Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael van Gerwen
aktualizováno 17.05.
Šipky Nova Sport 2

Premier League Darts: Bitva o cennou trofej i téměř osm milionů!

Patnáct čtvrtků bojovala osmička nejlepších šipkařů světa o možnost výhry v Premier League Darts. Postupně se počet hráčů snížil na polovinu a čtveřice postupujících se tento čtvrtek v Londýně utká o druhou nejprestižnější trofej sezóny a pohádkovou výhru 250 tisíc liber, tedy více než 7 a čtvrt milionu korun. Vyvrcholení Premier League Darts uvidí od 20:05 živě i diváci Nova Sport 2.

Karel Sedláček
aktualizováno 25.02.
video pražská exhibice

Klaněl se Van Gerven i Barney: To když Sedláček zavřel šou na 121!

Šipky zažívají obrovský nárůst popularity. Vidět to bylo i v Praze, kde se konala exhibice Prague Darts Masters. Představila se tu opravdová esa, včetně světové jedničky Michaela van Gerwena. Králem večera se ale stal Čech Karel Sedláček!

Michael Van Gerwen
31.12.
video mistrovství světa

ŠEST ŠIPEK jako mečboly! Přesto Van Gerwen dokázal prohrát

Mistrovství světa šipkařů má senzačního finalistu. Proti Philu Taylorovi si o titul mistra světa zahraje Robbie Cross. A to i díky neuvěřitelnému selhání Michaela Van Gerwena. Nizozemský fenomén zahodil šest mečbolů!

Michael Van Gerwen
aktualizováno 16.12.
profil co jste o něm nevěděli

10x Michael Van Gerwen! Proč je plešatý a je mu opravdu jen 28?

Zelená košile, holá hlava. Pro některé tlusťoch, plešoun. Pro většinu ale Mighty Mike. Je mu teprve 28 let, ač by mu mnozí kvůli jeho image hádali třeba 50. Ale tenhle Holanďan si z toho nic nedělá. Je šťastný jako blecha a šipky umí hrát jako nikdo na světě!

Michael van Gerwen
14.12.
Šipky Nova Sport

Začíná 25. MS v šipkách. Obhájí titul úřadující mistr van Gerwen?

Vánoční čas již tradičně patři nejprestižnějšímu šipkovému turnaji roku. Dnes začíná 25. mistrovství světa a dvaasedmdesát nejlepších hráčů světa se popere o nejcennější šipkovou trofej. Nova Sport 2 odvysílá kompletní turnaj včetně finálového klání 1. ledna 2018.

Šipkařská hvězda dělá z miminka pankáče
22.11.
šipky Rozesmál soupeře

VTIPNÉ VIDEO: Jak šipkařská hvězda dělala z miminka pankáče!

Vypadá jako pořádný tvrďák, zároveň má ale velký smysl pro humor. Šipkařský velikán Peter Wright dokonale pobavil fanoušky i svého soka Michaela van Gerwena tím, že z jeho batolete chtěl udělat pankáče. Uhodnete, jaký měl k tomu vlastně důvod?

Michael van Gerwen
06.11.
video světová série

Van Gerwen vypálil Skotům rybník. Vyhrál svěťák v Glasgow

Michael Van Gerwen ve světě šipek momentálně nemá konkurenci a dokázal to i na turnaji světové série ve skotském Glasgow.

Michael van Gerwen
11.09.
Šipky Grand Prix

Michael van Gerwen ovládl German Darts Grand Prix!

Výhry Mighty Mikea jsou v posledních sezónách již zcela pravidelným bodem šipkového kalendáře, ale přesto se na letošním Grand Prix v Německu děly neočekávané věci. Ve finále se totiž Gerwen o svůj letošní 14. titul utkal s Robem Crossem.

Michael Van Gerwen
02.06.
novasport 2 mistrovství světa

Proti hvězdám: České šipkaře čeká souboj s Van Gerwenem!

Neoficiální mistrovství světa dvojic a zároveň jediný turnaj PDC, kterého se účastní čeští hráči. To je World Cup of Darts, který se každoročně hraje ve Frankfurtu nad Mohanem. Ani letošní ročník není výjimkou. Čechy dnes večer čeká silné Nizozemsko, které vede světová jednička Michael van Gerwen. Zápas vysílá NOVA Sport 2!

Gary Anderson s trofejí pro vítěze Dubai Darts Masters
aktualizováno 25.05.
nova sport dubai darts masters

Fantastické finále! Anderson v Dubaji opět přetlačil van Gerwena!

Jediný šipkařský turnaj světové úrovně pod širým nebem po roce opět ovládl Gary Anderson. Skotský hráč si v atraktivním finále stejně jako před dvanácti měsíci poradil ve finále s Michaelem van Gerwenem.