Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Viktor Kichigin a jeho matka
Aktualizováno Předevčírem 15:53
MMA Matka trenérka

I to je MMA: Skončil v krvi, máma mu za to přišla vynadat! VIDEO

Kdo dělal sport, zřejmě alespoň jednou zažil své rodiče v hledišti. Někteří svým potomkům fandí, jiní nadávají na rozhodčí, na soupeře. Občas se objeví i kritika směrem k výkonům svých dětí. To, co se však stalo v Rusku po zápase MMA, to byla trochu jiná kuriozita. Bojovníka matka a zároveň trenérka naštvaně vstoupila do oktagonu a synovi nadávala za to, že skončil v krvi a prohrál.

Gökhan Saki
Aktualizováno Předevčírem 09:56
UFC Gökhan Saki

"Turecký Tyson" míří do UFC! Jak zamíchá kartami legenda z K1?

Stačí kvalitní postoj na špičku UFC? Otázka, na kterou brzy zjistíme odpověď, jelikož UFC podepsalo jednoho z nejlepších postojářů v těžších vahách. „Rebel“ nebo „Turecký Tyson“ tak zní přezdívky Gökhana Sakiho z jeho dob v kickboxu, kde dokázal knokautovat většinu svých protivníků. Do UFC míří tedy po delší době velké jméno a na jeho styl se již nyní těší řady fanoušků po celém světě!

MMA Velký talent

Dvanáctiletá porazila jednou tak starší soupeřku. Nová naděje UFC?

Dvanáctiletá holčička z Japonska proti čtyřiadvacetileté soupeřce při zápasu MMA. Jak tohle mohlo skončit? Říkáte si, že kvůli jednoznačnému věkovému rozdílu hazardování se zdravím mladší zápasnice? Omyl, navrch měla právě ona a starší ze soupeřek je ráda, že tenhle souboj má za sebou.

Prásk.tv píše:

Christy Mack a Jonathan Paul Koppenhaver - 1
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
očekávaná bitva je to blízko

Megazápas se blíží! McGregor podepsal, čeká se na Mayweathera!

Zdá se, že bitva mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem se nezadržitelně blíží. Aspoň podle tvrzení samotného irského zápasníka. Ten totiž přišel s tím, že už podepsal smlouvu.

foto malý zápasník

Pyšný táta McGregor se pochlubil. První foto Conora juniora!

Zpráva, že Conor McGregor se stal otcem, už svět obletěla. Snad nejslavnější zápasník MMA ale teď zašel ještě dál. Sotva se malý Conor narodil jeho přítelkyni Dee narodil, pochlubil se na instagramu fotografií.

šťastný otec gratulujeme!

Radostná zpráva z Irska. Conor McGregor se stal otcem!

Dlouho očekávaný příchod prvního potomka hvězdného Conora McGregora je konečně tady. Pro mnohé je to i vysvětlení, proč jsme ho delší dobu neviděli v akci. Svou přítelkyni nechtěl během těhotenství nijak stresovat a tak byl v tichém režimu, kterému je ovšem dnes konec, jelikož přišel čas na oslavu. A jak Conor a Dee svého prvorozeného pojmenovali?

mma fandíme

SUPER! První Čech v prestižní světové MMA organizaci Bellator

Michal Hořejší z pražského Pentagymu přijal nabídku zápasit pod hlavičkou organizace Bellator. Ta je po UFC hned druhá největší světová organizace pořádající zápasy MMA. Již tento pátek (14. 4.) se tak Michal Hořejší jako první český zástupce poprvé utká v Budapešti s irským zápasníkem Brianem Moorem ze světoznámého gymu SBG, který se proslavil především tím, že vychoval Connora McGregora.

rozhovor velká premiéra

Pudilová o debutu v UFC: Výsledek neovlivním, měla jsem ji ukončit!

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová má za sebou velkou premiéru v UFC. A o zápase proti Švédce Lině Lansberg se bude možná ještě dlouho mluvit. Co si o svém debutu myslí samotná Lucie? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro novasport.tv.

Lucie Pudilová - 15
Aktualizováno 21.3. 2017 18:11

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Lina Lansberg
Aktualizováno 18.3. 2017 19:22
nova sport premiéra

Pudilová ohromila svět UFC. Soupeřka ji vyhlásila vítězkou!

Lucie Pudilová má za sebou premiéru v UFC. A skončila nevídaným způsobem. Ačkoliv česká bojovnice místy švédskou soupeřku Linu Lansberg drtila, vítězkou nakonec rozhodčí vyhlásily Seveřanku. Ta ale v pozápasovém rozhovoru prohlásila za vítězku Češku.