Lindsey Vonnová
aktualizováno 13.02.

Americká kráska Lindsey Vonnová má za sebou poslední lyžařský závod v kariéře a nadchla v něm celý sportovní svět. Ve sjezdu získala bronz a loučení si nemohla přát hezčí a dojemnější. A za skvělý výkon jí doma ocenil i její přítel P. K. Subban, který jí dal netradiční dárek.

10.02.
loučení upřímná slova

Poslední závod, bronz a květiny: Vonnová přiznala, jak jí bylo

Lindsey Vonnová dnes uzavřela medailový kruh, jaký nemá obdoby. Ve švédském Aare, kde před dvanácti lety získala své první světové medaile, se rozloučila nečekaným bronzem. Stala se první sjezdařkou v historii, která vybojovala medaili na šesti světových šampionátech.

Eva Samková
aktualizováno 09.02.
paráda světový pohár

Další bedna pro Samkovou! Na svěťáku se dařilo i další Češce

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila třetí v závodu Světového poháru v německém Feldbergu. V prvním závodu po zisku titulu mistryně světa Samková nestačila ve finále na vítěznou Lindsey Jacobellisovou z USA a úřadující olympijskou šampionku Michelu Moioliovou z Itálie.

Matti Nykänen
aktualizováno 04.02.
r.i.p. zůstanou vzpomínky

Legendární skokan na lyžích Matti Nykänen zemřel, bylo mu 55 let

Finský finský skokan na lyžích Matti Nykänen zemřel. Držiteli čtyř zlatých medailí z olympijských her a šestiinásobnému mistru světa bylo 55 let. Skonal v noci z neděle na pondělí.

Alexander Koell
aktualizováno 25.01.
ufff snad se uzdraví

Krvavé zranění, pak odlet na háku. Jak se daří sjezdaři z Kitzbühelu?

Švédský sjezdař Alexander Köll má za sebou zřejmě nejhorší zážitek kariéry. Ze slavné sjezdovky v Kitzbühelu odletěl helikoptérou, bohužel zafixovaný v transportním lůžku. Podle prvních zpráv měl být i v bezvědomí. Další novinky už ale vypadají příznivěji.

John Coughlin při svém vystoupení
aktualizováno 21.01.
aféra byl psychicky na dně

Pedofil, nebo oběť šikany? Proč se zabil krasobruslařský šampion

Amerika se pomalu vzpamatovává z otřesného případu sebevraždy krasobruslařského šampiona Johna Coughlina. Bývalý krasobruslař jen den předtím obdržel příkaz zastavení činnosti ve všech odvětvích. Později vyšlo najevo, že je vyšetřován kvůli údajným sexuálním deliktům.

John Coughlin se svou partnerkou
aktualizováno 19.01.
smutné nečekané řešení

Zakázali mu závodit. Tak americký reprezentant spáchal sebevraždu!

Americký krasobruslař John Coughlin byl nalezen mrtev ve svém bytě v Kansasu. Podle vyšetřování policie muž zřejmě spáchal sebevraždu. K činu se odhodlal den poté, co mu Americká bruslařská federace vydala zákaz závodit.

Kateřina Smutná
19.01.
gratulace lyžařská klasika

Superúspěch: Běžkyně Smutná vyhrála slavnou La Diagonalu!

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná dokázala vyhrát slavný závod La Diagonala. Ženy se na 65 kilometrů dlouhou trať vedoucí v nadmořské výšce nad 1700 metrů vydaly jako první a česká lyžařka s přehledem zvítězila.

Ester Ledecká
skvěle světový pohár

Ledecká zajela druhý nejlepší sjezd kariéry! V Cortině byla osmá

Ester Ledecká zajela druhý nejlepší sjezd své kariéry. V sobotním závodu Světového poháru v italské Cortině d´Ampezzo skončila osmá, jen 128 setin za vítěznou Ramonou Siebenhoferovou.

Michal Krčmář
aktualizováno 18.01.
nejde to světový pohár

Další česká biatlonová bída: Štafeta mužů dojela až osmá

Čeští biatlonisté dokončili štafetu na 4 x 7,5 kilometru v německém Ruhpoldingu až na osmém místě. Štafeta ve složení Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík ztratila na vítězné Nory téměř dvě minuty.