Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Keanu Reeves
13.11.
moto sport koho tam nepotkáte

Exkluzivně: Komu fandila hvězda Matrixu Keanu Reeves ve Valencii?

Velkou cenu Valencie v neděli ovádl domácí Dani Pedrosa a z celkového vítězství v seriálu se radoval další Španěl Marc Marquéz. Kromě motocyklových závodníků mohli ale fanoušci na okruhu vidět i netradiční návštěvu v podobě hollywoodského hvězdy známé třeba z filmové série Matrix, herce Keanu Reevese!

Jakub Kornfeil
12.11.
motosport moto 3

Kornfeil zakončil nepovedenou sezonu ve Valencii a nebodoval

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve španělské Valencii až na 18. místě a v posledním závodu sezony tak nebodoval. Závod Moto 3 vyhrál domácí Jorge Martín.

1930859
aktualizováno 14.11.
velká cena valencie moto3

Rajtoval jako na koni! Motocyklový závodník zkrotil neposedný stroj

Motocyklový závodník Juanfran Guevara měl pořádnou kliku. Na Velké ceně Valencie v třídě Moto3 už to vypadalo, že dojde k hrozivému pádu, ale Španěl nakonec situaci ustál a podařilo se mu vrátit zpět do sedla svého stroje.

Jakub Kornfeil
aktualizováno 08.11.
nova sport 1 velká cena valencie

Kornfeil dojel na závěr třetí, šampionem MotoGP je Lorenzo

Jakub Kornfeil zakončil sezonu mistrovství světa v závodech silničních motocyklů třetím místem ve Valencii. K druhému letošnímu umístění na stupních vítězů v Moto3 mu pomohl pád tří soupeřů v poslední zatáčce. Souboj o titul v královské kubatuře MotoGP pro sebe rozhodl Španěl Jorge Lorenzo. Při jeho vítězství nestačilo italskému rivalovi Valentinu Rossimu k udržení vedoucí pozice ani čtvrté místo; Lorenzo jej porazil o pět bodů.

bratři Márquezovi
aktualizováno 09.11.
POSLEDNÍ PODNIK SEZONY

V MS motorek se přepisovala historie, šampiony jsou bratři

V mistrovství světa silničních motocyklů se přepisovala historie. Vůbec poprvé se stalo, že šampiony jsou dva bratři. Španělé Mark a Alex Márquezovi. Rozhodl o tom závěrečný závod ve španělské Valencii, kde se neztratili ani čeští závodníci.