Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Eugenie Bouchardová
aktualizováno 07.02.
Twitter Skvělý příběh

Fanoušek z twitteru se vsadil se sexy Bouchardovou, vyhrál rande!

Tomuhle studentovi z Chicaga bude asi každý pán závidět. Při letošním Super Bowlu se totiž vsadil s krásnou tenistkou Eugenií Bouchardovou a vyhrál. Ta cena však stojí za zmínku, vyhrál totiž rande se 45. hráčkou světa a ta ho přijala.

Super Bowl 2017
aktualizováno 06.02.
NFL Velký přehled

Super Bowl 2017 v číslech: Za reklamy se utrácely miliony!

Americký fotbal není jen velká sportovní podívaná. Deník Medialife Magazine vydal zajímavý přehled toho, jak Super Bowl 2017 letos naložil s reklamou a opačně. V reklamách se objevovaly nejen slavné osobnosti, ale také silné příběhy. Humor zůstal letos spíše v pozadí.

Shaquille ONeal a Simone Biles
06.02.
nevešli se tam obr a holčička

Nejzábavnější fotka ze Super Bowlu: 71 centimetrů baví internet!

Super Bowl každoročně táhne a v celé Americe se při velkolepém finále vždy zastaví život, aby každý mohl sledovat, jak to dopadne. Jednu z největších sportovních událostí roku si pochopitelně nenechají ujít ani sportovní celebrity z jiných sportů, jako třeba bývalý basketbalista Shaquille O'Neal, nebo gymnastka Simone Biles. Jenže když se tihle dva potkali, málem se ani fotografovi nevešli do objektivu!

Prásk.tv píše:

Lady Gaga - 1
čtěte o tématu Super Bowl na Prásk.tv
Will Smith
aktualizováno 10.04.
vítěz super bowlu

TRAGÉDIE: Will Smith je po smrti. Slavný fotbalista byl zastřelen

Velká tragédie otřásla světem amerického fotbalu, nejvíce pak týmem New Orleans Saints. Jejich dlouholetá opora Will Smith byla zavražděna. Úspěšného fotbalistu zastřelil při potyčce na silnici. Zanechal po sobě tři děti.

Thomas David
aktualizováno 09.02.
foto musel trpět

Zlomeninu spravilo 12 šroubů. Do Super Bowlu přesto nastoupil!

Tohohle borce jen tak něco nezastaví. Třikrát přetržený křížový vaz? Zlomená ruka? S tím na Thomase Davida z Caroliny Panthers nechoďte. Do jubilejního 50. ročníku Super Bowlu přesto nastoupil a rval se za svůj klub!

Přestávková show na 50. Super Bowlu - 7
08.02.

GALERIE: 50. Super Bowl, Denver Broncos - Carolina Panthers 24:10

Byl to vlastně takový klasický příběh z amerického snu. Jeho tým neměl mít šanci, přesto legendární quarterback Payton Manning mohl slavit. Ve svém zřejmě posledním utkání kariéry vyhrál svůj druhý Super Bowl.

Přestávková show na 50. Super Bowlu - 1
aktualizováno 08.02.

GALERIE: Přestávková show na 50. Super Bowlu

Na jubilejním 50. Super Bowlu vystoupili v přestávkovém programu Coldplay, Chris Martin, Bruno Mars i Beyonce.

Peyton Manning
aktualizováno 08.02.
galerie americký sen

Milionářská šou obrazem: Super Bowl skončil jako velká pohádka!

Byl to vlastně takový klasický příběh z amerického snu. Jeho tým neměl mít šanci, přesto legendární quarterback Payton Manning mohl slavit. Ve svém zřejmě posledním utkání kariéry vyhrál svůj druhý Super Bowl. Denver Broncos zdolali Carolinu Panthers 24:10.

Americký fotbal
aktualizováno 15.07.
Super Bowl Super Bowl

Americký fotbal: Nejvíc sexy ženský sport, souhlasíte?

Jaký ženský sport vám přijde nejvíc sexy. My jsme se shodli, že ženský americký fotbal. Kombinace tvrdého, náročného sportu a krásných ženských těl v mini oblečcích je prostě neodolatelná kombinace.

Katy Perry na Super Bowlu - 5
02.02.

GALERIE: Katy Perry na Super Bowlu 2015

Chceš být na Super Bowlu? Tak zaplať! Tentokrát to neplatilo jen pro fanouška amerického fotbalu, ale i pro hlavní hvězdu přestávkového programu. Pokud jste neznali Kate Perry, tak teď víte, jak vypadá a jak zpívá.