Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rob Cross a Phil Taylor
aktualizováno 03.01.
voltage příběh šampiona

Klikař i elektrikář. Kolik je mu let? Co jste nevěděli o Robu Crossovi

Měl to být příběh se zlatým koncem pro muže, který udělal z hospodské zábavy profi sport. Jenže Phil Taylor své poslední finále nezvládl. Musel se poklonit novému králi šipek. A Rob Cross, který ještě před rokem objížděl domácnosti se zkoušečkou, se za triumf fenoménovi omlouval.

Phil Taylor
02.01.
šipky díky, legendo

Sbohem, Phile! Legendární šipkař Taylor ukončil bohatou kariéru

Finále MS v šipkách je od včerejší noci minulostí a novopečeným šampionem PDC se stal Rob Cross. Ten ve finále porazil legendu tohoto sportu sedmapadesátiletého Phila Taylora, pro kterého bylo finále zároveň posledním zápasem kariéry.

Phil Taylor
aktualizováno 31.12.
novasport mistrovství světa

Taylor si na posledním turnaji zahraje finále, Van Gerwen padl!

Phil Taylor si a svém posledním turnaji šipkařů zahraje o sedmnáctý titul mistra světa. V sobotním semifinále v Ally Pally nedal šanci mladému Jamiemu Lewisovi a zvítězil 6:1 na sety. Soupeřem Taylora bude překvapivě Robbie Cross, který porazil Michaela Van Gerwena.

Phil Taylor
30.12.
nova sport mistrovství světa

Phil Taylor sní o zlatém konci. Ale bude mi to chybět, přiznal

Už to asi zpět nevezme. Prostě se rozhodl. Phil Taylor hraje své poslední mistrovství světa. V pátek čelil ve čtvrtfinále Garymu Andersonovi a hodně nervozní zápas zvládl. Oddechl si, tak brzy ještě končit nechtěl.

Jamie Lewis
29.12.
nova sport 2 mistrovství světa

Lewisova jízda pokračuje! Čeká ho souboj s Philem Taylorem

Mistrovství světa šipek má jednoho nového hrdinu. V Alexandra Palace udivuje svými výkony Velšan Jamie Lewis. Šestadvacetiletý borec prošel z kvalifikace až do semifinále, kde ho čeká Phil Taylor, hrající svůj poslední světový šampionát.

Phil Taylor
aktualizováno 04.05.
nova sport premier league darts

Veterán Taylor si pohrál s van Gerwenem! Přiblížil se play-off

Už jen jedno místo zbývá obsadit ve finálové sestavě letošní šipkařské Premier League. Turnaj v Sheffieldu rozhodl o třetím postupujícím, naopak ve hře o poslední postupovou příčku stále zůstává Phil Taylor, který si senzačně poradil s Michaelem van Gerwenem.

Phil Taylor
aktualizováno 28.01.
loučí se poslední rok

Legenda oznámila konec! "The Power" se loučí s úžasnou kariérou

Všechno jednou končí, dokonce i dlouholetá a veleúspěšná kariéra. To teď platí i pro legendu šipkařského sportu Phila Taylora. Ten se rozhodl pověsit šipky na hřebík.

Phil Taylor a žena Yvonne
aktualizováno 30.09.
story rozvodové řízení

Oškubaná legenda! Žena Taylorovi kdysi koupila terč, teď inkasuje

Mezi šipkaři je legendou, vydělal neuvěřitelné množství peněz. Phil Taylor pokaždé zvedá fanoušky ze židlí. Jenže v posledních dnech má tenhle šestapadesátiletý borec trochu vrásky na čele. Přistálo mu na stůl rozhodnutí soudu. Rozvod se ženou ho bude stát desítky milionů a pět domů k tomu!

Michael van Gerwen
aktualizováno 19.05.
nova sport premier league darts

Londýn se klaněl Van Gerwenovi. Mighty Mike je šipkařským králem!

Famózně ukončil své tažení dalším ročníkem Premier League Michael van Gerwen. Finálový večer v londýnské O2 Aréně ovládl neuvěřitelným způsobem. Nejprve v semifinále vyřídil Adriana Lewise, pak nedal šanci ani Philu Taylorovi.

Phil Taylor
aktualizováno 18.05.
nova sport 2 velké finále

Kdo bude králem Premier League Darts? Velké finále na NOVA Sport!

Čtvrtého února v Leedsu začala pro desítku nejlepších šipkařů světa pouť napříč Premier League Darts, která po šestnácti kolech končí. O absolutním vítězi letošního ročníku se rozhodne tento čtvrtek v Londýně.