Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Andrea Stramaccioni a Tomáš Rosický
Aktualizováno 20.6. 2017 08:49
tisková konference velké zprávy

Stramaccioni bude mít tiskovku: Rosický se prý zapojí do přípravy!

Dnes odpoledne proběhne na pražské letné první oficiální tisková konference Sparty, kde vystoupí nový trenér Andrea Stramaccioni. Řeč bude pochopitelně nejen o přípravě na nadcházející sezonu, ale hlavně kádru, se kterým italský kouč nejspíš pořádně zamíchá. Jak je na tom ale vlastně věčný marod Tomáš Rosický?

vzpomínka krásné časy

Fotka Rosického a Kollera se stala hitem! Trhá rekordy facebooku

Ta fotka se během čtvrtka a pátku stala nejen v Dortmundu hitem. Vzpomínka na bývalé opory Borussie ale zahřeje i českého fanouška. Dvojice, která se směje na obrázku dělala radost jim. Tomáš Rosický a Jan Koller!

Tomáš Rosický
Aktualizováno 27.3. 2017 16:57
zdravíčko velký problém

Konec nadějí: Rosický musel na operaci, vrátí se ještě na hřiště?

Je to jasné. Tomáš Rosický už si v aktuální sezoně nezahraje. V pondělí podstoupil operaci achilovy šlachy a podle webu letenského klubu už do rozehrané sezony nezasáhne.

Prásk.tv píše:

Radka Kocurová
čtěte o tématu Tomáš Rosický na Prásk.tv
Tomáš Rosický
Aktualizováno 17.3. 2017 16:37
smolař návrat se odkládá

Nová operace pro Rosického! Přání trenéra Rady se asi odkládá

Trenér Petr Rada při jedné z prvních odpovědí po příchodu na Letnou vyslovil své tajné přání. Těšil se na to, že se potká s Tomášem Rosickým a bude ho moci trénovat. Jenže těsně před startem nové éry ve Spartě přišla další krutá rána. Rosický míří na další operaci!

galerie rozmanitý vkus

Co všechno parkoval v garáži Tomáš Rosický v průběhu kariéry?

Fotbalista Tomáš Rosický sice kvůli zranění stále nehraje, ale fanoušky baví i mimo hřiště. Fotografie milionáře za volantem ojetého vozu střední třídy obletěla snad celý internet. Jaká auta ale geniální fotbalista s tváří nevinného chlapce parkoval v garáži v průběhu své kariéry? Podívejte se v naší galerii.

Tomáš Rosický
Aktualizováno 15.3. 2017 13:58

GALERIE: Tomáš Rosický vystřídal v průběhu let auta všech značek

Fotbalista Tomáš Rosický sice kvůli zranění stále nehraje, ale fanoušky baví i mimo hřiště. Fotografie milionáře za volantem ojetého vozu střední třídy obletěla snad celý internet. Jaká auta ale geniální fotbalista s tváří nevinného chlapce parkoval v garáži v průběhu své kariéry? Podívejte se v naší galerii.

Tomáš Rosický v ojetině
Aktualizováno 14.3. 2017 14:12
odhalení skromný kluk

V čem se vozí Tomáš Rosický? Fotbalový milionář překvapil

Jste smutní, že se nemůžete svézt v nějakém luxusním autě? Nezoufejte, vždyť i jako normální smrtelník se dnes po návratu do Česka vozí i fotbalista Tomáš Rosický. Někdejší hvězdu Arsenalu můžete potkat na nákupech třeba ve staré dobré ojetině.

krize už je to tu zas

Sparťanská mizérie: Titul v trapu, hráči flámují a disciplína nikde

Fotbalisté pražské Sparty jsou opět na pranýři. Aby také ne, když si z Jablonce odvezli potupnou porážku 1:3 a tažení Evropskou ligou ukončil ruský Rostov. Náladu fanouškům nespraví ani hráči, kteří díky nedisciplinovanosti dostávají jednu červenou kartu za druhou a navíc se někteří místo přípravy na zápas poflakují po nočních klubech.

Tomáš Rosický
Aktualizováno 22.2. 2017 17:32
smutné to už není možné

Čekání na Rosického: Znovu se objevily problémy, přiznala Sparta

Rosický je na soustředění! Rosický trénuje s míčem! Takhle přes zimu Sparta vábila fanoušky. Jenže pak to přišlo. Malý Mozart s týmem ani neodletěl do Rostova, chyběl v lize a nyní tým z Letné připustil, že je ikona opět zraněná!

zranění arsenal
Aktualizováno 4.2. 2017 13:42
záhada je to normální?

Arsenal drtí Rosického syndrom! Přijde kvůli marodce o titul?

Klíčová fáze sezony - SEDM borců sestavy Arsenalu mimo hru. Pro fanoušky Gunners každoročně omílané kliše. Náhoda? Ne, tohle už je prostě opravdu špatně. Soupiska dnešního soupěře z Chelsea? Ta je pro derby kompletní. Zřejmě to dělají jinak než na Arsenalu...