Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

GCF Nymburk
21.01.
bojové sporty 27. ledna

Nymburk hostí prestižní galavečer MMA! Na tohle se můžete těšit

V neděli 27.ledna se stane sportovní hala v Nymburku středem českého MMA. Od 11:30 se zde rozběhne amatérská liga Českého Svazu MMA a následovat bude v přímém přenosu na nova sport 1 od 18 hodin padesátýsedmý galavečer nejstarší český organizace GCF.

Henry Cejudo bojoval o záchranu muší váhy
20.01.
UFC Jde si pro jeho titul

Zachránil Cejudo muší váhu? Za půl minuty přejel Dillashawa!

Za poslední měsíce se objevili jisté spekulace, že UFC reálně uvažuje nad tím, že by zrušilo divizi muších vah. První znamením, že jsou tato slova pravdivá, byla výměna jednoho z nejlepších zápasníků současnosti a bývalého šampiona, Demetriouse Johnsona za šampiona jiné organizace, Bena Askren. Na předzápasové tiskové konferenci sám prezident UFC, Dana White, říkal, že co bude s divizí, ještě neví a rozhodne se po sobotním výsledku. Henry tak nesl na bedrech obrovské břemeno. A jak zásadní zápas s velkým dopadem skončil?

Galavečer MMA
14.01.
mma česká organizace

Nymburk hostí galavečer GCF! 27. ledna bude k vidění 10 zápasů

Po sedmapadesáté zavítají fanoušci bojových sportů na akci nejprestižnější české MMA organizace ve světě GCF, jenž pro světové MMA vychovala Jiřího Procházku, Viktoru Peštu či Lucii Pudilovou. Číslované GCF 47 proběhne ve sportovní hale v Nymburku ve spolupráci s MMA PDY.

Prásk.tv píše:

Webový portál novasport.tv překonal historický rekord
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
UFC Fight Night Prague
11.01.
fight night 23. února

UFC odtajnila další zápas pro Prahu! Ostrovní řež v pérové váze

UFC oficiálně odtajnila další zápas, který se uskuteční 23. února během galavečera UFC Fight Night v Praze. V pérové váze se proti sobě v oktagonu postaví Daniel Teymur ze Švédska a Chris Fishgold z Velké Británie.

Bojovník MMA si zlomil nohu o soupeře
aktualizováno 09.01.
MMA Jen pro silné povahy

Hrůza v oktagonu: Bojovník si zlomil nohu o soupeře

Sotva co zápas začal, rozhodčí ho musel ukončit. Hned po prvním kopu se totiž Jonathan King svalil k zemi. O nohu svého soupeře si totiž zlomil holeň, a když došlápl, tak se mu noha ohnula do pravého úhlu.

Conor McGregor
08.01.
rýsuje se zápas jemu to nestačilo?!

McGregor chce další bitku mimo oktagon! Soupeř už mu odepsal

Na Silvestra většina populace vítala příchod Nového roku, ale třeba takový boxer Floyd Mayweather stihl ještě před půlnočním přípitkem nařezat Tenshinu Nasukawovi. Souboj, který jednoznačně ovládl legendární boxer sledoval i Conor McGregor a ten teď poraženého Japonce vyzval k zápasu!

Rytmus a Marpo
aktualizováno 28.12.
box zápas celebrit

Marpo je vítěz, ale diváci pískali. Nechal Rytmuse přežít šest kol?

Marpo je vítěz, ale Rytmus vydržel až do konce. To je výsledek ostře sledovaného duelu dvou celebrit československého šoubyznysu. Rapeři se snažili. Jenže nakonec právě jejich zápas sklidil obrovskou kritiku. Na rozdíl od představení navrátilce Lukáše Konečného.

MMA čeká souboj velikánů
aktualizováno 22.11.
Bitva velikánů

Íránský Hulk vs. dvoumetrový Goliáš: MMA čeká souboj obrů

Svět MMA zažije bitvu, kterou ještě nezažil. Proti sobě se postaví dvě monstra. Médiami označený nejděsivější muž světa se postaví proti „Iránskému Hulkovi“.

Floyd Mayweather
aktualizováno 08.11.
všechno je jinak on neví, co dělá?!

Mayweather se omlouvá: Zápasit nebude, prý to vůbec nepochopil!

Boxer Floyd Mayweather na začátku týdne vypustil do světa zprávu, že na konci roku chystá v Japonsku zápas s kickboxerem Tenshinem Nasukawou a to vše pod záštitou organizace Rizin, která pořádá zápasy v MMA. Jenže jak se ukázalo, vše bylo ne trochu, ale úplně jinak!

Floyd Mayweather
aktualizováno 05.11.
rizin datum je stanoveno

Mayweather bude bojovat v MMA! Dohodl si zápas v Japonsku

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak! Jeden z nejúspěšnějších boxerů všech dob Floyd Mayweather se totiž dohodl na zápase v MMA. Přesněji v japonské organizaci Rizin, kde se na Silvestra utká s Tenshinem Nasukawou.