Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bernard Tomic
09.01.
tenis Parádní podívaná

Neuvěřitelný úder! Tomic ukončil zápas esem mezi nohama

Takovou parádu ještě nikdo nikdy nepředvedl! Australský tenista Bernard Tomic ukončil exhibiční zápas s Nickem Kyrgiosem esem. Nejednalo se ale jen tak o ledajaké eso. Provedl ho totiž mezi nohama.

Nick Kyrgios
aktualizováno 10.10.
Nepochopitelné chování

Další úlet fracka Kyrgiose: Rozhodčí mu poradil, on ho seřval

Kyrgios, nervy a rozhodčí. Příběh, který nikdy nekončí. A další pokračování napsal turnaj v Šanghaji. Tam se nechal Australan vyprovokovat jednou poznámkou od rozhodčího a jen potvrdil svoji pověst „tenisového fracka“.

Nick Kyrgios žasne nad úderem Rogera Federera
02.09.
video prostě neuvěřitelný

Génius Federer! Nejúžasnější úder všech dob? Žasl sám i Kyrgios

Tak tohle snad ne! Co ještě Roger Federer na tenisových grandslamech předvede? Po utkání s Nickem Kyrgiosem se mluví o nejúžasnějším úderu, který kdy zahrál. A výraz australského tenisty mluví za vše.

Nick Kyrgios
aktualizováno 06.07.
Tenis Wimbledon 2018

Rozhodčí si vychutnal Kyrgiose: Smáli se diváci, pak i bouřlivák!

Nick Kyrgios je vynikající tenista, o tom není pochyb. Jeho velkým nešvarem je však jeho bouřlivá povaha. Tenhle Australan totiž občas úplně přepne a je mu jedno, co řekne svému soupeři, divákům či rozhodčímu. V zápase s Robinem Haasem byl zase rozjetý, ale tentokrát ho sudí pořádně uzemnil. Rozesmálo to diváky, rozhodčího, ale i samotného Kyrgiose.

Nick Kyrgios a podavačka míčů
04.07.
tenis To muselo bolet!

Donutil ji k slzám! Jak Kyrgios rozplakal podavačku míčů?

Patří mezi vyhlášené tvrďáky, kteří svou silou v pažích dokážou skolit nejednoho protivníka. V prvním kole Wimbledonu však australský tenista Nick Kyrgios nechtěně zacílil na špatnou oběť. A sice sličnou podavačku míčů, která se po jeho prudkém podání neubránila slzám.

Nick Kyrgios
aktualizováno 25.06.

GALERIE: Nick Kyrgios na turnaji v londýsnkém Queen's Clubu

Australský tenista Nick Kyrgios na travnatém turnaji v londýnském Queen's Clubu.

Nick Kyrgios
25.06.
tenis došlo i na vyvrcholení

Tenista Kyrgios masturboval s lahví! Dostal za to šílenou pokutu

Nepoučitelný tenista Nick Kyrgios způsobil zase pořádný rozruch. Na turnaji v londýnském Queen's Clubu vzal plastovou lahev a předváděl, že asi myslí víc na něco jiného, než na tenis. Australan za to vyfasoval pokutu v přepočtu 387 tisíc korun!

Tomáš Berdych a Rafael Nadal
10.01.
tenis exhibiční turnaj

Berdych ve formě! V Melbourne vyřídil Nadala, Kyrgiose a Raonice

Český tenista Tomáš Berdych je před nadcházejícím Australian Open ve skvělé formě. Během exhibičního turnaje v australském Melbourne porazil světovou jedničku Rafaela Nadala.

Tomáš Berdych
aktualizováno 24.09.
druhý den tenisová slavnost

Berdych dal výběru světa naději. Federer a Nadal pak vyhráli debla

Tomáš Berdych prohrál jako první v dresu Evropy v Laver Cupu dvouhru. Český hráč nestačil v pražské O2 areně na Australana Nicka Kyrgiose, prohrál 6:4, 6:7 a 6:10 v super tie-breaku a výběr světa snížil náskok starého kontinentu na 3:7. Federer s Nadalem pak ale vyhráli čtyřhru.

Jack Sock a Nick Kyrgios
23.09.
laver cup tenostová slavnost

Svět s Evropou v Praze prohrává, šou však dělali Sock a Kyrgios

Tenisté Evropy plní v premiérovém Laver Cupu roli favorita a po prvním dnu vedou nad výběrem světa 3:1 na zápasy. Díky zvládnutým tie-breakům ovládli na černém dvorci v pražské O2 areně všechny tři dvouhry a ztratili až závěrečnou čtyřhru, v které neuspěli Tomáš Berdych s Rafaelem Nadalem.