Karolína Plíšková
aktualizováno 20.10.
tenis rozlosováno

Karolína Plíšková se na Turnaji mistryň představí v těžší skupině

Tenistka Karolína Plíšková se na Turnaji mistryň utká v Bílé skupině stejně jako před rokem se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou. Dnešní los určil, že se v Singapuru dále střetne s Američankou Venus Williamsovou z USA a vítězkou Roland Garros Jelenou Ostapenkovou z Lotyšska.

Lucie Hradecká
12.10.
tenis nikam se nejede

Hradecká přijde o Turnaj mistryň. Mrzí jí to hlavně kvůli Siniakové

Česká tenistka Lucie Hradecká přijde o Turnaj mistryň. Může za to zranění kolena, které ji donutilo předčasně ukončit sezonu. O premiérovou účast na prestižním turnaji v Singapuru tak přijde její parťačka Kateřina Siniaková.

Květa Peschkeová
aktualizováno 07.10.
tenis česká paráda

Pět Češek na Turnaj mistryň! V Singapuru si zahraje i Peschkeová

Úspěchy českých tenistek v této sezóně podtrhla Květa Peschkeová. Ta se stala už pátou Češkou, která si vybojovala účast na Turnaji mistryň.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
05.10.
tenis další želízko

Hlaváčková si zahraje na Turnaji mistryň! V deblu s Babosovou

Andrea Hlaváčková se stala již čtvrtou českou tenistkou, která si letos zahraje na prestižním Turnaji mistryň. V Singapuru se představí ve čtyřhře v páru s Maďarkou Timeou Babosovou.

Petra Kvitová
24.09.
tenis je tu šance

Další velká akce v ČR? Brzy by mohl být v Praze Turnaj mistryň!

Česká republika by se už v roce 2019 mohla dočkat další velké světové sportovní akce. Podle majitele agentury Česká sportovní by se v Praze mohly představit nejlepší světové tenistky na Turnaji mistryň.

Novak Djokovič
aktualizováno 13.11.
novasport 1 turnaj mistrů

Djokovič ztratil set, pak ale mladíkovi nadělil kanára a vyhrál

Novak Djokovič má za sebou úspěšný vstup do Turnaje mistrů. Ve skupině pojmenované po Ivanu Lendlovi zdolal rakouského mladíka Dominika Thiema ve třech setech 6:7, 6:0 a 6:2.

Dominika Cibulková
aktualizováno 30.10.
Masters došla až na vrchol

"Prase" a konec. Cibulková smetla jedničku a vyhrála Masters!

Senzační vítězkou Turnaje mistryň v Singapuru se stala slovenská tenistka Dominika Cibulková. Ve finále zdolala světovou jedničku Angelique Kerberovou 2:0 na sety. K výhře novopečené světové pětce pomohlo i "prasátko" v závěrečné výměně.

Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká
aktualizováno 28.10.
Tenis Turnaj mistryň

Hlaváčková s Hradeckou neuhrály ani set! Končí ve čtvrtfinále

Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou vypadly na tenisovém Turnaji mistryň ve čtvrtfinále. Český pár ve svém prvním utkání v Singapuru prohrál s Ruskami Jekatěrinou Makarovovou a Jelenou Vesninovou 2:6, 5:7. Ze čtveřice českých deblistek tak do semifinále prošla pouze Lucie Šafářová.

Singapur Nepovedená premiéra

Plíšková prohrála s Radwaňskou. Na Turnaji mistryň končí!

Pro tenistku Karolínu Plíškovou skončila premiérová účast na Turnaji mistryň už v základní skupině. Česká jednička potřebovala k postupu do semifinále dnes zdolat obhájkyni titulu Agnieszku Radwaňskou, ale na Polku nestačila ani v sedmém vzájemném duelu a v Singapuru s ní prohrála 5:7 a 3:6.

Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou
aktualizováno 27.10.
turnaj mistryň postup

Parádní obrat! Šafářová se svou parťačkou jsou ve 2. kole Masters

Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou se na Turnaji mistryň v Singapuru postaraly o velký obrat. Proti páru Švedovová/Babosová prohrály první set, navzdory tomu nakonec postoupily do druhého kola.