Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Viktor Pešta
19.11.
další zápas Souboj v kleci

Vylepší si reputaci? Bojovníka Peštu čeká souboj s Bělorusem!

Po neúspěšné misi ve slavné UFC chce bojovník Viktor Pešta všem dokázat, že je pořád tvrdým zápasníkem, jemuž není radno vstoupit do cesty. Další šanci vylepšit si reputaci bude mít už dnes večer, kdy ho čeká souboj s urostlým Bělorusem Alexejem Kudinovem.

Conor McGregor
15.11.
ufc nejhorší trest

McGregorův plánovaný zápas byl kvůli incidentu v Irsku zrušen!

Ani McGregor si nemůže dovolit vše a incident, který se stal o víkendu v Irsku je toho jasným příkladem. Miláček UFC, schopný přilákat k obrazovkám miliony diváků, opět jednou přešlápl a vedení došla trpělivost. Očekávaný zápas, plánovaný pro konec roku, byl zrušen a namísto toho, jeho pozici získá jiná hvězda. Jaké byly tedy původní plány?

Conor McGregor
22.10.
UFC Galavečer

Rozruch kolem McGregora: Přerušili kvůli němu zápas! VIDEO

Mysleli jste si, že o McGregorovi chvíli neuslyšíme? Tak to jste se spletli. Král současného MMA poctil svou přítomností včerejší UFC galavečer v Polsku, aby podpořil svého týmového kolegu, Artema Lobova. Jeho návštěva se ovšem neobešla bez menšího humbuku a ani její konec nebyl podle představ hvězdného Ira!

Prásk.tv píše:

Conor McGregor - 4
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
Karolina Kowalkiewicz
aktualizováno 21.10.
novasport ušité na míru

Karolinu Kowalkiewicz čeká doma velký večer! UFC bude v Gdaňsku

Za poslední roky se z MMA v Polsku stal téměř národní sport. A to především díky vynikajícím výkonům polské šampionky ženské slámové váhy Joanny Jedrzejczyk a její krajanky Karoliny Kowalkiewicz. A bude to právě Karolina, kdo se tuto sobotu představí v Gdaňsku v rámci galavečera Cerrone vs. Till.

Kevin Lee
07.10.
nova sport ufc 216

Napětí na vážení! Titulový zápas byl ohrožen, Lee musel shodit

Včerejší vážení neprobíhalo rozhodně tak v klidu, jak mnozí z nás předpokládali. Na titulový zápas musí všichni zápasníci navážit přesnou váhu, jinak jsou jejich šance na titul rovnou nulové. Do velkých problémů se dostal i vyzyvatel o prozatímní titul v lehké váze Kevin Lee, který předvedl nemožné a limit navážil. Tentokrát to ovšem bylo opravdu za pět minut dvanáct!

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
02.10.
box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.

Zápas Brandao - Aliev s českým rozhodčím
11.09.
rozhovor slovo rozhodčího mma

Český sudí: Brandao provokoval, to se v Dagestánu nezapomíná!

Zápas, o kterém se ještě dlouho bude mluvit, se odehrál minulý týden v Dagestánu. V rámci prestižní série MMA se střetli Diego Brandao s Akhmedem Alievem. A zápas skončil velmi netradičně. Všemu byl v roli hlavního rozhodčího přítomen český sudí Jan Voborník. Jak vše viděl?

Conor McGregor a Diego Brandao
06.09.
video to se nevidí

Bizarní scéna! Proč utekl borec, který se bil i s Conorem, z klece?

K hodně kurozní situaci došlo v zápase smíšených bojových umění (MMA). V hlavním zápase, který doprovázela velmi vypjatá atmosféra, totiž bývalý zápasník UFC Diego Brandao předvedl něco, co se v tomto sportu jen tak nevidí.

Conor McGregor se váží před zápasem s Floydem Mayweatherem
aktualizováno 26.08.
vítězná taktika zápas století

Tito bojovníci porazili McGregora! Všichni stejnou taktikou! VIDEA

Celý svět řeší boxerský zápas mezi irským MMA bojovníkem Conorem McGregorem a americkým legendárním boxerem Floydem Mayweatherem. Zatímco americký rohovník je neporažen, Ir v kleci zakusil pocit z porážky už třikrát. Kdo jsou muži, kteří irskou legendu MMA dokázali dostat?

The Money Fight
aktualizováno 22.08.
zápas století zajímavá taktika

Recept pro Conora: Bývalý boxer prozradil, jak na Mayweathera!

Jak by mohl vyzrát MMA zápasník Conor McGregor na boxera Floyda Mayweathera? Bývalý soupeř čtyřicetiletého boxera prozradil, co na něj platí a s jakou taktikou by proti němu irský MMA zápasník uspěl.