Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tyson Fury
včera 16:52
box večer v manchesteru

Fury se po téměř třech letech vrací do ringu! Už zná i jméno soupeře

Návrat Tysona Furyho do ringu je potvrzen! Organizátoři akce v manchesterské aréně zveřejnili seznam zápasů a vrcholem akce bude opravdu zápas přemožitele Vladimira Klička. Furymu se postaví Albánec Sefer Seferi.

Boxer Tyson Fury
aktualizováno 02.05.
video hodně nevhodný vtip

Furymu to ujelo ve vysílání! Moderátorce se pak omlouval

Boxer Tyson Fury, kterému nedávno vypršel dvouletý distanc za doping a on oznámil návrat do ringu, si pěkně zavařil. V pořadu britské televizní stanice si vůči jeho moderátorce dovolil hodně nevhodný vtípek a celý trapas pak "žehlil" dárkem.

Tyson Fury
aktualizováno 12.04.
box je zpátky

Boxer Fury se vrací! Vyhrožuje Joshuovi a oznámil datum zápasu

Jak to tak vypadá, fanoušci boxu se nejspíš dočkají dalšího megasouboje těžkých vah! Bývalý světový šampion Tyson Fury, který si odpykával dvouletý trest za doping, totiž oznámil svůj návrat do ringu a dokonce už ví, kdy to bude.

Anthony Joshua, Joseph Parker a Tyson Fury
aktualizováno 01.04.
výzva zápas o nesmrtelnost

Joshuův box nudil. Všichni viděli, že král jsem já, vzkázal Fury

Anthony Joshua už drží čtyři mistrovské pásy těžké váhy. Po souboji s Josephem Parkerem ale vyhlásil další přání. Chce souboj s Deontay Wilderem nebo Tysonem Furym. Také ale čelí kritice za zbabělý box.

Fury, Tarasenko, Wilfork
13.10.
Šokující tlouštíci

FOTO: Takhle že vypadá postava sportovce? Některá těla vás šokují!

Sportovci a životospráva, to je nepsané pravidlo. Pro všechny profesionály ale toto spojení rozhodně neplatí. Podívejte se sami, jak vypadají elitní světoví sportovci bez trička! Nejspíše budete překvapeni, jak s takovou postavou mohou vůbec sportovat, natožpak aby byli tak úspěšní.

Tyson Fury
aktualizováno 26.07.
box to není poprvé

Končí Fury (zase) kariéru? Fanouškům poslal tenhle vzkaz!

Těšili jste se na to, že se v jednom ringu proti sobě postaví Tyson Fury a Anthony Joshua? Tak si budete muset nechat zajít chuť. Alespoň tomu nasvědčuje vzkaz Furyho, který adresoval svým fanouškům na sociálních sítích.

Tyson Fury a Anthony Joshua
aktualizováno 16.05.
srovnání přibral slušně

Furyho proměna: Tenhle tlouštík chce porazit šampiona Joshuu?!

Největší boxerská show letošního roku už je minulostí a dokonce i reakce na novopečeného krále těžké váhy už pomalu utichly. O čem se ale stále mluví, je avizovaný souboj mezi Anthony Joshuou a bývalým šampionem Tysonem Furym, kterému byly tituly odebrány za pozitivní dopingový nález. Fury se nechal několikrát slyšet, že se zahájil přípravu, aby Joshuu porazil. Jenže při pohledu na něj se nelze ubránit dojmu, že se nejspíš jednalo pouze o špatný vtip.

Tyson Fury
09.05.
doping rozhodnou bzry

Potrestaný Tyson Fury se už brzy dozví, kdy bude znovu boxovat!

Britský boxer Tyson Fury, kterému za pozitivní dopingový test v roce 2015 odebrali všechny tituly se už brzy dozví, kdy se bude moct vrátit do ringu.

Tyson Fury
aktualizováno 02.05.
zpátky ve hře na nic nečekal

Tyson Fury to myslí vážně a už se připravuje na souboj s Joshuou!

Ještě ani nedozněly ohlasy ze sobotního souboje mezi vítězem Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem a ve hře už je další souboj. Distancovaný Tyson Fury totiž přijal výzvu nového světového šampiona Joshuy a že se nejednalo pouze o plané řeči dokazují Furyho fotky a videa z tělocvičny, kde se na s úřadujícím mistrem světa v těžké váze připravuje.

Tyson Fury po vítězství nad Vladimirem Kličkem
01.05.
zvedl rukavici největší boj za 500 let

Výzva přijata! Fury si na Joshuu věří, poslal mu drsný vzkaz!

Sotva skončil dlouho očekávaný boj mezi Vladimirem Kličkem a Anthonym Joshuou, můžou se už možná fanoušci boxu těšit na další parádní představení. Hozenou rukavici od vítězného Joshuy totiž zvedl Tyson Fury. A šampiónovi hned poslal vzkaz!