Tomas Rosicky
08.08.
video parádní gól

"Rosa" začal před 11 lety: Arsenal vzpomíná a vybral nejhezčí gól!

Právě dnes, tedy osmého srpna, je to na den přesně jedenáct let, co Tomáš Rosický nastoupil ke svému prvnímu soutěžnímu zápasu v dresu londýnského Arsenalu. Gunners na svou dlouholetou oporu nezapomněli a připomněli si "Rosu" jedním z jeho nejhezčích gólů.

Tomáš Rosický
aktualizováno 08.08.
potlesk mozartův návrat

Úsměv, další minuty i tyč: Rosický zářil, hrál už třetí zápas v řadě!

20, 25, 28. Minuta po minutce. Naděje, která dělá radost. Tomáš Rosický se vrací do hry. Zatím ještě sice neodehrál v zápase víc než půl hodiny, ale jsou tu náznaky, že zase může být lépe. A hlavně - Sparta s dirigentem, který kdysi dostal přezdívku Malý Mozart, opravdu vypadá dost dobře.

aktualizováno 31.07.
video uzdravená ikona

Rosický na Bělehrad? Všechno nebo nic, napůl hrát nebudu, říká

Sparta ho potřebuje a on by opravdu rád pomohl. Zvlášť když ve čtvrtek půjde Spartě o záchranu evropských pohárů. Tomáš Rosický se po 11 měsících vrátil na hřiště, zápas s Bohemians byl malým testem. Ale bude opravdu fit i pro duel s Crvenou Zvezdou Bělehrad?

Prásk.tv píše:

Radka Kocurová
čtěte o tématu Tomáš Rosický na Prásk.tv
glosa o železné spartě

Sparta má milionové posily, ale srdce nekoupí. Rosický je naděje

Jaká je Sparta? Už asi není železná. Není ani česká, ač největší úspěchy dělala právě v dobách, kdy byl cizincem maximálně Josef Chovanec, narozený ve vesnici 15 kilometrů za hranicemi. Česká už asi nikdy nebude, ale měla by se chtít stát zase železnou, s tím pravým srdcem.

31.07.
fotbal dozvuky zápasu

Rosický o remíze s Bohemians: Hráli dobře, my jsme si koledovali

Fotbalisté Sparty vstoupili do nového ligového ročníku remízou 1:1 s Bohemians 1905. Domácí poslal při premiéře italského trenéra Andrey Stramaccioniho v české nejvyšší soutěži do vedení v 16. minutě David Lafata, který si z penalty připsal 200. ligový gól. Dvě minuty před koncem ale vyrovnal Michal Šmíd.

aktualizováno 30.07.
průšvih fotbalová liga

Ani Rosický nepomohl! Sparta ztratila body i s Bohemkou

Fotbalová Sparta má hodně divnou náladu. Po potupě v Bělehradu přišel první ligový zápas a s ním návrat Tomáše Rosického na hrací plochu. Ikona klubu naskočila na hřiště na závěrečných 20 minut, jenže při nich tým z Letné ztratil vedení a nakonec remizoval s Bohemians 1:1.

aktualizováno 24.07.
tajemství hodně velký smolař

Rosický zase marod? Trenér Sparty nic neskrýval, je tu problém

Zdá se, že Tomáš Rosický je ještě větší smolař, než se čekalo. V neděli vyšlo najevo, že se během 20 minut přípravného utkání s Blackburnem Rovers zřejmě opět zranil! I proto chyběl v generálce s Vitesse Arnhem.

14.07.
fotbal Návrat na hřiště

Sparta hrála s Blackburnem, Rosa nastoupil 20 minut před koncem!

V minulé sezoně odehrál Tomáš Rosický ve sparťanském dresu pouze 18 minut. Jenže nová sezona začíná a do dění vstupuje i uzdravená hvězda. Po operaci už je "Malý Mozart" zapojen v týmové přípravě a dnes už po hřišti pobíhal s kapitánskou páskou proti Blackburnu, se kterým hrála Sparta přátelský zápas.

aktualizováno 12.07.
fotbal velký rozhovor

Rosického návrat na hřiště: Půjdeme do toho zostra, varuje!

Za celou uplynulou sezonu odehrál v dresu pražské Sparty přesně 18 minut a víc času strávil v ordinaci, než na trávníku. S novou sezonou ale přichází nová výzva a jak Tomáš Rosický odhalil v rozhovoru, zatím to s ním vypadá dobře. Rozpovídal se třeba i o změnách v týmu nebo nové Slavii.