Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Slesingr
14.01.
biatlon Skvělá střelba

Bezchybný biatlonista Šlesingr byl v hromadném závodě osmý

Biatlonista Michal Šlesingr byl díky bezchybné střelbě osmý v závodě s hromadným startem v Ruhpoldingu. Další český reprezentant Michal Krčmář obsadil šestnáctou příčku. Ondřej Moravec si závod pokazil třemi chybami při úvodní střelbě a skončil až osmadvacátý. Pošesté v sezoně vyhrál Nor Johannes Thingnes Bö, který musel na jedno trestné kolo.

Ondřej Moravec
12.01.
biatlon generálka před OH

Čeští biatlonisté konečně zabrali. Ve štafetě dojeli na osmém místě!

Po dvou nevydařených štafetových závodech se českým biatlonistům v letošní sezóně konečně zadařilo. Kvarteto ve složení Ondřej Hošek, Michal Krčmář, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec v německém Ruhpoldingu obsadilo osmé místo. Vyhrálo Norsko před Francií a Ruskem.

Michal Šlesingr
aktualizováno 02.01.
biatlon další zraněný

Koukalová stále mimo hru a do Oberhofu nejede ani Šlesingr!

Světový pohár v biatlonu bude od čtvrtka do neděle pokračovat v německém Oberhofu, ale český tým se stále musí obejít bez Gabriely Koukalové, kterou sužují zdravotní komplikace s lýtky. Kvůli bolavému kolenu se závodu nezúčastní ani Michal Šlesingr.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 1
čtěte o tématu Michal Šlesingr na Prásk.tv
Ondřej Moravec
15.12.
trápení světový pohár

Biatlonová bída pokračuje: Čeští muži vyklidili elitní třicítku

Ani sprint v Annecy se českým biatlonistům nevydařil, nejvýše skončil čtyřiatřicátý Michal Krčmář. Zbrzdil ho pád i jedna chyba při střelbě vleže. Ze druhého sprinterského triumfu v olympijské sezoně se radoval Nor Johannes Bö, který opět předčil i suveréna posledních let a domácí hvězdu Martina Fourcadea.

Michal Slesingr
10.12.
Biatlonová neděle Norský triumf

Štafetu biatlonistů ovládli Norové, Češi byli až osmnáctí

Štafetu biatlonistů v rakouském Hochfilzenu suverénně ovládli Norové, kteří i bez bratrů Böových vyhráli bezmála o dvě minuty před Německem. V obtížných podmínkách, které při dnešním závodě Světového poháru panovaly, to byly jediné dvě štafety, které nemusely na trestné kolo.

Michal Šlesingr
aktualizováno 02.12.
Biatlon Světový pohár

V Östersundu byl nejlepší Čech 38. Šlesingr. Vyhrál Tarjei Bö

Osmatřicátý Michal Šlesingr byl nejlepší z českých biatlonistů ve sprintu Světového poháru v Östersundu. V drobném dešti vyhrál Nor Tarjei Bö o sedm desetin sekundy před Francouzem Martinem Fourcadem.

Michal Šlesingr
30.11.
Světový pohár

Vytrvalostní závod biatlonistů vyhrál Bö, Čechům se nedařilo

Nor Johannes Thingnes Bö suverénně ovládl vytrvalostní závod na Světovém poháru v Östersundu. Díky bezchybné střelbě a rychlému běhu zvítězil s více než dvouminutovým náskokem před Francouzem Quentinem Fillonem Mailletem. Třetí skončil obhájce velkého křišťálového glóbu Francouz Martin Fourcade. Českým reprezentantům první individuální závod sezony nevyšel, nejlepší z nich Michal Šlesingr obsadil 26. příčku.

Michal Šlesingr
aktualizováno 19.03.
Biatlon Světový pohár

Fourcade čekal na verdit, ale nakonec vyhrál! Šlesingr je šestý

Suverén Martin Fourcade vyhrál na závěr sezony závod s hromadným startem a získal malý glóbus za hodnocení disciplíny. Francouzský král Světového poháru přitom měl problém s náboji, které zapomněl doplnit, a řešil to až během závodu. Dva Češi se vešli v Oslu do desítky - Michal Šlesingr byl šestý a Michal Krčmář devátý.

Michal Slesingr
aktualizováno 19.02.
biatlon závod s hromadným startem

Nejlepší z českých biatlonistů byl Šlesingr, vyhrál Němec Schempp

Biatlonové mistrovství světa v Hochfilzenu má za sebou závod s hromadným startem, který ovládl německý závodník Simon Schempp. Z Čechů se na trati nejlépe dařilo Michalu Šlesingrovi, který dojel na 13. místě.

IBU
aktualizováno 18.02.
biatlon mistrovství světa

Rusko má mistry světa ve štafetě! Češi skončili na desátém místě

Štafetu biatlonistů na 4x7,5 km na mistrovství světa v Hochfilzenu vyhrálo Rusko před Francií a domácím Rakouskem. České kvarteto Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Michal Krčmář obsadilo desáté místo.