Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael van Gerwen
18.05.
nova sport premier league darts

Úžasné finále! Wright měl Gerwena na lopatě, ale slaví Mighty Mike!

Letošní ročník šipkařské Premier League už zná svého vítěze! O tom, kdo se stane nejlepším hráčem prestižní soutěže rozhodlo londýnské play off. O nejvyšší mety se v O2 Aréně střetla čtveřice Michael van Gerwen, Gary Anderson, Phil Taylor a Peter Wright. A v anglické metropoli se přepisovaly dějiny šipek!

Michael van Gerwen
aktualizováno 11.05.
nova sport premier league darts

Poslední hádanka vyřešena. Tihle čtyři šipkaři postupují do Londýna!

Premier League nezadržitelně vrcholí a v posledním kole před finálovým večerem v Londýně bylo potřeba ještě rozřešit řadu neznámých. Především pak to, kdo zaplní poslední postupové místo.

Phil Taylor
aktualizováno 04.05.
nova sport premier league darts

Veterán Taylor si pohrál s van Gerwenem! Přiblížil se play-off

Už jen jedno místo zbývá obsadit ve finálové sestavě letošní šipkařské Premier League. Turnaj v Sheffieldu rozhodl o třetím postupujícím, naopak ve hře o poslední postupovou příčku stále zůstává Phil Taylor, který si senzačně poradil s Michaelem van Gerwenem.

Peter Wright
aktualizováno 27.04.
nova sport premier league darts

Birmingham rozluštil další tajenku a viděl první výhru s nulou! VIDEO

Už jen tři zastávky zbývaly do konce druhé fáze letošního ročníku Premier League a rozhodnuto nebylo téměř nic. Birminghamská část sezóny tak slibovala velké boje o postup do play off. A fanoušci neodcházeli zklamaní.

Phil Taylor
aktualizováno 21.04.
šipky premier league darts

Mighty Mike zkazil Barneymu oslavu, Taylor ukázal úžasný obrat!

Padesáté narozeniny neoslavil Raymond van Barneveld podle svých představ, v nizozemském derby totiž v Belfastu nestačil na Michaela van Gerwena. To více se dařilo Philu Taylorovi, který proti Garymu Andersonovi předvedl velký zvrat. Vůbec největší hvězdou večera ale byl Dave Chisnall.

Adrian Lewis
aktualizováno 13.04.
šipky premier league darts

Liverpoolská aréna povstala: Lewis trefil první devítku v sezóně! VIDEO

Čekali na to řadu týdnů a v Liverpoolu se fanoušci šipek konečně dočkali. Letošní ročník Premier League viděl první zavření na devět šipek!

Michael van Gerwen
aktualizováno 06.04.
nova sport premier league darts

Oslavenec Wade trápil "Mighty Mikea", Taylor jde do čtyřky!

Premier League pokračovala desátým kolem a bylo znát, že už jde opravdu do tuhého. Šipkaři i přesto předváděli fantastická představení, v nichž zaujaly především zápasy Wadea proti van Gerwenovi a Taylora, který narazil na van Barnevelda. A jak to vše dopadlo?

Gary Anderson a Adrian Lewis
aktualizováno 30.03.
nova sport premier league darts

Musím být s mamkou, vzkázal Huybrechts. Večeru vládl Anderson

Nakonec jen se čtyřmi zápasy se museli spokojit fanoušci šipek v Cardiffu. Svůj poslední duel v letošní Premier League totiž vynechal Kim Huybrechts. Mladý Belgičan k tomu měl bohužel vážné důvody.

Raymond van Barneveld
aktualizováno 23.03.
nova sport premier league darts

Král padl! Barney byl milimetry od "devítky", van Gerwena ale udolal

Jednou to prostě přijít asi muselo. A stalo se tak v Manchesteru. Právě zde poprvé v letošní sezóně Premier League prohrál Michael van Gerwen a jeho přemožitelem byl v prestižním nizozemském derby výborně hrající Raymond van Barneveld. Toho navíc jen kousíček dělil od ceněného zavření na devět šipek.

Peter Wright
aktualizováno 09.03.
nova sport premier league darts

V glasgowském kotli to vřelo! Wright i Anderson soupeře přehráli

Parádní podívanou připravili fanouškům šipek v Glasgow domácí borci. Jak Peter Wright, tak Gary Anderson totiž své zápasy ovládli a připsali si do tabulky Premier League vítězství. Po odmlce způsobené zdravotními potížemi se k terčům znovu postavil Michael van Gerwen. Jak jeho návrat dopadl?