Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zápas Brandao - Aliev s českým rozhodčím
11.09.
rozhovor slovo rozhodčího mma

Český sudí: Brandao provokoval, to se v Dagestánu nezapomíná!

Zápas, o kterém se ještě dlouho bude mluvit, se odehrál minulý týden v Dagestánu. V rámci prestižní série MMA se střetli Diego Brandao s Akhmedem Alievem. A zápas skončil velmi netradičně. Všemu byl v roli hlavního rozhodčího přítomen český sudí Jan Voborník. Jak vše viděl?

Conor McGregor a Diego Brandao
06.09.
video to se nevidí

Bizarní scéna! Proč utekl borec, který se bil i s Conorem, z klece?

K hodně kurozní situaci došlo v zápase smíšených bojových umění (MMA). V hlavním zápase, který doprovázela velmi vypjatá atmosféra, totiž bývalý zápasník UFC Diego Brandao předvedl něco, co se v tomto sportu jen tak nevidí.

Conor McGregor se váží před zápasem s Floydem Mayweatherem
aktualizováno 26.08.
vítězná taktika zápas století

Tito bojovníci porazili McGregora! Všichni stejnou taktikou! VIDEA

Celý svět řeší boxerský zápas mezi irským MMA bojovníkem Conorem McGregorem a americkým legendárním boxerem Floydem Mayweatherem. Zatímco americký rohovník je neporažen, Ir v kleci zakusil pocit z porážky už třikrát. Kdo jsou muži, kteří irskou legendu MMA dokázali dostat?

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 4
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
The Money Fight
aktualizováno 22.08.
zápas století zajímavá taktika

Recept pro Conora: Bývalý boxer prozradil, jak na Mayweathera!

Jak by mohl vyzrát MMA zápasník Conor McGregor na boxera Floyda Mayweathera? Bývalý soupeř čtyřicetiletého boxera prozradil, co na něj platí a s jakou taktikou by proti němu irský MMA zápasník uspěl.

Conor McGregor
aktualizováno 19.08.
sázky the money fight

Lidé začali sázet na McGregora! Možná i kvůli videu, které uniklo

Souboj snů se blíží, chybí do něj jen jeden týden. A i proto začínají mít práci bookmakeři, kteří nabírají na duel Floyda Mayweathera a Conora McGregora sázky. A světe div se! Lidé začínají věřit irskému bojovníkovi ze světa MMA!

Floyd Mayweather a Conor McGregor
aktualizováno 13.08.
slovní válka před zápasem

Ostrý výpad Conora proti Floydovi: Je to muž, co bije ženu před dětmi!

Válka slov, která předchází boji mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem, pokračuje. A pořádně se přiostřuje! Naposledy poslal vzkaz jako břitva irský zápasník americkému boxerovi.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
29.07.
video natáčení

Floyd versus Conor: Měl z něj jít strach, všechny ale pobavil!

Už jen necelý měsíc zbývá do očekávané bitvy mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Součástí předzápasových aktivit bylo i natáčení promo videa. A všichni se u toho ohromně bavili!

Daniel Cormier a Jon Jones
aktualizováno 29.07.
nova sport lahůdka

Nejlepší večer roku? 10 důvodů, proč si nenechat ujít UFC 214!

Bez Conora a přesto nejlepší letošní UFC? Věřte tomu nebo, ale je to tak. UFC 214 nabízí neuvěřitelně nabitou kartu, s opravdu velkými jmény a titulovými zápasy. Svého favorita nebo příběh si musí najít, každý a co přesně si pro nás poslední červencový galavečer připravil?

Falešný McGregor
aktualizováno 27.07.
vytrolil je ani ho nepoznají

Falešný McGregor rozpoutal v ulicích LA naprosté šílenství!

Humbuk, který okolo sebe strhli boxer v důchodu Floyd Mayweather a UFC šampion Conor McGregor, pobláznil hlavně obyvatele Spojených států, kde tihle dva v poslední době často vystupovali. A právě McGregorovi slávy zneužil dvojník, který v Los Angeles pobláznil desítky fanoušků!

Conor McGregor
12.07.
už se to blíží velké divadlo

Provokatér McGregor: Sako místo nitě prošívaly sprosté nápisy!

Irský zápasník Conor McGregor, to jsou obvykle samé urážky, zesměšňování soupeřů, jenže také výstřední odívání. Ne jinak tomu bylo při prvním vzájemném setkání před soubojem s bývalým boxerským králem Mayweatherem. Kromě ostrých slov upoutal pozornost i mcgregorův oblek s nápisy "F*** you", neboli "Jdi do ******"!