Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Paige VanZant
15.04.
Přiznání

Děsivé přiznání zápasnice MMA: Hromadné znásilnění ve 14 letech!

Vskutku šokující zpověď nabídla tento týden v rozhovoru pro ABC News zápasnice MMA Paige VanZant. Čtyřiadvacetiletá blondýnka totiž otevřeně vzpomíná na hrůzné chvíle, kdy v pouhých 14 letech byla hromadně znásilněna!

MMA
25.03.
MMA LFA 36

Nejdřív KO, pak salto na zádech soupeře: Bijec za to skončil! VIDEO

Diváci na pátečním galavečeru Legacy Fighting Alliance 36 viděli něco, co před tím asi nikdy neviděli. V souboji těžkých vah už během prvního kola dostal tvrdý knockout Irvins Ayala. Jeho soupeř Drew Chatman měl ze svého výkonu takovou radost, že ji oslavil hodně nevhodným způsobem. Ayalovi si stoupl na záda a na nich předvedl ještě vítězné salto.

Anthony Joshua
21.03.
Fighting Z ringu do klece

Boxerská hvězda Joshua chce do MMA: Lákají ho tito soupeři z UFC

Souboj bojovníka z UFC v boxerském ringu proti boxerovi jsme už měli možnost vidět. Snad každý si ještě pamatuje na zápas Conora McGregora a Floyda Mayweathera. Zanedlouho bychom mohli sledovat naopak boxera v oktagonu, proti zápasníkovi MMA. Takový plán má v hlavě hvězdný Anthony Joshua, který by se rád poměřil s hvězdami UFC Francisem Ngannouem a Jonem Jonesem.

Prásk.tv píše:

Paige VanZant
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
11.03.
odveta

Maywaether vs. McGregor v kleci? Šampion boxu chce začít trénink

Souboj mezi UFC bojovníkem Conorem McGregorem a neporaženým boxerským šampionem Floydem Mayweatherem byl jedním z nejsledovanějších střetů historie bojových sportů. Americký boxer irského válečníka porazil právě v boxu, teď ale začal trénovat MMA, takže souboj v kleci je zase o něco blíž.

Viktor Pešta po vítězství v Bratislavě
03.03.
FIGHT fight nights global

Pešta v Bratislavě slavil výhru! Diváky ale nadchl výkonem Deák

Viktor Pešta dál ukazuje, že ve světě bojových sportů neřekl poslední slovo. V sobotním klání, které hostila bratislavská HANT aréna vyhrál nad Rusem Alexanderem Gladkovem na body.

Matouš Kohout
14.02.
smrt za volantem na místo nedojel

Při tragické autonehodě českého zápasníka zemřel otec čtyř dětí!

Český MMA zápasník Matouš Kohout prožívá asi nejhorší dny ve svém životě. Při tragické autonehodě, po které sám skončil v nemocnici, totiž zemřel osmačtyřicetiletý otec čtyř dětí.

Matouš Kohout
aktualizováno 14.02.
mma první slova z nemocnice

Český zápasník po smrtelné nehodě: Je ve mě strašná lítost!

V neděli ráno v Českobrodské ulici v Praze došlo ke smrtelné autonehodě, kterou podle policie zavinil český zápasník Matouš Kohout. Ten sám skončil v nemocnici a teď poprvé tragickou událost popsal.

Matouš Kohout
aktualizováno 13.02.
mma smutná zpráva

MMA bijec měl zavinit smrtelnou nehodu! Sám je v nemocnici

V neděli ráno v Českobrodské ulici v Praze došlo ke smrtelné autonehodě. Tu měl zavinit český MMA zápasník Matouš Kohout. Informaci přinesl web Aktu.cz.

Matouš Kohout
aktualizováno 13.02.

GALERIE: Český zápasník zavinil smrtelnou autonehodu

V neděli ráno došlo v Praze v Českobrodské ulici k autonehodě, při které zemřel jeden člověk. Viníkem byl český zápasník MMA Matouš Kohout.

Floyd Mayweather a Conor McGregor pózují před pásem pro vítěze
aktualizováno 06.02.
UFC Moneyfight

Opravdu bude odveta? Floyd už si zkouší prostředí v oktagonu!

Neporažený boxer Floyd “Money“ Mayweather minulý týden opět šokoval svět. Poté, co ukončil úspěšnou kariéru a přijal výzvu miláčka MMA scény Conora McGregora, zvládl úspěšně i tenhle exhibiční duel. Ale peněz není nikdy dost a tak se zřejmě chystá pokračování. Tentokrát v oktagonu!