Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Egon Vůch
27.12.
Fotbal Kazašská liga

Vůch o Kazachstánu: V letadle je dým, je to tu o hubu, mám průjmy!

Ve svém životě se dopustil spousty věcí, kterých lituje. Bývalý záložník Liberce Egon Vůch začal tuto sezonu v kazašském Tobol Kostanaj, kam utekl před problémy, které musel v Česku řešit. Jak teď přiznal v rozhovoru pro ČTK, v postsovětské zemi to také nemá jednoduché. Měl tam zažívací problémy, letadla tam nejsou v dobrém stavu, a když se jde někam pobavit, jde mu často o zdraví.

Reakce Egona Vůcha na nezařazení do sestavy
aktualizováno 18.03.
nespokojenost neunesl to

Reakce na nezařazení do sestavy? Fotbalista Vůch poslal ostrý vzkaz!

Fotbalista Egon Vůch si asi zadělal na velký problém. Neunesl totiž nezařazení do liberecké nominace k zápasu proti Slavii a vylil si srdíčko na sociálních sítích. A poněkud přitom přestřelil...

Fanoušek a Egon Vůch
aktualizováno 29.07.
video+rozhovor šílený zápas

Hrdina Liberce se bál o život: Snad se ten blázen na hřišti neodpálí!

Šílený, bláznivý a bizarní. Tahle slova asi nejlépe vystihují zápas libereckých fotbalistů na půdě rakouské Admiry Mödling. Zápas byl kvůli výpadku světel na stadionu třikrát přerušen, v závěru navíc vtrhnul na hřiště fanoušek, který nahnal hostům pořádný strach. Hrdina Slovanu Egon Vůch přiznal, že se bál o život!

Egon Vůch
aktualizováno 29.07.
video šikula z liberce

SUPERGÓL Vůcha! Výstavními nůžkami okořenil šílený zápas

Jestli si někdo z vystoupení českých klubů v evropských pohárech zaslouží opravdu velkou pochvalu, je to Egon Vůch. Mladý záložník dvěma góly zařídil Liberci výhru 2:1 na půdě rakouské Admiry Mödling v prvním duelu 3. předkola Evropské ligy. A zejména první trefa stála opravdu za to!

Liberec vyhrál v Mödlingu 2:1
aktualizováno 29.07.
galerie evropská liga

Třikrát tma, červená i vítězství, Liberec v bizarním zápase obstál

Fotbalisté Liberce zachránili v úvodních zápasech třetích předkol evropských pohárů čest českého fotbalu. Na hřišti rakouské Admiry Mödling vyhráli 2:1, i když museli čekat na to, až domácí klub třikrát opraví osvětlení, zápas byl na víc než 45 minut přerušen kvůli tmě. Oba góly Slovanu dal Egon Vůch.

Egon Vůch
06.12.
POSILA

Plzeň vylovila další rybu z teplického rybníčku! Přijde Egon Vůch

Třiadvacetiletý fotbalista Egon Vůch se vedoucímu celku první ligy upsal na tři a půl roku, do Viktorie však zamíří až v létě. Jarní část nejvyšší soutěže dohraje na hostování v severočeském celku.