Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kateřina Smutná
aktualizováno 10.02.
tradice jizerská padesátka

Smutná dojela na Jizerské zase druhá! Český prapor držel i Řezáč

Dálková běžkyně na lyžích Kateřina Smutná skončila stejně jako loni druhá na Jizerské padesátce. S více než minutovým náskokem si pro první výhru v Bedřichově dojela Švédka Lina Korsgrenová. Mezi muži se poprvé v Jizerských horách radoval z vítězství Nor Andreas Nygaard.

Marek Pinc
aktualizováno 16.02.
legrace hotovej polyglot

Řezáčovo "šůsn" už není v kurzu, internet boří brankář Marek Pinc

Vzpomínáte na legendární rozhovor s dálkovým běžcem na lyžích Stanislavem Řezáčem? Jeho smysl pro improvizaci hned v několika světových jazycích vstoupil do dějin. Nyní se ale sportovní fanoušci dočkali Řezáčova nástupce! Hokejový brankář Marek Pinc, momentálně působící v anglickém Sheffieldu ukázal, že si zatím s angličtinou příliš nepotykal.

Stanislav Řezáč
aktualizováno 08.03.
nejslavnější závod

Neskutečný STANDA ŘEZÁČ! Na Vasově běhu je zase na bedně

Je nevěřitelný! Stanislav Řezáč je jednoduše legendou nejslavnějšího lyžařského závodu světa. 90 kilometrů dlouhý Vasaloppet sice opět nevyhrál, ale už pošesté se umístil na stupních vítězů.

Stanislav Řezáč
03.12.
DAL SI DO TĚLA

Řezáč trénoval více ve výšce a ve Ski Classics chce být do tří

Lyžař Stanislav Řezáč zkusil v přípravě na další sezonu dálkových běhů novinku. Už dlouho patří ke špičce, a aby to platilo i v nadcházející zimě, strávil poprvé více dnů ve vyšší nadmořské výšce.