Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Rosický
08.09.
fotbal po 32 měsících

Rosický opět za Arsenal: Hrál proti Realu, z jeho akce lidé šíleli!

Bývalý kapitán českého fotbalového nároďáku Tomáš Rosický si opět navlékl dres Arsenalu. Na Emirates Stadium v něm odehrál exhibiční zápas proti Realu Madrid, který londýnský velkokub nakonec vyhrál na penalty. Legendární "Rosa" se dokonce blýskl i parádní akcí.

Tomáš Rosický
30.07.
výhra v jablonci neviditelný pomocník

Spartě pomohla Rosického aura! Tohle se prý stalo před zápasem

Fotbalová Sparta splnila povinnost a po nevydařeném zápase v předkole Evropské ligy na hřišti Subotici a vyhazovu trenéra Pavla Hapala, zvítězila 2:1 v Jablonci. Hráčům měl pomoci i proslov sparťanské legendy Tomáše Rosického, který se za nimi před zápasem zastavil v kabině.

Ivan Hašek a Tomáš Rosický
10.06.
Fotbal Malý mozart

Když Rosický začínal, vypadal na 13. Každý ho má rád, říká Hašek!

V sobotu se Tomáš Rosický definitivně rozloučil se svou kariérou. Před vyprodanou Letnou si v silném dešti zakopal s hráči, se kterými se potkával po celou svou kariéru. Na jednoho z nejlepších hráčů české historie všichni zúčastnění vzpomínali jen v tom nejlepším. Třeba trenér Ivan Hašek je přesvědčen, že by na Rosického v Česku nikdo nikdy nepískal, má k tomu pádný důvod.

Prásk.tv píše:

Radka Kocurová
čtěte o tématu Tomáš Rosický na Prásk.tv
Tomáš Rosický
09.06.
Fotbal Česká legenda

Rosického velká rozlučka v dešti: Letnou dojal jeho malý syn! VIDEO

Bývalý kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický se dnes definitivně rozloučil s kariérou. Při své benefici pomohl proměněnou penaltou českému výběru k výhře 5:2 nad výběrem světa složeným z jeho bývalých spoluhráčů z Dortmundu a Arsenalu. Závěrečnou branku vstřelil jeho čtyřletý syn Tomáš. Poslední utkání na vyprodaném stadionu Sparty na Letné odehrál Rosický v silném dešti, kvůli kterému musela být exhibice o hodinu odložena.

Nick Chan přiletěl za Tomášem Rosickým
aktualizováno 08.06.
respekt oddaný fanoušek

To je frajer! Přiletěl na poslední zápas Rosického až z Hongkongu!

Tomu se říká fandovství! Poslední zápas Tomáše Rosického si rozhodně nechtěl nechat ujít jeho obrovský fanoušek Nick Chan. A proto přiletěl kvůli benefici fotbalového Malého Mozarta až z dalekého z Hongkongu!

Martin Malík a Tomáš Rosický
aktualizováno 24.04.
fotbal Složitá volba

Rosický jako expert svazu? Prioritou je Sparta, vzkazuje

Tomáš Rosický v roli klíčového poradce FAČR? Rozhodně zajímavá myšlenka, která z více směrů dává smysl. Sám "Malý Mozart " je však zatím zdrženlivý. Funkcionářskému řemeslu se pilně učí na Spartě, kterou za žádnou cenu nechce jen tak opustit.

Arsene Wenger a Tomáš Rosický
aktualizováno 24.04.
rozlučka malý mozart úřaduje

Přijede Wenger na Letnou? Rosa chce dotáhnout i Fabregase!

Tomáš Rosický už chystá své velké loučení. Na stadion Sparty dorazí 9. června vzácní hosté a fotbalový Malý Mozart připustil, že jedná i o návštěvě samotného Arsena Wengera. Česká fotbalová ikona ale stojí hlavně o účast hvězdného Cesca Fabregase.

Tomáš Rosický
22.03.
benefice poslední zápas

Rosický zve na Letnou hvězdné spoluhráče. Loučení už má datum!

Vždy se snažil dělat fotbalem radost, loni ale oznámil loučení. Tomáš Rosický při oznamování konce kariéry naznačil, že by rád uspořádal i velkou rozlučku. A ta už začíná mít konkrétnější obrysy. Jasný je datum i to, kdo by na ní měl hrát.

Tomáš Rosický
14.02.
fotbal Neskutečná proměna

Co dělal Rosický v roce 2001? Tohle tenkrát oblékal! VIDEO

Dnes působí jako sebevědomý fotbalový elegán, který si pomalu zvyká na přesun z pozice fotbalové superstar do manažerské role. Byly ale časy, kdy Tomáš Rosický vypadal spíše jako vyplašené kuře. Třeba jako v období, kdy ho ze Sparty za skoro půl miliardy koupila Borussia Dortmund.

Tomáš Rosický
aktualizováno 07.02.
fotbal velký rozhovor

Tomáš Rosický otevřeně: Tohle vzkazuje sparťanským ultras!

Dnes už bývalý fotbalista Tomáš Rosický si zvyká na novou roli v pozici člena sportovního vedení pražské Sparty. Během soustředění ve Španělsku poskytl pro Sparta TV velký rozhovor, kde mimo jiné zareagoval i na prohlášení letenských ultras.