Tomáš Nosek
dnes 01:19
video neuvěřitelná pohádka

Senzační jízda nekončí: Vegas je ve finále, zahraje si o Stanley Cup!

Hokejisté Vegas Golden Knights pokračují v senzační jízdě. Ve své premiérové sezoně v NHL došli rovnou až do finálového boje o Stanley Cup. Nováček soutěže z cesty odklidil i Winnipeg, který porazil 4:1 na zápasy.

Švédové slaví gól ve finále se Švýcarskem
aktualizováno včera 23:55
finále drama až do konce

Hokejisté Švédska opět mají zlato! Sen Švýcarů se rozplynul

Hokejisté Švédska se stali mistry světa pro rok 2018 a zlato slaví už pojedenácté v historii. Ve finále světového šampionátu v Kodani porazili Seveřané tým Švýcarska 3:2 až po samostatných nájezdech.. Vítěznou branku dal Filip Forsberg.

MS 2018: Kanada - USA, boj o bronz
aktualizováno včera 18:16
o 3. místo mistrovství světa

Potupa pro Kanadu, z Kodaně veze jen brambory. Amerika chtěla víc

Bronzové medaile z hokejového mistrovství světa 2018 získal tým USA, který porazil v boji o třetí místo Kanadu 4:1. Hlavní podíl na posledním vítězství Američanů měl střelec dvou gólů Chris Kreider.

Horší než Gudas? NHL řeší šílené fauly dalšího českého beka

Zámořskou NHL občas děsí svými zákroky Radko Gudas. Jenže teď se objevil nový český řezník a hokejoví fanoušci si ťukají na čelo. Michal Kempný ve dvou zápasech po sobě vytáhl nebezpečný krosček na hlavu. Poprvé dostal pokutu, teď ho asi čeká distanc.

Ondřej Palát slaví jeden z gólů Tampy
aktualizováno 16.05.
video boj o stanley cup

Tampa nic nevzdává! Má první výhru i díky Palátově nahrávce

Hokejisté Tampy Bay Lightning dokázali vyhrát na ledě Washingtonu 4:2 a snížili stav série o postup do finále Stanley Cupu na 1:2. Na vítězném gólu měl podíl i český útočník Ondřej Palát.

Fanoušci Švýcarska
aktualizováno 15.05.
ms 2018 poslední zápas

Švýcaři vzali Slovensku naději, čtvrtfinále bude bez Čiliaka a spol.

Hokejisté Švýcarska porazili ve svém závěrečném zápase ve skupině A na mistrovství světa v Kodani Francii 5:1 a zajistili si postup do čtvrtfinále. Švýcaři obsadí čtvrté místo a ve vyřazovací části se ve čtvrtek utkají s Finskem.

Český tým slaví gól proti Bělorusku
aktualizováno 11.05.
ms 2018 povinné vítězství

Češi dali Bělorusům tři góly za třetinu. Pak vypnuli a šetřili síly

Čeští hokejisté si na mistrovství světa v Dánsku připsali první tříbodové vítězství. V duelu s Běloruskem vyhráli 3:0 díky trefám Šuláka, Horáka a Řepíka v první třetině. Ve zbývajícím čase už svěřenci Josefa Jandače spíš šetřili síly.

Zásnuby na hokeji v Kodani
video parádní načasování

Zásnuby na hokeji v Kodani! Řekla ANO, pak přišlo báječné vítězství

Vyrazili do Kodaně zafandit českým hokejistům, a to i přesto, že radosti už si v posledních dvou sezonách užili dosyta. Jenže tenhle výlet měl mít ještě jednu pointu. Vousatý český fanda překvapil mezi druhou a třetí třetinou svou přítelkyni žádostí o ruku. Scénu pak na velkoplošné obrazovce sledovala vyprodaná aréna!

David Krejčí, David Pastrňák a Dmitrij Jaškin
aktualizováno 10.05.
ms 2018 neskutečný koncert

Superlajna zničila Rusy! Vítězství Česka zařídil drzoun Pastrňák

Čeští hokejisté se na mistrovství světa v Dánsku poprvé představili v kompletním složení i s posilami Davidem Krejčím a Davidem Pastrňákem. V duelu s Ruskem pak i díky gólům noviců a Dmitrije Jaškina porazili Rusko 4:3 po prodloužení. Vítězný gól dal chytře právě Pastrňák.

David Pastrňák a odpolední káva
10.05.
ms 2018 prostě machři

Pastrňák si dal kafe a vyrazil na Rusy! Šlofíček medvědům pomohl

Hokejoví útočníci David Krejčí a David Pastrňák hned po dnešním ranním příletu z Bostonu do dějiště mistrovství světa v Kodani absolvovali s českou reprezentací rozbruslení a budou hrát už ve večerním utkání s Ruskem (20:15). Na levé křídlo se k nim postaví Dmitrij Jaškin.