Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
19.04.
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Status Michala Šlesingra
19.04.

GALERIE: Michal Šlesingr upozorňuje na nepřesnosti v knize G.K.

Biatlonista Michal Šlesingr vypsal nepřenosti, které podle něj Gabriela Koukalová sepsala ve své knize a vysvětluje, jak to prý podle něj ve skutečnosti bylo.

Michal Šlesingr
aktualizováno 23.02.
zoh 2018 štafeta

Čeští biatlonisté byli dlouho první. Nakonec dojeli na sedmém místě

Čeští biatlonisté obsadili v závěrečné štafetě na 4x7,5 kilometru na olympijských hrách v Pchjongčchangu sedmé místo. Ondřej Moravec po úvodním úseku předal na sedmém místě, Michal Šlesingr dokonce po polovině závodu vytáhl tým do čela, ale na třetím úseku selhal při své premiéře v Koreji Jaroslav Soukup. Musel na jedno trestné kolo a srazil české kvarteto na šestou příčku. Finišman Michal Krčmář si po dalším trestném okruhu ještě o pozici pohoršil.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová - 1
čtěte o tématu Michal Šlesingr na Prásk.tv
Michal Krčmář při stříbrném závodu na ZOH 2018
aktualizováno 11.02.
zoh 2018 olympiáda v koreji

Michal Krčmář má stříbro! Česká biatlonová senzace pokračuje

Čeští biatlonisté získali na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu další medaili! Zasloužil se o ní Michal Krčmář, který v závodu sprintu na 10 kilometrů skončil druhý. Lepší byl jen Němec Arnd Peiffer.

Michal Slesingr
14.01.
biatlon Skvělá střelba

Bezchybný biatlonista Šlesingr byl v hromadném závodě osmý

Biatlonista Michal Šlesingr byl díky bezchybné střelbě osmý v závodě s hromadným startem v Ruhpoldingu. Další český reprezentant Michal Krčmář obsadil šestnáctou příčku. Ondřej Moravec si závod pokazil třemi chybami při úvodní střelbě a skončil až osmadvacátý. Pošesté v sezoně vyhrál Nor Johannes Thingnes Bö, který musel na jedno trestné kolo.

Ondřej Moravec
12.01.
biatlon generálka před OH

Čeští biatlonisté konečně zabrali. Ve štafetě dojeli na osmém místě!

Po dvou nevydařených štafetových závodech se českým biatlonistům v letošní sezóně konečně zadařilo. Kvarteto ve složení Ondřej Hošek, Michal Krčmář, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec v německém Ruhpoldingu obsadilo osmé místo. Vyhrálo Norsko před Francií a Ruskem.

Michal Šlesingr
aktualizováno 02.01.
biatlon další zraněný

Koukalová stále mimo hru a do Oberhofu nejede ani Šlesingr!

Světový pohár v biatlonu bude od čtvrtka do neděle pokračovat v německém Oberhofu, ale český tým se stále musí obejít bez Gabriely Koukalové, kterou sužují zdravotní komplikace s lýtky. Kvůli bolavému kolenu se závodu nezúčastní ani Michal Šlesingr.

Ondřej Moravec
15.12.
trápení světový pohár

Biatlonová bída pokračuje: Čeští muži vyklidili elitní třicítku

Ani sprint v Annecy se českým biatlonistům nevydařil, nejvýše skončil čtyřiatřicátý Michal Krčmář. Zbrzdil ho pád i jedna chyba při střelbě vleže. Ze druhého sprinterského triumfu v olympijské sezoně se radoval Nor Johannes Bö, který opět předčil i suveréna posledních let a domácí hvězdu Martina Fourcadea.

Michal Slesingr
10.12.
Biatlonová neděle Norský triumf

Štafetu biatlonistů ovládli Norové, Češi byli až osmnáctí

Štafetu biatlonistů v rakouském Hochfilzenu suverénně ovládli Norové, kteří i bez bratrů Böových vyhráli bezmála o dvě minuty před Německem. V obtížných podmínkách, které při dnešním závodě Světového poháru panovaly, to byly jediné dvě štafety, které nemusely na trestné kolo.

Michal Šlesingr
aktualizováno 02.12.
Biatlon Světový pohár

V Östersundu byl nejlepší Čech 38. Šlesingr. Vyhrál Tarjei Bö

Osmatřicátý Michal Šlesingr byl nejlepší z českých biatlonistů ve sprintu Světového poháru v Östersundu. V drobném dešti vyhrál Nor Tarjei Bö o sedm desetin sekundy před Francouzem Martinem Fourcadem.