Horst Siegl
Aktualizováno 15.3. 2017 11:33
Fotbal Nový trenér

Siegl: Rada mě překvapil. Nezdá se mi to jako nejlepší řešení!

Pražská Sparta oznámila obsazení trenérského postu Petrem Radou. Názory na jeho angažování se rozchází. Bývalá sparťanská opora Horst Siegl v rozhovoru pro TN.cz zhodnotil, jak jeho příchod vnímá a jaký je podle něj Rada trenér. Mluvil také o Pavlu Vrbovi, o kterém se hodně spekulovalo.

Reakce na trenéra Sparty
Aktualizováno 14.3. 2017 11:00
už je to tak internet žije

Reakce na nového trenéra Sparty: Fanoušci běsní a chtějí Holoubka

Vedení fotbalové Sparty dnes dopoledne představilo nového trenéra A-týmu. Stal se jím osmapadesátiletý Petr Rada, který dorazil už na ranní trénink. Letenští fanoušci ale radostí zrovna nehýří, spíše naopak volají po odvolaném trenérovi Davidu Holoubkovi.

Petr Rada
Aktualizováno 14.3. 2017 10:07
dohodnuto je to hotové

Fotbalová Sparta už má nového trenéra! Tým převzal Petr Rada

Fotbalová Sparta v pondělí rozpustila trenérské duo Davida Holoubka s Tomášem Požárem a dnes už potvrdila náhradu! Momentálně třetí tým naší nejvyšší fotbalové soutěže převzal trenér Karel Rada, který naposledy působil v Příbrami. Vedení to oznámilo na svých stránkách.

synot liga nedohodli se na smlouvách

Trenérská rošáda na severu Čech: Radu střídá v Teplicích Vavruška

Den poté, co fotbalové Teplice ofociálně oznámily ukončení spolupráce s Petrem Radou, mají v klubu nového trenéra. Šestapadesátiletého kouče vystřídá na Stínadlech David Vavruška, který dovedl liberecké fotbalisty do evropských pohárů.

počtvrté na místě činu

Teplice už mají nového kouče! Tým povede Petr Rada

Novým trenérem fotbalistů Teplic se stal Petr Rada. Se severočeským klubem, ve kterém v minulosti už třikrát působil, se dohodl na smlouvě do konce sezony s opcí.