Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
16.10.
spor už to trvá měsíce

Rakouský list odhalil důvod sváru: Proč Ledecká bojuje se svazem?

Stále je čas, první závody by měla Ester Ledecká odjet na přelomu listopadu a prosince v Lake Louise. Konflikt s Českou lyžařskou asociací ale pokračuje. A nyní už se o sporu dvojnásobné olympijské vítězky s funkcionáři mluví i v zahraničí.

Ester Ledecká
05.04.
alpské lyžování závod fis

Nenasytná Ester! V obřím slalomu ve Francii si dojela pro 3. místo

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká o sobě dala zase vědět. V závěru sezony si ve francouzském Les Menuires dojela v obřím slalomu kategorie FIS pro skvělou třetí příčku!

Ester Ledecká
aktualizováno 06.03.
realita těžká volba

Krutá realita pro Ester: Snowboard nezajímá, nejsou v něm peníze

Má jezdit na lyžích nebo na snowboardu? Už jste tuhle debatu jistě slyšeli. Ester Ledecká je talent od Boha a umí oboje. Říká, že jí víc baví prkno, ale na lyžích se prý zase dá vydělat víc peněz. Jak to vlastně je?

Ester Ledecká při vítězství v Cortině d´Ampezzo - 3
aktualizováno 03.03.
nečekané světový pohár

Suverénka Ledecká na prkně prohrála. Přesto má malý glóbus!

Snowboardistka Ester Ledecká skončila týden po olympijském zlatu druhá v paralelním obřím slalomu na Světovém poháru v tureckém Kayseri. Podruhé v kariéře si tak zajistila malý glóbus v této disciplíně.

Eva Samková
aktualizováno 03.03.
video světový pohár

Samková má další triumf! Vyhrála svěťák v La Molině, o parník!

Eva Samková je zase vítězkou! Česká snowboardkrosařka vyhrála sobotní závod SVětového poháru ve španělské La Molině. I když ve čtvrtfinále i semifinále dojela shodně druhá, ve velkém finále triumfovala.

Ester Ledecká a Lukáš Sobotka
02.03.
peníze jak vypadá financování?

Šéf lyžařů promluvil! Kolik milionů dali Ester Ledecké na přípravu?

Český svaz lyžařů odtajnil, kolika penězi přispěl na přípravu i závody dnes už světové sportovní megastar Ester Ledecké. Šéf organizace Lukáš Sobotka mluví o tom, že lyžařská sekce se stala nejúspěšnější částí české výpravy na OH v Koreji.

Ester Ledecká
01.03.
kalendář nabitý program

Ester už zase musí na cesty! Co jí čeká a proč vyrazila do Turecka?

Ester Ledecká už je zase na cestách. Po třech dnech, které strávila v České republice, po setkání se svými fanoušky na Staroměstském náměstí zase sbalila batoh a vyrazila do Turecka. Moře na ní ale nečeká…

Ester Ledecká nesla českou vlajku
25.02.
zoh 2018 tradice nakonec

Česká vlajku nesla Ester! Ta ruská chyběla, olympiáda skončila

Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu skončily. Symbolickou štafetu v podobě olympijské vlajky převzal Peking, kde se příští zimní olympijské hry uskuteční v roce 2022. Českou vlajku při závěrečném ceremoniálu nesla dvojnásobná šampionka Ester Ledecká.

Eva Samková. Martina Sáblíková a Miloš Zeman
21.02.
zoh 2018 olympijská radost

Prezident Zeman gratuloval k medailím. Všech šest v jeden den!

Úspěchů českých olympioniků si už také všiml i prezident Miloš Zeman. Hlava České republiky poslala blahopřání Veronice Vítkové, Evě Samkové, Karolíně Erbanové, Martině Sáblíkové, Michalovi Krčmářovi i Ester Ledecké.

Skikros na ZOH 2018
aktualizováno 21.02.
zoh 2018 olympijská trať

Krásné i vražedné: Skikrosaři mají zlomené pánve a holeně

Ve středu se v korejském Pchjongčchangu rozdělovaly medaile ve skikrosu mužů. Úžasná trať si ale kromě radosti Kanaďana Bradyho Lemana vyžádala i několik krutých zranění.