Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rio Mavuba
18.06.
fotbal je i na soupisce

Sparta se připravuje i s nechtěným Mavubou! Jak je to možné?

Fotbalisté pražské Sparty zahájili letní přípravu a na tréninku už se objevil i ghanský útočník Benjamin Tetteh, který by měl z Bohemians 1905 definitivně přestoupit na začátku července. Na soupisce se ale objevilo i jméno Ria Mavuby, se kterým se přitom už nepočítalo.

Václav Kadlec
05.04.
fotbal pomůže to?

Pokuta pro hráče Sparty! Vedení klubu jim napařilo pořádný flastr

Vedení fotbalové Sparty udělilo hráčům pokutu. Letenští v sobotu remizovali na půdě Teplic 1:1 a opět tak nedokázali naplno bodovat. Sportovní ředitel Zdeněk Ščasný pak na začátku týdne svolal schůzku s majitelem Danielem Křetínským a podle informací deníku Právo byla hráčům udělena pokuta milion korun.

Roberto Muzzi a Andrea Stramaccioni
aktualizováno 08.03.
bez servítek nikdo je neměl rád

Hořká zpověď, pere se špína: Ital, který skončil ve Spartě, promluvil

Éra Andrey Stramaciconiho v pražské Spartě skončila. Italský trenér skončil na Letné po dalším nepřesvědčivém utkání a remíze s Brnem. Sám se po hořkém konci zmohl na krátké prohlášení. Zato jeho asistent Roberto Muzzi se rozpovídal. A jsou to opravdu zajímavé zkazky…

Ščasný a Stramaccioni
07.03.
fotbal dva kohouti

Ščasný otevřeně: Tohle je důvod, proč musel Stramaccioni skončit!

Hodně upřímným slovníkem mluvil na tiskové konferenci k představení nového kouče Sparty Pavla Hapala sportovní manažer klubu Zdeněk Ščasný. Ten jasně nastínil, že pokračování spolupráce s trenérem Andreou Stramaccionim by se rovnalo fotbalové sebevraždě.

David Lafata a Zdeněk Ščasný
aktualizováno 04.01.
jasný směr to se dějou věci

Velký obrat na Letné: S Lafatou se počítá, sdělil Ščasný

Po některých podzimních zápasech to vypadalo, že dny Davida Lafaty na Letné jsou pomalu spočítané. Trenér Andrea Stramaccioni několikrát naznačil, že Sparta musí jít novou cestou. Jenže se startem zimní přípravy je všechno jinak!

Zdeněk Sčasný a Tomáš Rosický
21.12.
fotbal další krok

Rosický už má funkci ve Spartě: Spolupracovat bude se Ščasným

Fotbalista Tomáš Rosický ve středu oficiálně ukončil profesionální kariéru. Zároveň ale uvedl, že by rád zůstal u fotbalu a netrvalo dlouho a vedení letenského velkoklubu dnes uvedlo, že Rosický bude v klubu působit v nové fuknci společně se Zdeňkem Ščasným.

Zdenek Scasny
13.12.
kauza letna návrat na místo činu

Do Sparty se má vrátit Ščasný! Co bude se Stramaccionim?

Podle posledních zpráv z okolí fotbalové Sparty se chystá jeden velký návrat. Sportovním manažerem klubu z Letné by se měl stát bývalý trenér Zdeněk Ščasný. Post byl celý podzim volný.

David Holoubek a Petr Rada
aktualizováno 16.04.
přehled když mluví fakta

Trenéři na Letné: Nejlepší čísla měl Holoubek, Rada už je nejhorší

Fotbalová Sparta neví kudy kam. Za jednu sezonu se na místě hlavního trenéra vystřídali hned čtyři muži a tak i když ještě sezona není u konce, nabízí se hodnocení. Pomohly změny? Jak které. A co byl největší průšvih?

Vácha a Koubek budou trénovat s ženským týmem
aktualizováno 06.10.
radši nic neříkat disciplinární komise

Ženská u plotny stojí 40 tisíc, Sparta má navíc zavřené tribuny

Fotbalová Sparta za hromadné vniknutí fanoušků na hrací plochu a jejich další výtržnosti při derby zaplatí 200 tisíc korun a na jeden zápas má zavřenou část letenského stadionu. Slavii disciplinární komise potrestala za pyrotechniku v sektoru hostujících příznivců pokutou 100 tisíc korun.

Zdenek Scasny
aktualizováno 26.09.
změna na letné konec trenéra

Derby mu srazilo vaz! Ščasný končí na lavičce Sparty

Fotbalisté Sparty jsou bez trenéra. Na lavičce po porážce v derby se Slavií končí Zdeněk Ščasný. Informaci vydal klub na svých oficiálních stránkách.