Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Rosický
Aktualizováno 27.3. 2017 16:57
zdravíčko velký problém

Konec nadějí: Rosický musel na operaci, vrátí se ještě na hřiště?

Je to jasné. Tomáš Rosický už si v aktuální sezoně nezahraje. V pondělí podstoupil operaci achilovy šlachy a podle webu letenského klubu už do rozehrané sezony nezasáhne.

Tomáš Rosický
Aktualizováno 17.3. 2017 16:37
smolař návrat se odkládá

Nová operace pro Rosického! Přání trenéra Rady se asi odkládá

Trenér Petr Rada při jedné z prvních odpovědí po příchodu na Letnou vyslovil své tajné přání. Těšil se na to, že se potká s Tomášem Rosickým a bude ho moci trénovat. Jenže těsně před startem nové éry ve Spartě přišla další krutá rána. Rosický míří na další operaci!

galerie rozmanitý vkus

Co všechno parkoval v garáži Tomáš Rosický v průběhu kariéry?

Fotbalista Tomáš Rosický sice kvůli zranění stále nehraje, ale fanoušky baví i mimo hřiště. Fotografie milionáře za volantem ojetého vozu střední třídy obletěla snad celý internet. Jaká auta ale geniální fotbalista s tváří nevinného chlapce parkoval v garáži v průběhu své kariéry? Podívejte se v naší galerii.

Prásk.tv píše:

Radka Kocurová
čtěte o tématu Tomáš Rosický na Prásk.tv
Tomáš Rosický
Aktualizováno 15.3. 2017 13:58

GALERIE: Tomáš Rosický vystřídal v průběhu let auta všech značek

Fotbalista Tomáš Rosický sice kvůli zranění stále nehraje, ale fanoušky baví i mimo hřiště. Fotografie milionáře za volantem ojetého vozu střední třídy obletěla snad celý internet. Jaká auta ale geniální fotbalista s tváří nevinného chlapce parkoval v garáži v průběhu své kariéry? Podívejte se v naší galerii.

Tomáš Rosický v ojetině
Aktualizováno 14.3. 2017 14:12
odhalení skromný kluk

V čem se vozí Tomáš Rosický? Fotbalový milionář překvapil

Jste smutní, že se nemůžete svézt v nějakém luxusním autě? Nezoufejte, vždyť i jako normální smrtelník se dnes po návratu do Česka vozí i fotbalista Tomáš Rosický. Někdejší hvězdu Arsenalu můžete potkat na nákupech třeba ve staré dobré ojetině.

krize už je to tu zas

Sparťanská mizérie: Titul v trapu, hráči flámují a disciplína nikde

Fotbalisté pražské Sparty jsou opět na pranýři. Aby také ne, když si z Jablonce odvezli potupnou porážku 1:3 a tažení Evropskou ligou ukončil ruský Rostov. Náladu fanouškům nespraví ani hráči, kteří díky nedisciplinovanosti dostávají jednu červenou kartu za druhou a navíc se někteří místo přípravy na zápas poflakují po nočních klubech.

Tomáš Rosický
Aktualizováno 22.2. 2017 17:32
smutné to už není možné

Čekání na Rosického: Znovu se objevily problémy, přiznala Sparta

Rosický je na soustředění! Rosický trénuje s míčem! Takhle přes zimu Sparta vábila fanoušky. Jenže pak to přišlo. Malý Mozart s týmem ani neodletěl do Rostova, chyběl v lize a nyní tým z Letné připustil, že je ikona opět zraněná!

zranění arsenal
Aktualizováno 4.2. 2017 13:42
záhada je to normální?

Arsenal drtí Rosického syndrom! Přijde kvůli marodce o titul?

Klíčová fáze sezony - SEDM borců sestavy Arsenalu mimo hru. Pro fanoušky Gunners každoročně omílané kliše. Náhoda? Ne, tohle už je prostě opravdu špatně. Soupiska dnešního soupěře z Chelsea? Ta je pro derby kompletní. Zřejmě to dělají jinak než na Arsenalu...

video povedená transakce

Miliony pro Slavii! Opravdu jsou to velké peníze, připustil Barák

Slávistický klenot Antonín Barák poprvé promluvil o svém přestupu do Udine. Z Itálie se vrátil ze zdravotní prohlídky, která dopadla dobře a přestup za více než 80 milionů korun se tak v létě může uskutečnit.

čekání jak dlouho ještě?

Otazníky kolem Rosického. Sparta naznačila, kdy se vrátí na hřiště

Kdy se vrátí Tomáš Rosický? To je otázka, která zajímá fanoušky pražské Sparty. Malý Mozart se záhadně zranil při svém debutu proti Mladé Bolesavi, chyběl i v derby. A zcela fit není ani teď, při zahájení zimní přípravy...