Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
aktualizováno 31.10.
otevřeně lidské vztahy

Lidsky složité? Babosová také vysvětluje konec s Hlaváčkovou

Vyhrály Turnaj mistryň, staly se nejlepším deblovým párem světa. Přesto končí a Andrea Hlaváčková po triumfu přiznala, že vítězky spolu moc dobře nevycházely. K rozchodu se ale vyjadřuje i Timea Babosová.

Andrea Hlaváčková
aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

Caroline Wozniacká
aktualizováno 29.10.
wta turnaj mistryň

Wozniacká je královnou! Turnaj mistryň vyhrála poprvé v kariéře

Dánka Caroline Wozniacká vyhrála Turnaj mistryň. Semifinálová přemožitelka české tenistky Karolíny Plíškové v dnešním finále v Singapuru porazila dvakrát 6:4 Američanku Venus Williamsovou.

gratulace! deblová paráda

Hlaváčková vyhrála Turnaj mistryň deblistek! Díky obratu ve finále

Andrea Hlaváčková slaví životní úspěch! Společně s Timeou Babosovou dokázala vyhrát Turnaj mistryň ve čtyřhře. Finálový duel v Singapuru dokázal česko-maďarský pár vyhrál nad Kiki Bertensovou a Johannou Larssonovou 2:1 na sety.

Karolína Plíšková
28.10.
Tenis Turnaj mistryň

Plíšková prohrála s Wozniackou. Ve finále Turnaje mistryň nebude!

Česká tenistka Karolína Plíšková do finále Turnaje mistryň nepostoupila. Dánce Caroline Wozniacké podlehla 6:7 a 3:6, přestože měla v úvodní sadě šest setbolů. Třetí nasazená Plíšková tak zároveň přišla o šanci zakončit rok jako světová jednička. Tou zůstane Rumunka Simona Halepová.

27.10.

Karolína Plíšková se v semifinále utká s Dánkou Wozniackou!

Česká tenistka Karolína Plíšková se v sobotním semifinále Turnaje mistryň utká s Dánkou Caroline Wozniackou. Rozhodla o tom výhra Ukrajinky Eliny Svitolinové 6:3 a 6:4 nad světovou jedničkou Simonou Halepovou, pro kterou soutěž končí.

Caroline Garciaová
27.10.
tenis turnaj v singapuru

Garciaová porazila Wozniackou a může na Turnaji mistryň postoupit

Francouzka Caroline Garciaová na tenisovém Turnaji mistryň porazila 0:6, 6:3 a 7:5 dosud suverénní Caroline Wozniackou a udržela naději na postup. Potřebuje k tomu, aby ve druhém dnešním zápase v Singapuru Ukrajinka Elina Svitolinová, která už nemůže postoupit, porazila světovou jedničku Simonu Halepovou. Druhé utkání také rozhodne o tom, zda se Karolína Plíšková v semifinále utká s Dánkou Wozniackou, nebo s Rumunkou Halepovou.

Martina Hingisová
aktualizováno 26.10.
potlesk slova deblové královny

Poslední loučení? Hingisová oznámila konec, už potřetí

Světová jednička ve čtyřhře Martina Hingisová ukončí po Turnaji mistryň v 37 letech tenisovou kariéru. Švýcarská hvězda, která v minulosti vedla 209 týdnů i singlový žebříček a získala pět grandslamových titulů ve dvouhře, se loučí s turnaji již potřetí.

peníze turnaj mistryň

Prohrála 4 miliony za hodinu: Plíškové ale vlastně o nic nešlo

Po dvou vítězstvích na Turnaji mistryň Karolína Plíšková zápas s Jelenou Ostapenkou jasně prohrála. Získala pouhé čtyři gamy. Možná už šetřila síly na sobotní klání, kde půjde o vítězství v turnaji. Na kurtu ale nechala 3 miliony korun…

26.10.

Hlaváčková s Babosovou jsou na Turnaji mistryň v semifinále!

Tenistka Andrea Hlaváčková s Maďarkou Timeou Babosovou porazily v úvodním utkání čtyřhry na Turnaji mistryň v Singapuru španělsko-slovinský pár María José Martínezová, Andreja Klepačová 6:3, 6:4 a postoupily do semifinále.