Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport joshua vs. kličko

Souboj v těžké váze se blíží: Joshua by chtěl spíš Furyho

Boxerský galavečer v anglickém Wembley se nezadržitelně blíží a my se už 29. dubna dozvíme, kdo se stane novým šampionem v těžké váze. Souboj mezi Anthony Joshuou a Vladimirem Kličkem můžete navíc sledovat v přímém přenostu na stanici Nova Sport 1.

Vladimir Kličko
Aktualizováno 20.10. 2016 10:24
už vím s kým titul wba

Kličko už má nového soupeře, píší v Německu. Je to Australan

Vladimír Kličko se konečně dočkal a už ví, kdo se proti němu postaví do ringu a bude bojovat o titul šampiona WBA. V prosinci se v Hamburku střetne s Australanem Lucasem Brownem, tvrdí německý deník Bild.

Tyson Fury
Aktualizováno 13.10. 2016 08:43
světový šampion musí se léčit

ŠOK! Boxer Fury se kvůli závislosti na drogách vzdal titulů

Tak teď už je to stoprocentní. Žádná odveta s mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem nebude! Britský boxer se s okamžitou platností vzdal titulů mistra světa v těžké váze organizací WBO a WBA a hodlá se soustředit výhradně na řešení osobních problémů a závislostí. Oznámil to v oficiálním prohlášení, které dnes zveřejnila jeho promotérská agentura Hennessy Sports.

Tyson Fury
Aktualizováno 3.10. 2016 18:38
už zase nekončí to je trapárna

Snadno se mě nezbavíte! Fury se vysmívá světu a kariéru neukončil

Tenhle chlápek má opravdu zvláštní smysl pro humor. Poté, co do světa vypustil informaci, že končí s profesionálním boxem, se doslova vysmál všem fanouškům a vzkázal, že vlastně nekončí.

Tyson Fury
Aktualizováno 3.10. 2016 15:08
nova sport a je po odvětě

KONEC kariéry! Odveta s Kličkem nebude. Fury vzkázal, že končí

Tak nic. Dlouho očekávaná odveta mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem o titul boxerského šampiona v těžké váze se neuskuteční. Proč? Důvod je jednoduchý, úřadující šampion Fury se rozhodl, že s profesionální kariérou končí.

Tyson Fury a Vladimir Kličko
Aktualizováno 24.9. 2016 12:49
box zápas roku

Utíká Fury z bitvy? Plánovaná odveta s Kličkem se ruší!

Fanoušci boxu musí být zklamaní. Očekávaná odveta Tysona Furyho a Vladimira Klička se znovu ruší. A vypadá to, že britský boxer se trochu ukrývá a hledá výmluvy, jak neboxovat.

novasport neuvěřitelná výmluva

Fury nepřišel na tiskovku! Rozbilo se mi auto, vzkázal Kličkovi

Už koncem října proběhne odložený boxerský megaduel mezi Vladimirem Kličkem a Tysonem Furym. Oba se měli potkat už včera, na tiskovce v Londýně, tam ale dorazil jen Kličko. Furymu se prý cestou rozbilo auto.

Vladimir Kličko vs. Tyson Fury
Aktualizováno 7.9. 2016 13:56
nova sport zápas roku se blíží

Datum odvety potvrzeno! Víme, kdy se Fury znovu utká s Kličkem!

O tomto termínu se mluvilo už dřív, teď je definitivně potvrzeno. Odvetný souboj o titul profesionálního boxerského mistra světa těžké váhy mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem se uskuteční opravdu 29. října. Dlouho očekávaný a hvězdný duel uvidí Manchester Arena.

Box: Kličko vs. Fury - 5
Aktualizováno 4.8. 2016 10:08
doping šampion v problémech

Fury má pořádný průšvih! Hrozí mu, že přijde o mistrovské pásy!

Slavný boxer Tyson Fury se dostal se do pořádných problémů, které mohou vyvrcholit odebráním mistrovských pásů! Za vším stojí jeho antidopingový prohřešek. Britská antidopingová agentura potvrdila, že mistr světa v těžké váze je předběžně suspendován!

Tyson Fury
Aktualizováno 24.6. 2016 17:29
zápas roku to snad ne?!

KOMPLIKACE: Fury se ošklivě zranil a nemůže zápasit s Kličkem!

To je tedy šok! Nejočekávanější boxerská událost roku, která se měla konat 9. července v Manchester Areně je odložena! Důvodem je zranění obhájce titulu v těžké váze Tysona Furyho. Vyzyvatel Vladimir Kličko si tak musí na odvetu ještě nějakou dobu počkat.