Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nicolae Stanciu
aktualizováno dnes 14:24
Fotbal Vše je dotaženo

Hotovo, potvrzeno: Stanciu už je Sparty. Bude nosit číslo legendy!

Nicolae Stanciu je oficiálně hráčem Sparty. Klub to dnes potvrdil na svém webu. Podle zákulisních informací je čtyřiadvacetiletý Rumun nejdražším hráčem v historii české ligy. Pražský klub za něj zaplatí Anderlechtu Brusel podle informací ČTK 4,6 milionu eur (asi 117 milionů korun).

Sport v roce 2017
31.12.
TOP 10 stalo se během 365 dnů

NEJ sportovní story roku 2017: Byli u nich Bolt, Rosický i Joshua

Sportovní rok 2017 sice nebyl olympijský, ale velkých příběhů nabídl spousty. A u nejsledovanějších story nechyběli ani čeští sportovci. O čem fanoušci sportu v uplynulých 365 dnech nejvíce mluvili?

Tomáš Rosický
21.12.
Fotbal Konec kariéry

Na Rosického rozlučce nebylo vedení Sparty: Toto je důvod!

Jeden z nejlepších českých fotbalistů posledních dekád Tomáš Rosický se včera rozloučil s aktivní sportovní kariérou. Poněkud překvapivou skutečností hráčovi tiskové konference byla ale neúčast trenérského štábu či manažerských špiček Sparty. Tiskový mluvčí klubu Ondřej Kasík pro Nova Sport uvedl, jaký je důvod.

Prásk.tv píše:

Radka Kocurová
čtěte o tématu Tomáš Rosický na Prásk.tv
Zdeněk Sčasný a Tomáš Rosický
21.12.
fotbal další krok

Rosický už má funkci ve Spartě: Spolupracovat bude se Ščasným

Fotbalista Tomáš Rosický ve středu oficiálně ukončil profesionální kariéru. Zároveň ale uvedl, že by rád zůstal u fotbalu a netrvalo dlouho a vedení letenského velkoklubu dnes uvedlo, že Rosický bude v klubu působit v nové fuknci společně se Zdeňkem Ščasným.

Stramaccioni a Rosický
21.12.
fotbal Jak to bylo?

Rosického konec: Malý Mozart další obětí Stramaccioniho?

Jedna slavná fotbalová kariéra je definitivně u konce. Bývalý kapitán české reprezentace Tomáš Rosický pověsil kopačky na hřebík, byť žádné zranění ho momentální netrápí. Sám ale přiznal, že na vrcholový fotbal už zkrátka nemá chuť. Jenže proč? Nestojí za tím náhodou neochota pokračovat pod trenérem Andreou Stramaccionim, jenž na podzim dělal jednu botu za druhou?

Čtyřletý Tomášek Rosický a jeho první tiskovka
aktualizováno 20.12.
video už ví, jak to chodí

Začneme, jak se to zapíná? Synek Rosického měl první tiskovku!

Éra Tomáše Rosického skončila. Začíná šou Tomáše Rosického mladšího. Čtyřletý synek po skončení tiskové konference, kde jeho táta oznámil konec kariéry, zaujal místo za mikrofony a žádal si pozornost.

Tomáš Rosický
aktualizováno 20.12.
respekt upřímná slova

VIDEO: Velká Rosického zpověď. Tak Malý Mozart oznámil konec

Bývalý kapitán české reprezentace Tomáš Rosický v sedmatřiceti letech ukončil hráčskou kariéru. Trojnásobný vítěz ankety Fotbalista roku, který prošel angažmá ve Spartě, v Dortmundu a londýnském Arsenalu, to oznámil na středeční tiskové konferenci v Praze.

Tomáš Rosický
aktualizováno 20.12.
video velké loučení

DÍKY, LEGENDO! Fotbalový svět posílá vzkazy Rosickému

Talentovanějšího fotbalistu v posledních letech možná Česko nemělo. Tomáš Rosický byl fandy ve všech koutech světa „Malým Mozartem“. Když byl zdravý, zdál se fotbal v jeho podání tak samozřejmý a jednoduchý. Konec kariéry Rosického komentuje celý svět.

Tomáš Rosický oznamuje konec kariéry
aktualizováno 20.12.
fotbal tisková konference

Tomáš Rosický ukončil fotbalovou kariéru! Už to moc bolelo, přiznal

Bývalý kapitán reprezentace Tomáš Rosický v sedmatřiceti letech ukončil hráčskou kariéru. Trojnásobný český fotbalista roku to oznámil na tiskové konferenci.

Tomáš Rosický
aktualizováno 21.10.
první liga už nesmí ztrácet

Rosický je opět v základu! Sparta musí v Jablonci zabrat naplno

Fotbalisté Sparty nastoupí do prvoligového utkání v Jablonci i s Tomášem Rosickým v základní sestavě. Pokud chtějí Letenští hrát o účast v Lize mistrů, nutně potřebují body do tabulky. V Jablonci přitom v posledních čtyřech utkáních nedokázali vyhrát.