Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Viktor Pešta
aktualizováno 10.07.
mma kontroverzní průběh

Pešta dostal v Rusku nakládačku, ale mluví se hlavně o rozhodčím!

Rusko je země neomezených možností. Zahraniční MMA zápasníky lákají místní organizace především na vysoké finanční odměny a zajímavé soupeře. Podobný scénář přilákal i našeho nejlepšího zápasníka v těžké váze, Viktora Peštu. Ten se včera postavil bratru legendárního Fedora Emelianenka, Alexandrovi. Velmi očekávaný zápas měl ovšem velmi kontroverzní průběh a znovu tak potvrdil, že v Rusku je bojovat velmi riskantní i když pozlátko odměny je více než lákavé.

Patrik Kincl a Karlos Vémola
29.06.

GALERIE: Souboj českých zápasníků MMA

Souboj českých MMA zápasníků Karlose Vémoly a Patrika Kincla zná vítěze. Na body vyhrál Vémola.

Patrik Kincl a Karlos Vémola
aktualizováno 29.06.
mma organizace xfn

Souboj českých zabijáků má vítěze. Vémola poslal Kincla k lékařům!

Dlouho očekávaný a pořádně vyhecovaný souboj českých MMA zápasníků Patrika Kincla a Karlose Vémoly je minulostí. Terminátor, jak se Vémolovi přezdívá, nakonec vybojoval pás organizace XFN, když nad Kinclem zvítězil na body.

Prásk.tv píše:

Paige VanZant
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv
Conor McGregor
15.06.
mma incident s autobusem

McGregor opět před soudem: Tohle řekl a po minutě odešel!

Pomalu vyhasínající hvězda MMA Conor McGregor se ve čtvrtek odpoledne postavil před soud za výtržnosti, které způsobil v dubnu v americkém New Yorku.

Viktor Pešta
08.06.
ufc nedalo se odmítnout

Peštu čeká obrovský zápas! Otevře mu dveře zpátky do UFC?

Už je to nějaká doba co se pro Viktora Peštu uzavřely dveře jménem UFC. Největší MMA organizaci na světě opustil po sérii 3 proher v řadě. Poté se ovšem dal do kupy a nyní je opět na sérii několika výher v řadě. Jeho výkony vzbudily pozornost i ve větších organizacích a nyní tak přistála Viktorovi na stole nabídka, která se jen těžko odmítá.

MMA Sokolov
09.05.
fighting vysíláme

Sokolov bude hostit prestižní MMA akci! GCF turnaj už 26. května

26.května zavítá česká MMA organizace premiérově do Sokolova, kde se od 18.00 hod před kamerami stanice Nova Sport 2 uskuteční turnaj GCF 44: CAGE FIGHT SOKOLOV!

Paige VanZant
15.04.
Přiznání

Děsivé přiznání zápasnice MMA: Hromadné znásilnění ve 14 letech!

Vskutku šokující zpověď nabídla tento týden v rozhovoru pro ABC News zápasnice MMA Paige VanZant. Čtyřiadvacetiletá blondýnka totiž otevřeně vzpomíná na hrůzné chvíle, kdy v pouhých 14 letech byla hromadně znásilněna!

MMA
25.03.
MMA LFA 36

Nejdřív KO, pak salto na zádech soupeře: Bijec za to skončil! VIDEO

Diváci na pátečním galavečeru Legacy Fighting Alliance 36 viděli něco, co před tím asi nikdy neviděli. V souboji těžkých vah už během prvního kola dostal tvrdý knockout Irvins Ayala. Jeho soupeř Drew Chatman měl ze svého výkonu takovou radost, že ji oslavil hodně nevhodným způsobem. Ayalovi si stoupl na záda a na nich předvedl ještě vítězné salto.

Anthony Joshua
21.03.
Fighting Z ringu do klece

Boxerská hvězda Joshua chce do MMA: Lákají ho tito soupeři z UFC

Souboj bojovníka z UFC v boxerském ringu proti boxerovi jsme už měli možnost vidět. Snad každý si ještě pamatuje na zápas Conora McGregora a Floyda Mayweathera. Zanedlouho bychom mohli sledovat naopak boxera v oktagonu, proti zápasníkovi MMA. Takový plán má v hlavě hvězdný Anthony Joshua, který by se rád poměřil s hvězdami UFC Francisem Ngannouem a Jonem Jonesem.

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
11.03.
odveta

Maywaether vs. McGregor v kleci? Šampion boxu chce začít trénink

Souboj mezi UFC bojovníkem Conorem McGregorem a neporaženým boxerským šampionem Floydem Mayweatherem byl jedním z nejsledovanějších střetů historie bojových sportů. Americký boxer irského válečníka porazil právě v boxu, teď ale začal trénovat MMA, takže souboj v kleci je zase o něco blíž.