaček nesmí nastoupit k 6 utkáním a zaplatit pokutu 19 tisíc korun. Trest od disciplinární komise obdržel za nesportovní zákrok, kdy v ligovém utkání Svitavy - Pardubice udeřil pěstí hráče Pardubic Lukáše Kotase. Další pokuty byly rozděleny mezi ostatní hráče, kteří se později zapletli do vzájemné strkanice.