Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aleš Matějů
aktualizováno 27.11.
Stalo se to znovu

Plzeňské prokletí: Bývalý obránce Viktorky v Itálii boural opilý

Nejdřív David Limberský, poté Petr Bolek a teď Aleš Matějů. Jako by plzeňský klub přitahoval maléry spojené s návykovými látkami. V Itálii boural jeho bývalý obránce a policie mu naměřila 1,5 promile.

David Limberský
03.11.
DL8 to snad není možné!

Limberský o půli sjíždí instagram! Na Baníku lajkoval i dušičky

Co všechno stíhá David Limberský v průběhu fotbalového utkání? Na hřišti umí rozpoutat vášně publika, dokáže přitvrdit nebo provětrat soupeřovu obranu. A o přestávce? Třeba i olajkovat dušičkové fotky a začít sledovat hned čtyři účty.

David Limberský
13.10.
Fotbalista Romantická chvilka

Ze sexy modelky bude Limberská: Řekla ANO, chlubí se David! FOTO

Fotbalista Plzně David Limberský si užívá jedny z nejhezčích dnů svého života. Partnerku Lenku Olbertovou požádal o ruku a sexy modelka mu řekla "Ano". Svatba prý bude příští léto.

David Limberský
03.10.
fobtal debakl v lize mistrů

Koukali jsme na hodiny, aby už to skončilo, sténal Limberský!

Fotbalisté Viktorie Plzeň dostali ve svém druhém utkání v Lize mistrů na půdě římského AS pořádnou lekci z produktivity. Výsledek 0:5 je krutý, přestože svěřenci Pavla Vrby srdnatě bojovali. David Limberský po zápase přiznal, že to bylo utrpení...

David Limberský
29.09.
Fotbal Po vypjatém šlágru

Limberský po výhře nad Spartou zpíval hejtrům: Na Slavíka to není!

Mezi fanoušky stále ještě doznívá šlágr 10. kola mezi Plzní a Spartou. Domácí vyhráli 1:0 a to po konci poměrně vyrovnaného duelu všechny sparťany pořádně rozpálilo. Už během vyhecovaného klání dávali mnozí najevo plzeňskému Davidu Limberskému, že ho v lásce nemají. Jenže obránce Viktorie se nenechal rozhodit a tzv. hejtrům se vysmál. Zazpíval jim.

David Limberský a jeho auto
07.08.
video policie pátrá

Takhle Limberskému poničili auto: Pachatel si nejdřív obešel lokály!

David Limberský má prostě smůlu. Jednou se dostane do průšvihu sám, podruhé mu trable dělají jiní. Poslední incident je dva týdny starý. Někdo mu v Plzni ošklivě poničil auto. A byla to důsledně naplánovaná akce!

Milan Škoda
14.06.
Fotbal Ze soukromí

Škoda, Kremenčík a další: Rok plný fotbalových svateb! PŘEHLED

Fotbalová liga plná radosti a štěstí. I tak by se dal nazvat uplynulý rok, který byl plný svateb českých fotbalistů. Tu poslední měl na začátku týdne slávistický Milan Škoda.

Oslavy plzeňského titulu 2018
19.05.
Fotbal Slavilo se

Oslavy v Plzni: Hráči přijeli tanky! M***y pražský, řval manažer Šádek

V Plzni propukly oslavy ligového titulu. Viktoria ho získala po roční pauze, když v 29. kole letošního ročníku porazila 2:1 Teplice. Slavilo se na hřišti a pak v centru města, kde na tým čekaly stovky fanoušků. Někteří z nich si dokonce sáhli na pohár. Hráče přivezly a odvezly tanky.

David Limberský a František Rajtoral
aktualizováno 23.04.
fotbal už je to rok

Limberský vzpomíná na mrtvého kamaráda! Dojemný vzkaz do nebe

Dnes je to přesně rok od smrti bývalého fotbalového reprezentanta Františka Rajtorala. Na skromného obránce, který působil i v dresu Viktorie Plzeň, zavzpomínal jeho dlouholetý kamarád David Limberský.

David Limberský a Milan Petržela
06.02.
první liga nikam neutečou

Jízda v Plzni pokračuje: Další dva roky pro Limberského i Petrželu!

David Limberský s Milanem Petrželou prodloužili smlouvy s Viktorií Plzeň. Oba patří mezi klubové ikony a v červenomodrém dresu zažili největší úspěchy. S plzeňskou Viktorií navíc spojují i svou nejbližší budoucnost. Oba prodloužili ve Štruncových sadech smlouvu o další dva roky.