Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zdeněk Ščasný a Petr Rada
27.07.
Fotbal 1. fotbalová liga

10 let stará hláška Rady "osina v p*deli": Proti Ščasnému už v neděli

V neděli jedou fotbalisté Sparty v rámci 2. kola české nejvyšší soutěže do Jablonce. Pražský celek však nepovede Pavel Hapal, kterého dnes vedení odvolalo, ale dočasný náhradník Zdeněk Ščasný. No a kdo bude stát na střídačce domácího celku? Ano, Petr Rada. Tihle dva se rádi nemají a jejich deset let stará legendární hádka na tiskové konferenci se tak znovu oprašuje a to hlavně na sociálních sítích…

Žongly Petra Rady
24.07.
nejvíc! bravo, fotografe!

Foto, které bourá internet! Kolik uděláte žonglů, pane Rado?

Někdy stačí jeden snímek a je z něj zřejmé úplně všechno. Duel Ostravy s Jabloncem skončil těsnou výhrou domácího Baníku a obrázek, který pořídil fotograf Petr Kotala se stává hitem. Nejde ani tak o vysmátého Bohumila Páníka, jako spíš o úsměvnou pozici trenéra Jablonce Petra Rady.

Petr Rada
14.12.
fotbal plukovník hlásí návrat

Rada se vrací do Jablonce! Tým povede po více než deseti letech

A je to oficiální! Trenér Petr Rada povede jako hlavní trenér fotbalisty Jablonce. Rada se tak do první ligy vrací po půlroce, kdy naposledy vedl pražskou Spartu, kde ho pak nahradil italský trenér Andrea Stramaccioni.

Petr Rada ve Spartě
aktualizováno 11.05.
kauza letná hledá se trenér

Rada tuší, že je na odstřel. Ač si získal tribuny a zasloužil by šanci

Tři kola do konce ligy, velmi pravděpodobně také tři poslední zápasy Petra Rady na lavičce Sparty. Letná usilovně hledá náhradu a jak se zdá, tak hlavně v zahraničí. Ale bude to fér právě vůči Radovi, který už si pomalu získal srdce fanoušků?

Petr Rada seřval Josefa Bazala
aktualizováno 29.04.
v rauši to je démon

Rada znovu bavil! Seřval soupeře, pak se srovnal s Mourinhem

Fotbalová Sparta možná vůbec netušila, jaká šou to bude s trenérem Petrem Radou. Impulsivní kouč prožívá se svými svěřenci dobré i zlé a v posledním utkání ho dokonce sudí vykázal na tribunu! A trenér na tiskovce zase perlil!

Petr Rada při svém plamenném projevu
aktualizováno 24.04.
video o úctě ke starším

Tři žongly neuděláte! Jak trenér Rada sepsul novináře za kritiku?

Novinář jde občas s kůží na trh a pokud napíše svůj názor, někdy trenéra naštve. Petr Rada po prohře Sparty v Jihlavě schytal kritiku. Hodně to v něm asi bublalo a tak když vyhrál nad Plzní, pořádně se rozjel.

Christian Panucci a Petr Rada
aktualizováno 21.04.
Fotbal Nový trenér?

REAKCE: Panucci nahradí Radu? Trenér Sparty o tom ví až od nás!

Že by Sparta už sehnala nového trenéra do nadcházejícího ročníku? Podle spekulací z různých zdrojů by jim měl být Ital s českými kořeny Christian Panucci. Klub z Letné vede ale od března Petr Rada, který se exkluzivně pro Novasport reagoval na dané téma.

David Holoubek a Petr Rada
aktualizováno 16.04.
přehled když mluví fakta

Trenéři na Letné: Nejlepší čísla měl Holoubek, Rada už je nejhorší

Fotbalová Sparta neví kudy kam. Za jednu sezonu se na místě hlavního trenéra vystřídali hned čtyři muži a tak i když ještě sezona není u konce, nabízí se hodnocení. Pomohly změny? Jak které. A co byl největší průšvih?

Horst Siegl
aktualizováno 15.03.
Fotbal Nový trenér

Siegl: Rada mě překvapil. Nezdá se mi to jako nejlepší řešení!

Pražská Sparta oznámila obsazení trenérského postu Petrem Radou. Názory na jeho angažování se rozchází. Bývalá sparťanská opora Horst Siegl v rozhovoru pro TN.cz zhodnotil, jak jeho příchod vnímá a jaký je podle něj Rada trenér. Mluvil také o Pavlu Vrbovi, o kterém se hodně spekulovalo.

Reakce na trenéra Sparty
aktualizováno 14.03.
už je to tak internet žije

Reakce na nového trenéra Sparty: Fanoušci běsní a chtějí Holoubka

Vedení fotbalové Sparty dnes dopoledne představilo nového trenéra A-týmu. Stal se jím osmapadesátiletý Petr Rada, který dorazil už na ranní trénink. Letenští fanoušci ale radostí zrovna nehýří, spíše naopak volají po odvolaném trenérovi Davidu Holoubkovi.