Michal Kempný a Nicklas Bäckström
včera 08:14
NHL Hokejová noc

Capitals v sérii vedou, Kempný asistoval. Boston ještě neslaví!

Hokejisté Washingtonu v nočním zápase otočili průběh série s Columbusem, když v pátém utkání vyhráli 4:3 v prodloužení. Jednou asistencí se pod tuto výhru podepsal i český obránce Michal Kempný. Poslední krok k postupu do dalšího kola play off pak udělala Tampa, která vyhrála nad New Jersey 3:1 a celkově 4:1 na zápasy. Oslavy postupu však musí odložit Boston, jenž nezvládl zápas s Torontem, kterému podlehl 3:4.

Radek Faksa
07.04.

Faksův gól Dallasu nestačil. Palát se asistencí podílel na výhře!

V noci byly na programu NHL jen čtyři zápasy. Ve dvou z nich bodovali čeští hokejisté. Útočník Dallasu Radek Faksa proti Anaheimu skóroval, jeho tým i tak prohrál 3:5. To Ondřej Palát z Tampy Bay měl ze své asistence větší radost. Je totiž zapsána pod výhrou 7:5 nad Buffalem.

David Pastrňák
02.04.

Pastrňákův gól pomohl Bruins k bodu, Kaše rozhodl zápas!

Pouze pět zápasů bylo na programu NHL a ve dvou z nich se gólově prosadili Češi. Za Boston skóroval David Pastrňák, jehož tým i díky tomu dosáhl na bod proti Philadelphii, která nakonec vyhrála 4:3 v prodloužení. Jedinou branku Tampy Bay dal Ondřej Palát. Lightning ale prohráli s Nashvillem 1:4.

Ondřej Palát
25.03.

Palát poprvé od návratu skóroval. Na výhru Tampy to ale nestačilo!

Ondřej Palát po téměř dvouměsíční zdravotní pauze opět skóroval. Na výhru jeho Tampy Bay to však nestačilo, Lightnings prohráli na ledě New Jersey 1:2. V tomto utkání bodoval i Pavel Zacha, který si připsal asistenci na vítěznou branku Palmieriho. Z Čechů si v nočních zápasech zapsal přiihrávku ještě Jakub Jeřábek z Washingtonu.

Petr Mrázek
21.03.
nhl noční zápasy

Mrázek se vrátil do Detroitu, Tampa předvedla famózní obrat!

Hokejisté Philadelphie s Petrem Mrázkem v bráně prohráli po samostatých nájezdech v Detroitu 4:5.

Filip Šedivý a Jozef Havrilla
aktualizováno 10.03.
stream speciální zápas

ŽIVĚ z kabiny komentátorů: NHL přináší souboj Tampy a Montrealu

Každou sobotu jsou fanoušci NHL zvyklí na hokejový zápas ve skvělém čase. K němu mají bonus v podobně živého přenosu z komentátorské kabiny. Mohou si ho vychutnat i dnes, kdy uvidí práci komentátorů Filipa Šedivého a Joža Havrilly při souboji Tampy Bay a Montrealu.

Tomáš Plekanec
27.02.

Plekanec hrál poprvé za Toronto: 2x na trestné, jeho tým prohrál!

Útočník Tomáš Plekanec si poprvé od výměny z Montrealu zahrál za Toronto. Na ledě strávil 11,5 minuty, byl dvakrát na trestné lavici, ale nebodoval. Jeho tým navíc prohrál v Tampě 3:4 po nájezdech. Bodově se však dařilo jiným Čechům. Ve stejném zápase zaznamenal asistenci obránce Andrej Šustr. Lukáš Sedlák zase jednou přihrávkou přispěl k výhře Columbusu 5:1 nad Washingtonem. Petr Mrázek vychytal nulu a pomohl tak velkou měrou k výhře Philadelphie.

Andrej Šustr
18.02.
NHL Ošklivý moment

Nejen Jágr, ale i Šustr měl děsivé zranění: Takhle málem přišel o oko!

Nejen diváci na kladenském stadionu trnuli, když viděli letět Jaromíra Jágra hlavou do mantinelu. Další hodně ošklivé zranění si přivodil český obránce v NHL Andrej Šustr. Ten šel mstít svého spoluhráče a při tom málem přišel oko.

Vincent Trocheck
13.02.

Toronto porazilo vedoucí tým NHL, Trocheck zaznamenal hattrick!

Hokejisté Toronta si v pondělním zápase NHL poradili s Tampou, kterou porazili 4:3 a slaví tak počtvrté za sebou.

23.01.
nhl dlouhá pauza

Palát si po zákeřném zákroku od soupeře hokej hned tak nezahraje!

Český hokejista hrající v NHL za Tampu Bay Ondřej Palát si musí od hokeje zhruba šest až osm týdnů odpočinout. Důvodem je zranění, které mu v sobotním utkání přivodil obránce Minnesoty Jared Spurgeon.