Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Matouš Kohout
14.02.
smrt za volantem na místo nedojel

Při tragické autonehodě českého zápasníka zemřel otec čtyř dětí!

Český MMA zápasník Matouš Kohout prožívá asi nejhorší dny ve svém životě. Při tragické autonehodě, po které sám skončil v nemocnici, totiž zemřel osmačtyřicetiletý otec čtyř dětí.

Matouš Kohout
aktualizováno 14.02.
mma první slova z nemocnice

Český zápasník po smrtelné nehodě: Je ve mě strašná lítost!

V neděli ráno v Českobrodské ulici v Praze došlo ke smrtelné autonehodě, kterou podle policie zavinil český zápasník Matouš Kohout. Ten sám skončil v nemocnici a teď poprvé tragickou událost popsal.

Matouš Kohout
aktualizováno 13.02.
mma smutná zpráva

MMA bijec měl zavinit smrtelnou nehodu! Sám je v nemocnici

V neděli ráno v Českobrodské ulici v Praze došlo ke smrtelné autonehodě. Tu měl zavinit český MMA zápasník Matouš Kohout. Informaci přinesl web Aktu.cz.

Prásk.tv píše:

Dominik Luks
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
Matouš Kohout
aktualizováno 13.02.

GALERIE: Český zápasník zavinil smrtelnou autonehodu

V neděli ráno došlo v Praze v Českobrodské ulici k autonehodě, při které zemřel jeden člověk. Viníkem byl český zápasník MMA Matouš Kohout.

Floyd Mayweather a Conor McGregor pózují před pásem pro vítěze
aktualizováno 06.02.
UFC Moneyfight

Opravdu bude odveta? Floyd už si zkouší prostředí v oktagonu!

Neporažený boxer Floyd “Money“ Mayweather minulý týden opět šokoval svět. Poté, co ukončil úspěšnou kariéru a přijal výzvu miláčka MMA scény Conora McGregora, zvládl úspěšně i tenhle exhibiční duel. Ale peněz není nikdy dost a tak se zřejmě chystá pokračování. Tentokrát v oktagonu!

Rory MacDonald
aktualizováno 23.01.
MMA Šílené zranění

Bijcův rozsekaný obličej? Nic proti děsivému zranění jeho nohy! Foto

Rory MacDonald má za sebou třináct zápasů v UFC (9-4), ale v nejprestižnější soutěži MMA už nepůsobí. Smíšená bojová umění ale neopustil. Na akci Bellator 192 porazil Douglase Limu, ale cesta za titulem z tohoto klání byla bolestivá. MacDonald si přivodil zranění lýtka, které vypadá děsivě.

Veronika Rodová
22.01.
mma vysíláme

Amatérská mistryně Evropy v MMA mezi profesionálkami na GCF 42!

Veronika Rodová se v prosinci 2017 stala v Německu amatérskou mistryní Evropy v MMA a 28.ledna zažije premiéru mezi profesionálkami na tunaji GCF 42 v Nymburku. V osmihranné kleci ji v jejim debutu čeká těžká soupeřka Mariana Serrano z Portugalska.

Miroslav Brož
22.01.
mma z kluziště do klece

Bývalý gólman Miroslav Brož v hlavním zápase na GCF 42!

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě GCF uspořádá ve spolupráci s MMA Poděbrady 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami nova sport 2 turnaj GCF 42, kde se v hlavním zápase představí v profesionálech neporažený bývalý hokejový mládežnický reprezentant Miroslav “Inkvizitor” Brož.

Conor McGregor
17.01.
mma radikální rozhodnutí

Šok pro McGregora?! UFC plánuje své hvězdě odebrat i druhý titul

McGregor bez titulu? Tato varianta může během příštích dnů rychle nabýt reálné podoby. Zdánlivě nedotknutelný klenot z Irska si vydobyl za poslední roky obrovské renomé a své štěstí zkusil i v boxu. Trpělivost UFC však není nekonečná a Conor se v oktagonu neobjevil již více než 14 měsíců. Nastal tak čas na radikální rozhodnutí.

Paige VanZant
16.01.
ufc srdce bojovnice

Drsná blondýna! Bojovnice z UFC dokončila zápas se zlomeninou

Na první pohled byste řekli, že je Paige VanZant blondýnka, co nic nevydrží. Za pěknou tvářičkou se ovšem nachází daleko více a především pak houževnatost. Zranění z prvního kola by leckoho donutilo se vzdát a jet přímo do nemocnice. Paige tuto variantu, ale jasně odmítla a rozhodla se udělat vše pro to, aby zápas dokončila.