Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alistair Overeem
Aktualizováno 5.3. 2017 11:09
UFC Noc bojů

Šachový duel rozhodl o titulu. Overerm zmrazil publikum KO!

Hořká pachuť v ústech pro zrušení zápasu Khabiba s Fergusonem byla stále cítit. Ostatní vysílané zápasy měly tedy těžký úkol a přesvědčit všechny, že i oni mají co nabídnout. A přesto, že ne všechny duely překypovaly akcí, tak stále UFC 209 nabídlo velkou podívanou s řadou překvapivých výsledků.

video asi bude litovat

Neskutečný blikanec! Fotbalista v Anglii sejmul podavače míčů

Fotbalová kultura v Anglii dostala pořádně na frak. Nevídaného zkratu se totiž dopustil hráč Leytonu Liam Kelly. Obětí jeho běsnění se nestal žádný z hráčů soupeře ani rozhodčí, ale podavač míčů.

Muhammad Ali
Aktualizováno 4.6. 2016 17:00
video nejlepší knockouty

Když udeří "Ten Největší" aneb 10 památných K.O. Muhammada Aliho

"Budu létat jako motýl a bodat jako včela", tak to je jeden z památných výroků Muhammada Aliho. A přesně takhle se v ringu opravdu choval. Boxoval s lehkostí, ale důrazně. Desítku takových "bodnutí" si můžete připomenout v přehledu největších K.O. v kariéře legendárního boxera.

Prásk.tv píše:

Ronda Rousey - 1
čtěte o tématu knockout na Prásk.tv
Alexander Petkovič a Astrit Klimenta
Aktualizováno 12.4. 2016 10:27
video naštval se

SKANDÁL v ringu! Boxer kousal, a tak ho kouč soupeře poslal k zemi!

Tohle ani svět boxu nevidí každý den. Galavečer v Mnichově skončil velkým skandálem, když jedno z utkání ukončila tvrdá rána. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby jejím autorem nebyl jeden z trenérů. Ten se rozhodl potrestat soupeře za to, že se předtím snažil pokousat jeho svěřence.

Basketbalové K.O.
Aktualizováno 2.2. 2016 12:39
pokuta nezahraje si

Rekordní TREST: Za K.O. pěstí dostal basketbalista pořádný flastr!

Basketbalista Svitav Jan Špaček nesmí nastoupit k 6 utkáním a zaplatit pokutu 19 tisíc korun. Trest od disciplinární komise obdržel za nesportovní zákrok, kdy v ligovém utkání Svitavy - Pardubice udeřil pěstí hráče Pardubic Lukáše Kotase. Další pokuty byly rozděleny mezi ostatní hráče, kteří se později zapletli do vzájemné strkanice.

Basketbalové K.O.
Aktualizováno 1.2. 2016 13:25
video knockout

DRSNÝ ÚTOK NA BASKETU: Hráč Svitav pěstí poslal soupeře k zemi

Na basketbalové utkání mezi Pardubicemi a Svitavami budou hráči a diváci ještě dlouho vzpomínat. Utkání, které Pardubice s přehledem vyhrály 112:68, mnoho napětí ve hře nenabídlo. O pořádný poprask se ale postaral hostující hráč Svitav, který nepochopitelně napadl domácího kapitána pěstí do obličeje!

Bitka v AHL
Aktualizováno 20.1. 2016 14:14
strašná rána totální blackout

Největší bitkař z NHL tvrdě narazil: V AHL ho smázli jednou ranou!

Na každého jednou dojde, jak praví staré přísloví. Podobně se asi teď cítí Brian McGrattan, kdysi vyhlášený bitkař z NHL. Momentálně působí v nižší zámořské soutěži AHL, kde rozdává nejen tvrdé rány, ale i letité zkušenosti mladším. Bohužel si ale asi neuvědomil, že i mladá krev umí dát pořádnou ránu a tvrdě narazil na mladého hráče Daniela Maggia.

Ronda Rousey
Aktualizováno 15.11. 2015 19:29
nova sport světový titul ufc

Ronda Rousey poprvé poražena! Soupeřka jí málem ukopla hlavu!

Nemusíte být zrovna fanoušek UFC, ale jméno Ronda Rousey prostě znáte. Žena, která plní obálky všech magazínů o bojových sportech a dalo by se říct, že i nejznámější tvář UFC. Přestože si její příznivci mysleli, že je neporazitelná, mýlili se! V souboji o světový titul v bantamové váze padla a do dějin vstopilo jméno nové šampionky.

Futsalista dal pěstí rozhodčímu
Aktualizováno 7.11. 2015 11:38
video nepáral se s ním

ZEŠÍLEL?! Nesouhlasil s kartou, tak sejmul sudího přímo na hřišti

Velké emoce vzplály v ruském futsale. Jednomu z hráčů se nelíbil verdikt hlavního rozhodčího, a tak si to s arbitrem vyřídil po svém. Sudímu přímo na hřišti natáhl takovou ránu pěstí, za kterou by se nemusel stydět ani profesionální boxer.

To se jen tak nevidí

Kuriózní střet: Kapitána Bate Borisov sejmula roztleskávačka!

Záložník běloruského BATE Borisov Dzmitryj Lichtarovič je z fotbalu zvyklý na srážky s urostlými protihráči. V utkání proti Gomelu však čelil nečekanému soupeři. K zemi ho totiž poslala křehká dívka!