Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavel Horváth (Plzeň - CSKA)
aktualizováno 19.09.
uefa už je to pět let

Poslední zápas za Plzeň v Lize mistrů? Hráli i Horváth a Čišovský

Fotbalová Plzeň se těší na start nejprestižnější soutěže v Evropě a možná i na světě. Liga mistrů se do Štruncových sadů vrací po pětileté pauze. Jak se Viktoria změnila? A má letos šanci na úspěch?

Pavel Horváth
25.04.
Fotbal Nepořádek v účetnictví

Ex-fotbalista Horváth má problém: Kvůli své firmě musel k soudu!

Na hřišti to Pavlu Horváthovi šlo náramně, v podnikání už tolik ne. Jeho firma zaměřená na dálkovou autobusovou dopravu zkrachovala a podle žaloby měla dokonce připravit stát o bezmála 700 tisíc korun na dani. Samotný Horváth v soudním sporu vystupuje pouze jako svědek.

marian cisovsky
aktualizováno 12.10.
charita může pomoci každý

V Plzni uspořádají Čišovskému aukci: Dražit se budou kopačky

Pavel Horváth společně s přáteli Mariána Čišovského založili organizaci Spolek 28, která má za cíl pomáhat slovenskému fotbalistovi v boji se zákeřnou chorobou. S finanční podporou by měla pomoci také speciální dražba kopaček, která vznikla díky blízké spolupráci Spolku 28 a plzeňského fotbalového klubu.

Pavel Horváth jako trenér - 6
21.08.
galerie to je proměna

Kamarádíček Horváth se změnil v rasa! Běhal po lajně jak čertík

Ve fotbalové Plzni nastala menší krize a tak povolali zpátky do zbroje Pavla Horvátha. Bývalý fotbalista dostal roli asistenta trenéra Karla Krejčího, ale v pohárovém utkání S Vojvodinou koučoval hlavně on. Na žertíky, které si užíval jako hráč, na chvilku Viktoriáni musí zapomenout.

Pavel Horváth jako trenér - 3
21.08.

GALERIE: Pavel Horváth jako trenér

Ve fotbalové Plzni nastala menší krize a tak povolali zpátky do zbroje Pavla Horvátha. Bývalý fotbalista dostal roli asistenta trenéra Karla Krejčího, ale v pohárovém utkání S Vojvodinou koučoval hlavně on. A kamarádíčka se stal ras.

Miroslav Koubek
aktualizováno 16.08.
synot liga konec trenéra

Špatný start sezóny stál Koubka místo! Přichází Krejčí a Horváth

Nezdar ve 3. předkole Ligy mistrů a neúspěšný vstup do domácího ročníku odnesl trenér Viktorie Plzeň Miroslav Koubek. Vedení klubu ho po vzájemné dohodě odvolalo. Na jeho místo nastupuje někdejší asistent Pavla Vrby Karel Krejčí, toho v realizačním týmu doplní Pavel Horváth.

Loučení Pavla Horvátha - 2
03.06.

GALERIE: Loučení Pavla Horvátha

Pavel Horváth se divákům naposledy představil jako fotbalista – hráč. V Plzni uspořádal velkolepou rozlučku s aktivní kariérou. Stadion byl vyprodaný, jako by Viktoria hrála Ligu mistrů.

Loučení Pavla Horvátha - 1
aktualizováno 03.06.
video velký frajer!

Poslední desítka: Snad Plzeň nelituje, loučil se Horváth v slzách

Pavel Horváth se divákům naposledy představil jako fotbalista – hráč. V Plzni uspořádal velkolepou rozlučku s aktivní kariérou. Stadion byl vyprodaný, jako by Viktoria hrála Ligu mistrů.

Pavel Horváth
aktualizováno 10.05.
rozhovor plzeňská víra

Na Letnou přijel i Čišovský. Titul chceme pro Mariana, říká Horváth

Viktoria si v sobotu odvezla z Letné vítězství 2:0 a zřejmě definitivně utekla Spartě v boji o titul. Pavel Horváth na šlágr ale dorazil jen v saku a po zápase řídil oslavy. A v rozhovoru pro NOVA Sport potvrdil, že mistrovský titul chtějí Plzeňští získat hlavně pro svého těžce nemocného spoluhráče.

Pavel Horváth
22.04.
video gratulujeme!

FRAJER HORVÁTH SLAVÍ! Ke 40. narozeninám si nadělil tým snů

Stal se symbolem nejen plzeňského fotbalu. Pavel Horváth se stal osobností, jejíž význam daleko překračuje hranice fotbalových trávníků. Ve středu 22. dubna 2015 oslaví plzeňský fotbalový génius rovnou čtyřicítku. A k ní si nadělil svůj zápas snů...