rozhovor velká premiéra

Pudilová o debutu v UFC: Výsledek neovlivním, měla jsem ji ukončit!

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová má za sebou velkou premiéru v UFC. A o zápase proti Švédce Lině Lansberg se bude možná ještě dlouho mluvit. Co si o svém debutu myslí samotná Lucie? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro novasport.tv.

Lucie Pudilová - 15
Aktualizováno 21.3. 2017 18:11

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Lina Lansberg
Aktualizováno 18.3. 2017 19:22
nova sport premiéra

Pudilová ohromila svět UFC. Soupeřka ji vyhlásila vítězkou!

Lucie Pudilová má za sebou premiéru v UFC. A skončila nevídaným způsobem. Ačkoliv česká bojovnice místy švédskou soupeřku Linu Lansberg drtila, vítězkou nakonec rozhodčí vyhlásily Seveřanku. Ta ale v pozápasovém rozhovoru prohlásila za vítězku Češku.

Prásk.tv píše:

Christy Mack a Jonathan Paul Koppenhaver - 1
čtěte o tématu MMA na Prásk.tv

Noc Bojovníků 2: Kdo bude na galavečeru bojových sportů v Dobříši?

Přesně za měsíc vypukne v Dobříši další galavečer s názvem Noc bojovníku Dobříš 2, na které například uvidíme Luboše Raušera, Václava Pejsara, Bernarda Plavce, Jakuba Stelšovského, Josefa Veselého, Jana Chrousta, Honzu Kačera, nebo Ondřeje Skalníka, který na chvíli odloží malé rukavice a půjde zápas v pravidlech K1.

ufc návrat legendy

GSP je oficiálně zpět! Kdo se mu postaví ? Přinášíme 4 kandidáty

Kanada může slavit. Ne, že by vyhrála další zlato v hokeji, ale do UFC se vrací její nejpopulárnější zápasník. Georges St-Pierre, který porážel v anketách oblíbenosti i hvězdy hokeje, opět opráší rukavice. Jeden z nejlepších zápasníků v historii dokázal vždy přilákat diváky k obrazovce, tak kdo dostane tu čest ho přivítat zpět?

ufc proti komu?

V UFC se chystá velká událost. Bývalý šampión plánuje návrat!

Pokud se tohle uskuteční, bude to velká událost! Zpátky do oktagonu se totiž prý chystá jedna z největších hvězd UFC minulých let.

velké prohlášení věří si

McGregor? Mayweather? Pošlu oba do nemocnice, hlásí Zlatan

Celé drama kolem zápasu mezi UFC šampionem Conorem McGregorem a boxerskou hvězdou Floydem Mayweatherem se již snad dotklo všech. Zajímavý je pohled i dalších profi sportovců, kteří se o bojové sporty zajímají. Nedávno vyjádřil svůj názor i Zlatan Ibrahimovic a s oběma aktéry se úplně nemazlil.

Valentina Shevchenko vs. Julianna Peňa
Aktualizováno 28.1. 2017 11:44
nova sport ufc galavečer

UFC se vrací ke svým kořenům. Odhalíme tvář budoucí šampionky?

Denver. Místo, kde se začal psát jeden velký příběh. Místo, kde se zrodila největší MMA organizace na světě. A také místo, kam se podíváme živě již tuto neděli. Teprve druhý letošní galavečer UFC nabídne čtveřici zajímavých zápasů, od postojářské bitvy, přes souboj zkušeností až po střet odlišných stylů. Jednoduše show, kde si každý najde to své.

video proč to dělá?

Zacílil McGregor na fanynky? Ve videu se ukázal úplně nahý!

Conor McGregor se zdá být jako neřízená střela. Svérázný šampíón UFC tentokrát znovu šokoval, když se objevil ve videu úplně nahý! Fanynky určitě budou rády, co ale k tomuto kroku rodáka z Dublinu vedlo?

Jared Torgeson
Aktualizováno 17.1. 2017 08:15
omalovánky chtěl si to zkusit

To není tetování galaxie, tohle mu na noze ’vymaloval’ UFC bojovník!

MMA je drsný sport, to ví asi každý. Ale Jared Torgeson si chtěl na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je postavit se proti bývalému UFC bojovníkovi. Jared si to nakonec opravdu vyzkoušel a podle fotky, kterou si vystavil na svém facebooku mu na zápas zůstane velká a dlouhotrvající vzpomínka.