Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Limberský a jeho auto
07.08.
video policie pátrá

Takhle Limberskému poničili auto: Pachatel si nejdřív obešel lokály!

David Limberský má prostě smůlu. Jednou se dostane do průšvihu sám, podruhé mu trable dělají jiní. Poslední incident je dva týdny starý. Někdo mu v Plzni ošklivě poničil auto. A byla to důsledně naplánovaná akce!

Milan Škoda
14.06.
Fotbal Ze soukromí

Škoda, Kremenčík a další: Rok plný fotbalových svateb! PŘEHLED

Fotbalová liga plná radosti a štěstí. I tak by se dal nazvat uplynulý rok, který byl plný svateb českých fotbalistů. Tu poslední měl na začátku týdne slávistický Milan Škoda.

Oslavy plzeňského titulu 2018
19.05.
Fotbal Slavilo se

Oslavy v Plzni: Hráči přijeli tanky! M***y pražský, řval manažer Šádek

V Plzni propukly oslavy ligového titulu. Viktoria ho získala po roční pauze, když v 29. kole letošního ročníku porazila 2:1 Teplice. Slavilo se na hřišti a pak v centru města, kde na tým čekaly stovky fanoušků. Někteří z nich si dokonce sáhli na pohár. Hráče přivezly a odvezly tanky.

David Limberský a František Rajtoral
aktualizováno 23.04.
fotbal už je to rok

Limberský vzpomíná na mrtvého kamaráda! Dojemný vzkaz do nebe

Dnes je to přesně rok od smrti bývalého fotbalového reprezentanta Františka Rajtorala. Na skromného obránce, který působil i v dresu Viktorie Plzeň, zavzpomínal jeho dlouholetý kamarád David Limberský.

David Limberský a Milan Petržela
06.02.
první liga nikam neutečou

Jízda v Plzni pokračuje: Další dva roky pro Limberského i Petrželu!

David Limberský s Milanem Petrželou prodloužili smlouvy s Viktorií Plzeň. Oba patří mezi klubové ikony a v červenomodrém dresu zažili největší úspěchy. S plzeňskou Viktorií navíc spojují i svou nejbližší budoucnost. Oba prodloužili ve Štruncových sadech smlouvu o další dva roky.

Pavel Novotný a David Limberský
28.12.
Hádka Ostrá slova

Pavel Novotný se pustil do Davida Limberského: Jak ho setnul?

Pavel Novotný se zase rozhádal s českým fotbalistou. Tentokrát nejde o Tomáše Řepku, se kterým vedl doslova válku, ale o plzeňského hříšníka Davida Limberského. Zase vše odstartoval komentář baviče a bulvárního novináře na sociální síti. Pak se pokračovalo v soukromí.

Zraněný David Limberský v utkání proti Mladé Boleslavi
05.10.
tvrdý postih odpočine si

Trest za faul na Limberského: Komličenko si nezahraje 8 zápasů!

Zákrok na plzeňského obránce Davida Limberského vyšel Nikolaje Komličenka z Mladé Boleslavi poměrně "draho". Za faul, po němž skončil Limberský se zlomeninou lícní kosti, si útočník Středočechů nezahraje osm utkání.

Limberského instagram
aktualizováno 26.09.
kauza loket už to asi nebolí

Limberský bere zlá slova zpět a soupeři odpustil. Prý je to fotbal!

Fotbalista David Limberský musel po utkání s Mladou Boleslaví, kde ho k zemi srazil Nikolaj Komličenko, na operaci, protože rentgen prokázal zlomeninu lícní kosti. V nemocnici si pak David udělal selfíčko a neodpustil si jízlivou poznánku směrem k soupeři. Ten se mu však později omluvil a plzeňský fotbalista nyní žádá komisi, aby mu udělila co nejmenší trest.

David Limberský
25.09.
Zranění 1. fotbalová liga

Limberský musel na operaci! V nemocnici se opřel do soupeře

Obránce Plzně David Limberský se musel po utkání s Mladou Boleslaví, ve kterém ho loktem zasáhl do obličeje Nikolaj Komličenko, podrobit operaci. Podle dostupných informací má mít opora Viktorie prasklou lícní kost.

Viktoria Plzeň v Bukurešti
25.07.
první krok liga mistrů

Překvapení pro Viktorii Plzeň: Aréna v Bukurešti zatáhne střechu

Fotbalisté Plzně vstoupí před osmou hodinou večerní do kvalifikace o Ligu mistrů. Na hřišti Steauy Bukurešť je ale čeká o překvapení víc. Jelikož prší, bude se hrát pod zavřenou střechou.