Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Phil Taylor
Aktualizováno 21.4. 2017 00:14
šipky premier league darts

Mighty Mike zkazil Barneymu oslavu, Taylor ukázal úžasný obrat!

Padesáté narozeniny neoslavil Raymond van Barneveld podle svých představ, v nizozemském derby totiž v Belfastu nestačil na Michaela van Gerwena. To více se dařilo Philu Taylorovi, který proti Garymu Andersonovi předvedl velký zvrat. Vůbec největší hvězdou večera ale byl Dave Chisnall.

Adrian Lewis
Aktualizováno 13.4. 2017 23:46
šipky premier league darts

Liverpoolská aréna povstala: Lewis trefil první devítku v sezóně! VIDEO

Čekali na to řadu týdnů a v Liverpoolu se fanoušci šipek konečně dočkali. Letošní ročník Premier League viděl první zavření na devět šipek!

Michael van Gerwen
Aktualizováno 6.4. 2017 23:53
nova sport premier league darts

Oslavenec Wade trápil "Mighty Mikea", Taylor jde do čtyřky!

Premier League pokračovala desátým kolem a bylo znát, že už jde opravdu do tuhého. Šipkaři i přesto předváděli fantastická představení, v nichž zaujaly především zápasy Wadea proti van Gerwenovi a Taylora, který narazil na van Barnevelda. A jak to vše dopadlo?

Gary Anderson a Adrian Lewis
Aktualizováno 30.3. 2017 23:40
nova sport premier league darts

Musím být s mamkou, vzkázal Huybrechts. Večeru vládl Anderson

Nakonec jen se čtyřmi zápasy se museli spokojit fanoušci šipek v Cardiffu. Svůj poslední duel v letošní Premier League totiž vynechal Kim Huybrechts. Mladý Belgičan k tomu měl bohužel vážné důvody.

Raymond van Barneveld
Aktualizováno 23.3. 2017 23:50
nova sport premier league darts

Král padl! Barney byl milimetry od "devítky", van Gerwena ale udolal

Jednou to prostě přijít asi muselo. A stalo se tak v Manchesteru. Právě zde poprvé v letošní sezóně Premier League prohrál Michael van Gerwen a jeho přemožitelem byl v prestižním nizozemském derby výborně hrající Raymond van Barneveld. Toho navíc jen kousíček dělil od ceněného zavření na devět šipek.

Peter Wright
Aktualizováno 9.3. 2017 23:53
nova sport premier league darts

V glasgowském kotli to vřelo! Wright i Anderson soupeře přehráli

Parádní podívanou připravili fanouškům šipek v Glasgow domácí borci. Jak Peter Wright, tak Gary Anderson totiž své zápasy ovládli a připsali si do tabulky Premier League vítězství. Po odmlce způsobené zdravotními potížemi se k terčům znovu postavil Michael van Gerwen. Jak jeho návrat dopadl?

Peter Wright
Aktualizováno 2.3. 2017 23:52
nova sport premier league darts

Famózní Wright! Předvedl druhý nejlepší výkon v historii! (VIDEO)

Šipkařská Premier League má za sebou večer v Exeteru a diváci, kteří dorazili přímo do Westpoint Areny, či usedli alespoň k televizním obrazovkám, určitě nelitují. Byli totiž svědky fantastického výkonu Petera Wrighta, ale také hned dvou výher Davea Chisnalla během jediného hracího dne.

Jelle Klaasen
Aktualizováno 23.2. 2017 23:46
nova sport premier league darts

Velký obrat i ztráty favoritů! Večer v Brightonu přinesl čtyři remízy

Nebývale vyrovnaný večer zažila šipkařská Premier League ve svém čtvrtém pokračování letošního ročníku. Na úvod si nováček Klaasen poměrně hladce poradil s Chisnallem, od té doby však byli diváci v Brighton Centre svědky dramatických bitev, které nepoznaly vítěze. Hned čtyřikrát totiž zápas skončil remízou.

Phil Taylor
Aktualizováno 16.2. 2017 23:55
nova sport premier league darts

Šipkařské El Clásico ovládl Taylor! Nezaváhal ani van Gerwen

Jeden z vrcholů letošní Premier League viděl Leeds. Šipkařské El Clásico mezi Raymondem van Barneveldem a Philem Taylorem pro sebe nakonec získal druhý jmenovaný. Z vítězství se radoval i Michael van Gerwen, z prvních bodů do tabulky pak i Dave Chisnall.

Michael van Gerwen a Gary Anderson
Aktualizováno 2.2. 2017 23:48
nova sport 1. kolo

Premier League začala velkými dramaty! Šlágr kola vítěze neměl

Další ročník prestižní šipkařské Premier League otevřel ve čtvrtek večer své brány a diváci v Newcastlu si rozhodně přišli na své. Viděli několik vyrovnaných soubojů a bonbónkem byl šlágr mezi Van Gerwenem a Andersonem.