Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

GCF Nymburk
21.01.
bojové sporty 27. ledna

Nymburk hostí prestižní galavečer MMA! Na tohle se můžete těšit

V neděli 27.ledna se stane sportovní hala v Nymburku středem českého MMA. Od 11:30 se zde rozběhne amatérská liga Českého Svazu MMA a následovat bude v přímém přenosu na nova sport 1 od 18 hodin padesátýsedmý galavečer nejstarší český organizace GCF.

Galavečer MMA
14.01.
mma česká organizace

Nymburk hostí galavečer GCF! 27. ledna bude k vidění 10 zápasů

Po sedmapadesáté zavítají fanoušci bojových sportů na akci nejprestižnější české MMA organizace ve světě GCF, jenž pro světové MMA vychovala Jiřího Procházku, Viktoru Peštu či Lucii Pudilovou. Číslované GCF 47 proběhne ve sportovní hale v Nymburku ve spolupráci s MMA PDY.

GCF 46 Dobříš
10.10.
mma galavečer

Prestižní zápasy v Dobříši! Na GCF 46 se bude řezat i fotbalista

V sobotu 13.října od 18 hodin proběhne ve sportovní hale v Dobříši turnaj pod pravidly MMA, nejstarší a ve světě nejznámější české organizace GCF. K vidění bude jedenáct zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety.

MMA Sokolov
09.05.
fighting vysíláme

Sokolov bude hostit prestižní MMA akci! GCF turnaj už 26. května

26.května zavítá česká MMA organizace premiérově do Sokolova, kde se od 18.00 hod před kamerami stanice Nova Sport 2 uskuteční turnaj GCF 44: CAGE FIGHT SOKOLOV!

Veronika Rodová
22.01.
mma vysíláme

Amatérská mistryně Evropy v MMA mezi profesionálkami na GCF 42!

Veronika Rodová se v prosinci 2017 stala v Německu amatérskou mistryní Evropy v MMA a 28.ledna zažije premiéru mezi profesionálkami na tunaji GCF 42 v Nymburku. V osmihranné kleci ji v jejim debutu čeká těžká soupeřka Mariana Serrano z Portugalska.

Miroslav Brož
22.01.
mma z kluziště do klece

Bývalý gólman Miroslav Brož v hlavním zápase na GCF 42!

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě GCF uspořádá ve spolupráci s MMA Poděbrady 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami nova sport 2 turnaj GCF 42, kde se v hlavním zápase představí v profesionálech neporažený bývalý hokejový mládežnický reprezentant Miroslav “Inkvizitor” Brož.

GCF 31: Cage Fight 6
aktualizováno 21.05.
BITVY V OKTAGONU

Exkluzivně na VOYO: Očekávaná akce GCF 31: Cage Fight 6

Videotéka VOYO ve spolupráci s organizací GCF (Gladiator Championship Fighting) opět přináší exkluzivní přímý přenos nejtvrdšího bojového sportu světa. Souboje MMA v osmihranné kleci budou dostupné pro uživatele služby VOYO nejen v České republice, ale i ve světě.

GCF v brněnském Boby centru - 2
23.04.
ZÁPASY V KLECI

Našlapaný turnaj GCF v brněnském Boby centru! To bude řež

Další show si největší česká MMA organizace GCF přichystala do Brna! Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na deset zápasů nejtvrdšího sportu světa, jenž probíhají v osmihranné kleci. Těšte se na akci GCF 31: CAGE FIGHT 6!

GCF v brněnském Boby centru - 9
23.04.

GALERIE: GCF v brněnském Boby centru

GALERIE: GCF v brněnském Boby centru

Ultimátní zápasníci v Praze! Přímý přenos exkluzivně na VOYO - 1
10.02.
galavečer bojovníků

Ultimátní zápasníci v Praze! Přímý přenos exkluzivně na VOYO

Videotéka VOYO ve spolupráci s organizací GCF (Gladiator Championship Fighting) přináší exkluzivní přímý přenos z jednoho z nejočekávanějších galavečerů smíšených bojových umění.