Simona Halepová
18.10.
tenis velká smůla

Turnaj mistryň bez světové jedničky! Halepovou trápí bolesti

Rumunská tenistka Simona Halepová vzdala účast na Turnaji mistryň. Světovou jedničku do Singapuru nepustí zranění zad.

Simona Halepová v bolestech
02.10.
tenis Cesta na Turnaj mistryň

Halepová má vyhřezlou plotýnku, pomůže její zranění Plíškové?

Velké neštěstí pro světovou jedničku, možná pomoc pro Karolínu Plíškovou. Vyhřezlá plotýnka rumunské tenistky totiž může Češce výrazně ulehčit cestu na Turnaj mistryň.

27.08.
tenis to svět nezažil

US Open odstartovala senzace! Halepová vypadla hned v 1. kole

Rumunská tenistka Simona Halepová vypadla na US Open jako první světová jednička v open éře hned v 1. kole. Letošní vítězka Roland Garros dnes v New Yorku podlehla Estonce Kaie Kanepiové 2:6 a 4:6.

10.08.
Tenistka Ze soukromí

Světová jednička si nechala zmenšit prsa: Už jsou zase velká!

Vládne tenisovému žebříčku, a kdyby existovala soutěž o tenistku s největším poprsím na okruhu, asi by kandidovala také na první místo. Rozhodně do roku 2009, tedy do doby, než Simona Halepová podstoupila zmenšení prsou. S menší "zátěží" šel tenis Rumunce lépe a také se lépe cítila. Ale z fotek to teď vypadá, jakoby se jí vrátila původní velikost prsou…

09.06.
Tenis French Open

Trpělivá jednička Halepová: Slaví svůj první grandslamový titul!

Rumunská tenistka Simona Halepová se stala vítězkou Roland Garros a ukončila čekání na vytoužený grandslamový titul. Ve svém třetím finále na pařížské antuce dnes úřadující světová jednička porazila Američanku Sloane Stephensovou 3:6, 6:4 a 6:1.

28.01.
Tenistka Australian Open

Náročné finále: Halepová se sesypala a skončila na kapačkách!

Dnešním dnem skončil jubilejní 50. ročník Australian Open. Mužské finále vyhrál Roger Federer, to ženské už včera Caroline Wozniacká. Její soupeřkou byla Simona Halepová, která měla už během zápasu, jenž se hrál ve více než 30 stupních Celsia, zdravotní problémy. Vše dopadlo tak, že skončila v nemocnici na kapačkách.

Karolína Plíšková
24.01.
Tenis Australian Open

Plíšková ve čtvrtfinále nestačila na světovou jedničku a končí!

Karolína Plíšková skončila stejně jako loni na Australian Open ve čtvrtfinále. Česká tenistka sice v Melbourne dobře začala duel se Simonou Halepovou z Rumunska, ale světové jedničce podlehla 3:6 a 2:6.

aktualizováno 24.12.
tenis Prohra Plíškové

Vánoční prohra! Plíšková podlehla v Thajsku Halepové

Tenistka Karolína Plíšková podlehla ve finále exhibičního turnaje v thajském letovisku Hua Hin 2:6, 3:6 světové jedničce Simoně Halepové z Rumunska.

aktualizováno 25.10.
turnaj mistryň základní skupiny

Jednička s kanárem! Wozniacká přehrála Halepovou 6:0, 6:2

Druhé vystoupení na Turnaji mistryň si světová tenisová jednička Simona Halepová zřejmě za rámeček nedá. S Dánkou Caroline Wozniackou prohrála rumunská hráčka ve dvou setech, když v tom prvním dokonce dostala kanára, tedy prohrála 0:6. Ve druhé sadě pak uhrála dvě hry.

aktualizováno 23.10.
Tenis Turnaj mistryň

Světová jednička Halepová začala vítězně! Porazila Garciaovou

Světová jednička Simona Halepová z Rumunska vstoupila do Turnaje mistryň v Singapuru výhrou 6:4, 6:2 nad Caroline Garciaovou z Francie, jež se mezi nejlepších osm tenistek sezony kvalifikovala poprvé v kariéře. V druhém utkání Červené skupiny se dnes utká další debutantka Elina Svitolinová z Ukrajiny s Dánkou Caroline Wozniackou.