Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Limberský už zná trest za vyjádření na instagramu
17.01.
Fotbal Plzeňský rebel

Zase mu to prošlo! Limberský zná trest za urážení Tvrdíka

Zase mu to prošlo. David Limberský už zná trest za své výroky vůči Jaroslavu Tvrdíkovi na instagramu. Za nařčení z uplácení rozhodčích mu dala disciplinární komise pouze peněžitý trest.

David Limberský
13.01.
Fotbalista Dobrá nálada

Rozjetý Limba: V kuchyni porazil porotce MasterChefa a pak ho líbal

Fotbalista Plzně David Limberský měl v sobotu nabitý program. Nejprve odehrál za Viktorii přátelák proti Sokolovu, ve kterém plzeňský celek vyhrál vysoko 7:2, a pak se šel bavit. Výhru oslavil na večírku, kde nechyběl ani jeden ze tří porotců oblíbené soutěže MasterChef Jan Punčochář. Níže se dozvíte, proč měl Limberský tak dobrou náladu, že Punčochářovi vlepil pusu na tvář.

Dáda Patrasová a David Limberský
aktualizováno 27.12.
instagram ti se hledali...

Limberský střílí do Patrasové: Předávám ti žezlo, Dádo!

Konečně! David Limberský s velkou slávou předává žezlo další celebritě, která bourala s alkoholem za volantem. Plzeňský fotbalista zaznamenal story Dády Patrasové a na svém instagramu jí poslal báječný vzkaz!

Čeští sportovci v předvánočním čase
23.12.
Čeští sportovci Předvánoční čas

Vánoce sportovců: Sako Pasty, krásné Plíškovy i plány Kopřivové!

Zase po roce přicházejí Vánoce. A samozřejmě, že už se na ně chystají i čeští sportovci. Setry Karolína a Kristýna Plíškovy už mají vše nachystáno a na nejkrásnější dny v roce se pořádně vymódily. Nutno podotknout, že jim to moc sluší. David Pastrňák teď chodí na zápasy zásadně ve speciálním vánočním obleku a Veronika Kopřivová se už rozhodla, kde svátky stráví.

David Limberský
aktualizováno 18.12.
Fotbal Plzeňský rebel

Limberský si sype popel na hlavu, tohle vzkazuje Tvrdíkovi

David Limberský by se měl naučit nejdříve uvažovat a až poté konat. Vyhnul by se spousta nepříjemnostem, do kterých se zbytečně dostává. A ušetřil by si i hodně omluv. Ta poslední míří Jaroslavu Tvrdíkovi za nařčení z uplácení.

David Limberský a jeho pivo
aktualizováno 17.12.
hejty na síti to je zase úlet

Limberský nařkl Slavii z dávání úplatků. Pak to smazal, ale pozdě

Asi měl dojem, že se o něm dlouho nemluvilo a tak na sebe upozornil. Plzeňský fotbalista David Limberský se na svém instagramu poměrně drsně pustil do šéfa pražské Slavie Jaroslava Tvrdíka. Pak ale asi sám uznal, že to bylo přes čáru a příspěvky rychle smazal...

Aleš Matějů
aktualizováno 27.11.
Stalo se to znovu

Plzeňské prokletí: Bývalý obránce Viktorky v Itálii boural opilý

Nejdřív David Limberský, poté Petr Bolek a teď Aleš Matějů. Jako by plzeňský klub přitahoval maléry spojené s návykovými látkami. V Itálii boural jeho bývalý obránce a policie mu naměřila 1,5 promile.

David Limberský
03.11.
DL8 to snad není možné!

Limberský o půli sjíždí instagram! Na Baníku lajkoval i dušičky

Co všechno stíhá David Limberský v průběhu fotbalového utkání? Na hřišti umí rozpoutat vášně publika, dokáže přitvrdit nebo provětrat soupeřovu obranu. A o přestávce? Třeba i olajkovat dušičkové fotky a začít sledovat hned čtyři účty.

David Limberský
13.10.
Fotbalista Romantická chvilka

Ze sexy modelky bude Limberská: Řekla ANO, chlubí se David! FOTO

Fotbalista Plzně David Limberský si užívá jedny z nejhezčích dnů svého života. Partnerku Lenku Olbertovou požádal o ruku a sexy modelka mu řekla "Ano". Svatba prý bude příští léto.

David Limberský
03.10.
fobtal debakl v lize mistrů

Koukali jsme na hodiny, aby už to skončilo, sténal Limberský!

Fotbalisté Viktorie Plzeň dostali ve svém druhém utkání v Lize mistrů na půdě římského AS pořádnou lekci z produktivity. Výsledek 0:5 je krutý, přestože svěřenci Pavla Vrby srdnatě bojovali. David Limberský po zápase přiznal, že to bylo utrpení...