Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Lafata a Zdeněk Ščasný
aktualizováno 04.01.
jasný směr to se dějou věci

Velký obrat na Letné: S Lafatou se počítá, sdělil Ščasný

Po některých podzimních zápasech to vypadalo, že dny Davida Lafaty na Letné jsou pomalu spočítané. Trenér Andrea Stramaccioni několikrát naznačil, že Sparta musí jít novou cestou. Jenže se startem zimní přípravy je všechno jinak!

Zdeněk Sčasný a Tomáš Rosický
21.12.
fotbal další krok

Rosický už má funkci ve Spartě: Spolupracovat bude se Ščasným

Fotbalista Tomáš Rosický ve středu oficiálně ukončil profesionální kariéru. Zároveň ale uvedl, že by rád zůstal u fotbalu a netrvalo dlouho a vedení letenského velkoklubu dnes uvedlo, že Rosický bude v klubu působit v nové fuknci společně se Zdeňkem Ščasným.

Zdenek Scasny
13.12.
kauza letna návrat na místo činu

Do Sparty se má vrátit Ščasný! Co bude se Stramaccionim?

Podle posledních zpráv z okolí fotbalové Sparty se chystá jeden velký návrat. Sportovním manažerem klubu z Letné by se měl stát bývalý trenér Zdeněk Ščasný. Post byl celý podzim volný.

David Holoubek a Petr Rada
aktualizováno 16.04.
přehled když mluví fakta

Trenéři na Letné: Nejlepší čísla měl Holoubek, Rada už je nejhorší

Fotbalová Sparta neví kudy kam. Za jednu sezonu se na místě hlavního trenéra vystřídali hned čtyři muži a tak i když ještě sezona není u konce, nabízí se hodnocení. Pomohly změny? Jak které. A co byl největší průšvih?

Vácha a Koubek budou trénovat s ženským týmem
aktualizováno 06.10.
radši nic neříkat disciplinární komise

Ženská u plotny stojí 40 tisíc, Sparta má navíc zavřené tribuny

Fotbalová Sparta za hromadné vniknutí fanoušků na hrací plochu a jejich další výtržnosti při derby zaplatí 200 tisíc korun a na jeden zápas má zavřenou část letenského stadionu. Slavii disciplinární komise potrestala za pyrotechniku v sektoru hostujících příznivců pokutou 100 tisíc korun.

Zdenek Scasny
aktualizováno 26.09.
změna na letné konec trenéra

Derby mu srazilo vaz! Ščasný končí na lavičce Sparty

Fotbalisté Sparty jsou bez trenéra. Na lavičce po porážce v derby se Slavií končí Zdeněk Ščasný. Informaci vydal klub na svých oficiálních stránkách.

Straka, Zeman, Trpišovský a Krejčí
aktualizováno 26.09.
anketa kdo na letnou?

Kdo povede fotbalisty Sparty? HLASUJTE V ANKETĚ

Větší potupu si sparťanský fanoušek asi nedokáže představit. Prohrát derby se Slavií, navíc na domácím stadionu a navrch ještě po nepodařeném výkonu. Židle pod trenérem Zdeňkem Ščasným, která už tak nebyla příliš stabilní, se definitivně zhroutila. Pro jednoho tvrdé dosednutí na zadek, pro jiného ale nová příležitost. Kdo by mohl Spartu vyvést ze současné šedi?

Zdeněk Ščasný a Karel Krejčí
aktualizováno 25.09.
rezignace dozvuky derby

Ščasný naznačil konec, Spartu už při derby sledoval Krejčí

Fanoušci Sparty po prohře 0:2 v derby se Slavií vtrhli na hrací plochu a musela je zahnat policie. Už v průběhu zápasu tribuny na Letné skandovaly pokřik "Ščasný ven. Ke konfkiktu naštěstí nedošlo. Fotbalisté i trenéři stačili utéct do útrob stadionu.

Zdeněk Ščasný
aktualizováno 20.09.
anketa měl by skončit?

Fandům Sparty dochází trpělivost. Spasí Ščasného derby?!

Liga mistrů Spartě opět unikla, start do Evropské ligy měla bídný, v domácí ligové soutěži ztratila ze sedmi zápasů body už třikrát. A to je na letenský klub zkrátka hodně. Jak z toho ven? Hněv fanoušků se v posledních dnech čím dál tím více snáší na hlavu trenéra Ščasného.

Zdenek Scasny
aktualizováno 04.08.
nové vyjádření přiznal barvu

Sčasný bere kolaps Sparty na sebe. Naznačil i možnou rezignaci!

Fotbalová Sparta může být za tři týdny bez trenéra! Letenští totiž v předkole Ligy mistrů znovu neuspěli a kouč Zdeněk Ščasný vzal vinu na sebe. V případě neúspěchu v boji o Evropskou ligu dokonce naznačil možnou rezignaci.