Odvolaný trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím dostal "na rozloučenou" odstupné ve výši tří milionů korun, ale podle webu Sport.cz je to pakatel proti tomu, jakou částku by dostal, kdyby byl odvolán už v loňském roce.

Karel Jarolím skončil jako hlavní trenér české fotbalové reprezentace a internet se zaplnil vtipny na jeho účet.

Karel Jarolím
12.09.
fotbal dokonce i unikátní video

Vtipy na Jarolímův konec vás položí! Tady je výběr nejlepších

Karel Jarolím byl po nevydařených výkonech odvolán z funkce hlavního trenéra fotbalové reprezentace. Dvaašedesátiletému kouči srazily vaz hlavně poslední dvě prohry s Ukrajinou a Ruskem a jak už tomu u nás bývá, internet se zaplnil vtípky na jeho adresu. Tady jsou ty nejlepší z nich.

11.09.
Fotbal Český nároďák

Trenér Jarolím po konci v repre: Tohle by vzkázal svému nástupci!

Karel Jarolím po šíleném debaklu 1:5 od Ruska skončil na lavičce českého národního týmu. O jeho nástupci zatím není jasno. Jarolím nicméně řekl, jak to bylo s tím, že se vyhazov uskutečnil v letadle na cestě do Prahy a také, co by popřál novému koučovi.

Trenéři pro národní tým
aktualizováno 11.09.
fotbal anketa

HLASUJTE, kdo má vést nároďák: Šilhavý, Krejčí, Lavička, nebo...?

Fotbalová reprezentace je bez trenéra, protože Karel Jarolím byl z funkce po nevydařených výkonec v posledních zápasech odvolán. Okamžitě se pochopitelně začal hledat jeho nástupce a v souvislosti s tím jsou nejvíce skloňována tři jména. Hlasujte v anketě, koho byste chtěli dosadit na lavičku národního mužstva

fotbal už je to oficiální

Česká fotbalová reprezentace je bez trenéra! Karel Jarolím skončil

Karel Jarolím už není trenérem české fotbalové reprezentace. Vedení Fotbalové asociace to dnes oficiálně oznámilo na svém twitterovém účtu a zároveň potvrdilo, že se v nejbližsích dnech setká s kandidáty, kteři by ho mohli nahradit.

Česko vs. Rusko
10.09.
Fotbal Přátelský zápas

Šílený debakl, potupný bůr: Rusko rozmetlo českou reprezentaci!

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím musí skousnout nejtěžší porážku národního týmu pod jeho velením. Češi dostali v přátalském zápase s Ruskem potupného bůra. Jedinou trefu do brány soupeře slavil Souček, který korigoval na 1:5.

Fotbalisté národního týmu prohráli s Ukrajinou 1:2
07.09.
fotbal reakce po prohře s ukrajinou

Buďme rádi, že to nebyl debakl, nadávají fanoušci na nároďák!

České fotbalové reprezentaci se úvodní zápas Ligy národů proti Ukrajině nevydařil. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma sice rychle vedli, ale soupeř nakonec zápas otočil a vyhrál 2:1 a fanoušci to teď českému týmu dávají pěkně sežrat!

Tomáš Vaclík
07.09.
fotbal porážka s ukrajinou

Gólman Vaclík po prohře bědoval: Odvrátilo se od nás štěstí!

Čeští fotbalisté vstoupili do nové soutěže Ligy národů domácí porážkou 1:2 s Ukrajinou. Reprezentanty poslal v Uherském Hradišti v úvodním utkání skupiny B1 do vedení už ve čtvrté minutě Patrik Schick, ale v nastavení první půle srovnal Evgen Konopljanka a ve třetí minutě nastavení druhého dějství dokonal obrat střídající Olexandr Zinčenko.

Michal Trávník
03.09.
nominace fotbalová repre

Další doplnění pro národní tým: Jarolím povolal Trávníka z Jablonce

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na úvodní zápas Ligy národů s Ukrajinou a následné přípravné utkání v Rusku o záložníka Michala Trávníka z Jablonce. S drobnými zdravotními problémy dorazil na dnešní sraz v Praze obránce Filip Novák, brankář Tomáš Vaclík se stoperem Jakubem Brabcem se k týmu připojí večer.