Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fury, Tarasenko, Wilfork
13.10.
Šokující tlouštíci

FOTO: Takhle že vypadá postava sportovce? Některá těla vás šokují!

Sportovci a životospráva, to je nepsané pravidlo. Pro všechny profesionály ale toto spojení rozhodně neplatí. Podívejte se sami, jak vypadají elitní světoví sportovci bez trička! Nejspíše budete překvapeni, jak s takovou postavou mohou vůbec sportovat, natožpak aby byli tak úspěšní.

Tyson Fury
aktualizováno 26.07.
box to není poprvé

Končí Fury (zase) kariéru? Fanouškům poslal tenhle vzkaz!

Těšili jste se na to, že se v jednom ringu proti sobě postaví Tyson Fury a Anthony Joshua? Tak si budete muset nechat zajít chuť. Alespoň tomu nasvědčuje vzkaz Furyho, který adresoval svým fanouškům na sociálních sítích.

Tyson Fury a Anthony Joshua
aktualizováno 16.05.
srovnání přibral slušně

Furyho proměna: Tenhle tlouštík chce porazit šampiona Joshuu?!

Největší boxerská show letošního roku už je minulostí a dokonce i reakce na novopečeného krále těžké váhy už pomalu utichly. O čem se ale stále mluví, je avizovaný souboj mezi Anthony Joshuou a bývalým šampionem Tysonem Furym, kterému byly tituly odebrány za pozitivní dopingový nález. Fury se nechal několikrát slyšet, že se zahájil přípravu, aby Joshuu porazil. Jenže při pohledu na něj se nelze ubránit dojmu, že se nejspíš jednalo pouze o špatný vtip.

Tyson Fury
09.05.
doping rozhodnou bzry

Potrestaný Tyson Fury se už brzy dozví, kdy bude znovu boxovat!

Britský boxer Tyson Fury, kterému za pozitivní dopingový test v roce 2015 odebrali všechny tituly se už brzy dozví, kdy se bude moct vrátit do ringu.

Tyson Fury
aktualizováno 02.05.
zpátky ve hře na nic nečekal

Tyson Fury to myslí vážně a už se připravuje na souboj s Joshuou!

Ještě ani nedozněly ohlasy ze sobotního souboje mezi vítězem Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem a ve hře už je další souboj. Distancovaný Tyson Fury totiž přijal výzvu nového světového šampiona Joshuy a že se nejednalo pouze o plané řeči dokazují Furyho fotky a videa z tělocvičny, kde se na s úřadujícím mistrem světa v těžké váze připravuje.

Tyson Fury po vítězství nad Vladimirem Kličkem
01.05.
zvedl rukavici největší boj za 500 let

Výzva přijata! Fury si na Joshuu věří, poslal mu drsný vzkaz!

Sotva skončil dlouho očekávaný boj mezi Vladimirem Kličkem a Anthonym Joshuou, můžou se už možná fanoušci boxu těšit na další parádní představení. Hozenou rukavici od vítězného Joshuy totiž zvedl Tyson Fury. A šampiónovi hned poslal vzkaz!

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
20.04.
nova sport joshua vs. kličko

Souboj v těžké váze se blíží: Joshua by chtěl spíš Furyho

Boxerský galavečer v anglickém Wembley se nezadržitelně blíží a my se už 29. dubna dozvíme, kdo se stane novým šampionem v těžké váze. Souboj mezi Anthony Joshuou a Vladimirem Kličkem můžete navíc sledovat v přímém přenostu na stanici Nova Sport 1.

Vladimir Kličko
aktualizováno 20.10.
už vím s kým titul wba

Kličko už má nového soupeře, píší v Německu. Je to Australan

Vladimír Kličko se konečně dočkal a už ví, kdo se proti němu postaví do ringu a bude bojovat o titul šampiona WBA. V prosinci se v Hamburku střetne s Australanem Lucasem Brownem, tvrdí německý deník Bild.

Tyson Fury
aktualizováno 13.10.
světový šampion musí se léčit

ŠOK! Boxer Fury se kvůli závislosti na drogách vzdal titulů

Tak teď už je to stoprocentní. Žádná odveta s mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem nebude! Britský boxer se s okamžitou platností vzdal titulů mistra světa v těžké váze organizací WBO a WBA a hodlá se soustředit výhradně na řešení osobních problémů a závislostí. Oznámil to v oficiálním prohlášení, které dnes zveřejnila jeho promotérská agentura Hennessy Sports.

Tyson Fury
aktualizováno 03.10.
už zase nekončí to je trapárna

Snadno se mě nezbavíte! Fury se vysmívá světu a kariéru neukončil

Tenhle chlápek má opravdu zvláštní smysl pro humor. Poté, co do světa vypustil informaci, že končí s profesionálním boxem, se doslova vysmál všem fanouškům a vzkázal, že vlastně nekončí.