Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov
08.02.
Boxerský zápas Pořádná výzva

Khabib uvažuje nad změnou, ve hře je souboj s legendou boxu

To by byla parádní podívaná! Khabib Nurmagomedov naznačil, že by se z klece mohl přesunout do boxerského ringu a v něm vyzvat legendu. Mannyho Pacquiaa.

Floyd Mayweather
15.09.
Boxer Ještě nekončí

Mayweather konec zase odsouvá: Chystá se na "starého známého"

Vypadá to, že si Floyd Mayweather nedá pokoj. Neporažený boxer už poněkolikáté ruší svoje rozhodnutí o konci kariéry. Na svém instagramu se legenda, která je zapsána i v Guinnessově knize rekordů díky počtu nejvíce zápasů bez porážky (50:0), nechala slyšet, že vyzve Mannyho Pacquiaoa.

Jeff Horn vs. Manny Pacquiao
02.07.
box titulový zápas

Velká senzace! Pacquiao už není šampión, krvavou bitvu vyhrál Horn

Filipínský boxer Manny Pacquiao přišel o titul světového šampiona ve velterové váze. V australském Brisbane totiž v dramatické bitvě nestačil na domácího protivníka Jeffa Horna, jemuž podlehl poměrně jednoznačně na body.

Manny Pacquiao
aktualizováno 19.02.
video pyká za svá slova

Pacquiao dostal tvrdé K.O.! Kvůli výrokům s ním končí sponzor

Boxer Manny Pacquiao si pořádně zavařil. V rozhovoru pro filipínskou televizi prohlásil, že homosexuálové jsou horší než zvířata. A reakce na homofobní slova na sebe nenechala dlouho čekat. Pacquiao namíchl svého významného sponzora, který už s ním nechce mít nic společného.

Floyd Mayweather a Pacquiao
07.05.
LHAL V DOTAZNÍKU

ZÁPAS STOLETÍ a fanoušci zuří: Pacquiao, podvedl si nás

Boxerský souboj století mezi Američanem Floydem Mayweatherem a Filipíncem Mannym Pacquiaem má nepříjemnou dohru. Fanoušci zuří, že je Pacquiao podvedl a podali na něj žalobu.

Floyd Mayweather a Pacquiao
03.05.
CELÝCH 12 KOL

ZÁPAS STOLETÍ pro Mayweathera! Boxeři si rozdělili 7 miliard

Americký boxer Floyd Mayweather Jr. byl v sobotu v noci v Las Vegas korunován profesionálním mistrem světa ve welterové váze.

Mayweather
30.04.
silná slova

Mayweather? UFC zápasníkům by stačily jen desítky vteřin

S blížícím se gigantickým boxerským zápasem roku, možná i všech dob, se jména Mannyho Pacquiaa a Floyda Mayweathera objevují snad na všech sportovních serverech. Na vlně popularity se snaží svézt i velká jména z UFC a doslova se předhání v tom, kdo by Floyda Mayweathera porazil dříve.

Boxerský duel historie
aktualizováno 24.04.
zápas roku Neskutečné šílenství

Lístky zmizely za minutu! Boxerský duel historie vyjde na 3 miliony

Floyd Mayweather a Manny Pacquiao se 2. května představí v duelu, který zdobí nespočet superlativ. Tak třeba jeden z nejdražších lístků na sportovní utkání vůbec. Během chvíle cena jedné ze vstupenkek vystoupala hodnotu vyšší než 3 miliony korun. Jak se to stalo?

Duel Mayweather vs. Pacquiao nebude levná záležitost
aktualizováno 03.04.
Las Vegas

Boxerský zápas roku jen pro vyvolené. Lístek za 4 milióny!

Pokud patříte mezi příznivce boxerských ringů, pak si rozhodně můžete nechat zajít chuť. Tedy alespoň pokud nepatříte do okruhu vyšších vrstev a té nejužší smetánky.

Mayweather vs. Pacquiao
aktualizováno 03.04.
VIDEO To budou jatka

Pěsti, pot a krev za pět miliard! Blíží se bitva titánů

Sportovní událost roku? Co se týče peněžního výdělku určitě! Dlouho očekávaný zápas mezi dvěma věhlasnými boxery je oficiálně potvrzen. Floyd Mayweather a Manny Pacquiao se střetnou 2. května v MGM Grand v Las Vegas a rozdělí si 200 milionů dolarů.