Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael van Gerwen
06.11.
video světová série

Van Gerwen vypálil Skotům rybník. Vyhrál svěťák v Glasgow

Michael Van Gerwen ve světě šipek momentálně nemá konkurenci a dokázal to i na turnaji světové série ve skotském Glasgow.

Michael van Gerwen
11.09.
Šipky Grand Prix

Michael van Gerwen ovládl German Darts Grand Prix!

Výhry Mighty Mikea jsou v posledních sezónách již zcela pravidelným bodem šipkového kalendáře, ale přesto se na letošním Grand Prix v Německu děly neočekávané věci. Ve finále se totiž Gerwen o svůj letošní 14. titul utkal s Robem Crossem.

Michael Van Gerwen
02.06.
novasport 2 mistrovství světa

Proti hvězdám: České šipkaře čeká souboj s Van Gerwenem!

Neoficiální mistrovství světa dvojic a zároveň jediný turnaj PDC, kterého se účastní čeští hráči. To je World Cup of Darts, který se každoročně hraje ve Frankfurtu nad Mohanem. Ani letošní ročník není výjimkou. Čechy dnes večer čeká silné Nizozemsko, které vede světová jednička Michael van Gerwen. Zápas vysílá NOVA Sport 2!

Gary Anderson s trofejí pro vítěze Dubai Darts Masters
aktualizováno 25.05.
nova sport dubai darts masters

Fantastické finále! Anderson v Dubaji opět přetlačil van Gerwena!

Jediný šipkařský turnaj světové úrovně pod širým nebem po roce opět ovládl Gary Anderson. Skotský hráč si v atraktivním finále stejně jako před dvanácti měsíci poradil ve finále s Michaelem van Gerwenem.

Michael Van Gerwen
23.05.
novasport world cup of darts

Výzva pro české šipky: Humpula i Sedláček změří síly s Gerwenem

Čeští šipkaři už znají los blížícího se Světového poháru týmů, který začne 1. června ve Frankfurtu nad Mohanem. Hned v prvním kole se postaví Nizozemsku a tak dojde k setkání se šampionem Michaelem Van Gerwenem!

Phil Taylor
aktualizováno 04.05.
nova sport premier league darts

Veterán Taylor si pohrál s van Gerwenem! Přiblížil se play-off

Už jen jedno místo zbývá obsadit ve finálové sestavě letošní šipkařské Premier League. Turnaj v Sheffieldu rozhodl o třetím postupujícím, naopak ve hře o poslední postupovou příčku stále zůstává Phil Taylor, který si senzačně poradil s Michaelem van Gerwenem.

Michael van Gerwen
aktualizováno 10.02.
video parádní kousek

Mighty Mike se zapsal do historie: Tohle dokázal už jen jeden borec!

Jen co s přehledem ovládl utkání druhého kola Premier League, postavil se Michael van Gerwen znovu před terč. A pokračoval v podobném duchu jako ve čtvrtek. Svůj výkon dokonce vyšperkoval parádním kouskem, který kromě něj v minulosti dokázal už jen jeden jediný šipkař.

Michael Van Gerwen
aktualizováno 09.02.
nova sport premier league

Velká jízda šampiónů! Van Gerwen a Anderson nedali soupeřům šanci

Šipkařská Premier League se na druhé kolo přestěhovala do Nottinghamu a fanoušci si opět přišli na své. Nejen, že byly k vidění hned dva dramatické remízové duely, ale velká představení předvedli poslední dva šampióni této prestižní soutěže.

Michael van Gerwen a Phil Taylor
08.02.
dvě legendy chce skončit jinak

Van Gerwen o končícím Taylorovi: Odejít měl už před dvěma lety!

Zpráva o konci kariéry šipkařské legendy Phila Taylora vyvolala pozdvižení nejen mezi fanoušky tohoto populárního sportu, ale reakcí se dočkala i mezi samotnými borci od terčů. Slyšet se nechal dokonce ten, který v současnosti nemá konkurenci.

Michael van Gerwen ovládl Masters
aktualizováno 29.01.
nova sport další velké vítězství

"Mighty Mike" uzavřel hattrick! Van Gerwen znovu ovládl Masters

Michael Van Gerwen potvrdil svou dominanci ve světě šipek. V Milton Keynes ovládl Masters, když ve finále přehrál tradičního rivala Garyho Andersona. Prestižní turnaj tak vyhrál potřetí za sebou