Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Roman Berbr a Dagmar Damková
19.09.
pomluvy výroky v médiích

Berbr s Damkovou se omluvy nedočkají! Rozhodl o tom soud

Dnes už bývalý fotbalový rozhodčí Antonín Kordula se za své výroky v médiích nemusí omlouvat nynějšímu místopředsedovi FAČR Romanu Berbrovi a bývalé šéfce rozhodčích Dagmar Damkové. Rozhodl o tom Nejvyšší soud, na který se dvojice obrátila. Informoval o tom web Seznam.cz.

Miroslav Pelta
08.01.
Fotbal Kauza

Pelta měl ovlivňovat soudkyni. Ta pak rozhodla v Berbrův prospěch!

Bývalý fotbalový boss Miroslav Pelta měl podle policie ovlivňovat pražskou soudkyni. Ta pak ve sporu s prvoligovým rozhodčím rozhodla ve prospěch fotbalového funkcionáře Romana Berbra. Informoval o tom Radiožurnál. Už dříve byl Pelta obviněn z údajného zneužívání sportovních dotací.

Karel Jarolím
aktualizováno 16.10.
euro 2020 nová jednání

Jarolím přešel drsnou kritiku Berbra. Trenérem repre zůstává

Českou fotbalovou reprezentaci i po drsné kritice dočasného šéfa svazu Romana Berbra nadále povede Karel Jarolím. Oba muži se setkali v pondělí dopoledne a dohodli se, že na Jarolímově pokračování až do konce kvalifikace o EURO 2020.

Jaroslav Tvrdík a Roman Berbr
12.10.
fotbal to tu ještě chybělo

Tvrdík válčí s Berbrem! Slavia nepošle hráče do repre, hrozí

Napětí mezi šéfem pražské Slavie Jaroslavem Tvrdíkem a momentálně nejvyšším mužem českého fotbalu Romanem Berbrem by se dalo krájet! Tvrdíka rozlítila Berbrova kritika na hlavu trenéra reprezentace Karla Jarolíma a vyhrožuje, že Slavia nebude posílat své hráče do národního týmu.

Karel Jarolím
aktualizováno 10.10.
přestřelka zůstane trenérem?

Jarolím reaguje na drsný útok: Kontakt s agenty je nesmysl, tvrdí

Karel Jarolím je nadále trenérem českých fotbalistů. Po drtivé kritice od faktického vládce českého fotbalu Romana Berbra ale vydal prohlášení, ve kterém připouští své váhání o pokračování ve funkci.

Karel Jarolím
aktualizováno 10.10.
záhada neuvěřitelná situace

Konec Jarolíma? Nejde to, nelze vypovědět smlouva, přiznal Berbr

Být trenérem fotbalové reprezentace a pobírat statisíce korun měsíčně, to je džob snů. Teď to ale bude mít Karel Jarolím jiné. Každý druhý den se bude zpovídat Romanovi Berbrovi. Ten se rozhodl, že si na kouče nároďáku posvítí.

Karel Jarolím a Roman Berbr
aktualizováno 10.10.
video pořádná kritika

Jarolím pod ostrou palbou! Berbr mu vyčetl chyby i sebereflexi

Fotbalovou reprezentaci i nadále povede Karel Jarolím. A to i přesto, že schytal obrovskou kritiku od dočasného šéfa fotbalové asociace Romana Berbra. Důvodem Jarolímova setrvání je prý hlavně smlouva, kterou má ač do 31. července 2018.

Ladislav Vízek
aktualizováno 08.09.
video zpověď glosátora

Když prohraju soud, prodám zlato z olympiády, říká Vízek

Známý fotbalový glosátor Ladislav Vízek připustil, že v nejbližších týdnech čeká soudní stání s dočasným šéfem českého fotbalu Romanem Berbrem. Řešit se má žaloba pro nactiutrhání. Pokud by Vízek prohrál, prý prodá svou olympijskou medaili.

Roman Berbr
aktualizováno 12.05.
Kauza FAČR Další jednání

Berbr má u sebe přihlášky. Sám kandidovat na předsedu nebude!

Místopředseda FAČR Roman Berbr na dnešní tiskové konferenci oznámil, že má v ruce 21 přihlášek kandidátů na předsedu fotbalového svazu, sám však kandidovat nebude. Nechce prý naštvat veřejnost, která na něho nehledí v dobrém světle.

Roman Berbr
aktualizováno 10.05.
co s tím? volba předsedy

Fotbalové kluby překvapily: Berbr jako kandidát na šéfa nevadí!

Majitelé prvoligových klubů se na středčním mimořádném setkání unesli, že se pokusí najít nové vedení českého fotbalu ve shodě s nynějším místopředsedou FAČR Romanem Berbrem. Proti němu se přitom někteří zástupci klubů, hlavně Slavia, v minulých dnech vymezili.