Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kristýna Kolocová se bude vdávat
aktualizováno 22.09.
gratulujeme další svatba

Když ona svatbu, tak já taky! Vdávat se bude i Kiki Kolocová

Ačkoliv už přes rok netvoří soutěžní pár, životní kroky dělají téměř shodně. Jen pár dní poté, co se v zámoří vdala Markéta Sluková, dala světu o stejné novině vědět i její někdejší parťačka Kristýna Kolocová.

Kristýna Kolocová
14.08.
beachvolejbal první vítězství

Premiéru s novou parťačkou zvládla i Kiki! V Praze vyhrály 2:0

Úvodní zápas s novou beachvolejbalovou partnerkou zvládla po Markétě Slukové i Kristýna Kolocová. Společně s Hanou Skalníkovou vyhrály v prvním kole turnaje v Praze nad slovenskými soupeřkami 2:0.

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková
30.07.
galerie vzpomínky zůstanou

GALERIE Kiki a Maki: Krásné holky, které už spolu neuvidíte

Úspěšná éra Kiki a Maki skončila. České sexy beachvolejbalistky se rozešly možná navždy, možná jen na pár měsíců. Tak jako tak se bude vzpomínat na jejich báječné úspěchy a úsměvy.

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová
30.07.

GALERIE: Beachvolejbalistky Kiki a Maki

Úspěšná éra Kiki a Maki skončila. České sexy beachvolejbalistky se rozešly možná navždy, možná jen na pár měsíců. Tak jako tak se bude vzpomínat na jejich báječné úspěchy a úsměvy.

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková
aktualizováno 29.07.
rozchod maki a kiki

Beachový příběh z maloměsta: Trenér zničil vše, co vybudoval

Přišel a všichni zírali. Česko mělo díky rakouskému sympaťákovi skvělý beachvolejbalový pár. Zdokonalil hru Maki a Kiki. Nikomu tehdy nevadilo, že chodí s Markétou. Jenže přišla krize a krach. A konec kamarádství. V nastaveném systému byla obrovská díra, se kterou málokdo počítal.

Kiki a Maki ohlásily rozchod - 6
aktualizováno 28.07.
video tisková konference

Záznam celé tiskovky Kiki a Maki: Na kafe s Markétou nepůjdu!

Hustá atmosféra panovala na tiskové konferenci, kde Kristýna Kolocová a Markéta Sluková potvrdily svůj rozchod. Ani jedna z volejbalistek se nezdráhala dát najevo, že má na věc odlišný pohled. Zdá se, že kromě sportovního života celá kauza vážně narušila i jejich dlouholetý přátelský vztah. Záznam celé tiskovky můžete nyní zhlédnout i vy!

Kiki a Maki
aktualizováno 27.07.
Konec Kiki a maki se rozcházejí

Rozchod VE ZLÉM! Na kafe s Markétou nepůjdu, říká Kolocová

Poměrně hustá atmosféra panovala na tiskové konferenci, na které Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou oficiálně oznámily rozchod úspěšné beachvolejbalové dvojice. Především na Kolocové bylo vidět, že ji rozhodnutí kolegyně zaskočilo. Dost možná rozpadem sportovní dvojice skončilo i dlouholeté kamarádství obou dívek.

Maki a Kiki - beachvolejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová
aktualizováno 27.07.
rozchod tisková konference

KONEC Kiki a Maki? Krásky řeknou vše o svém konci. PŘÍMÝ PŘENOS 

Kiki a Maki se rozcházejí. Tahle překvapivá zpráva rozčeřila o víkendu doposud klidné vody českého plážového volejbalu. Kristýna Kolocová ani Markéta Sluková se ke kauze doposud nechtěly příliš vyjadřovat, vše definitivně potvrdily na pondělní tiskové konferenci.

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová
aktualizováno 25.07.
rozchod Jak to celé bylo?

Za rozpadem má být Maki! Sluková přebrala partnerku Bonnerové

Za vším hledej ženu. Že bude v kauze rozchodu plážových volejbalistek Kolocové a Slukové platit toto úsloví, bylo asi nabíledni, otázkou bylo, od které ten impuls vzešel. Rozuzlení nakonec přinesla jedna z členek druhého známého českého beachvolejbalového páru.

Kiki a Maki
aktualizováno 25.07.
konec v riu spolu nebudou

Kiki a Maki se rozcházejí! Úspěšný pár v pondělí oznámí konec

Spojení Kristýna Kolocová a Markéta Sluková přestane ve světě plážového volejbalu platit. Úspěšná dvojice má svůj rozchod oficiálně oznámit na pondělní tiskové konferenci. Co za nečekaným krokem stojí?