Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rolando Aarons
07.09.
fotbal panečku, to je paráda

Do Liberce míří posila z Premier League! Slovan získal Aaronse

Hodně zajímavého hráče získal na hostování fotbalový Slovan Liberec. Z anglického Newcastlu United do Čech míří dvaadvacetiletý Jamajčan Ronaldo Aarons.

Nottingham Forest
aktualizováno 30.08.
Fotbal Carabao Cup

Neskutečný závěr: Tři góly padly v nastavení, radoval se Nottingham!

Bláznivý zápas přineslo 2. kolo Anglického ligového poháru. Newcastle vyrovnal na hřišti Nottinghamu Forest v nastaveném čase, přesto ještě dvakrát inkasoval a se soutěží se musel rozloučit.

Pavel Srniček a vlajka, která ho připomíná
28.08.
fotbal vzpomínka na českého gólmana

Vraťte nám Srnička, žádá legenda! V Anglii někdo ukradl jeho vlajku

Fotbalový klub Newcastle United zdobila na jedné z tribun vlajka, která připomínala legendárního českého brankáře Pavla Srnička. Ten v roce 2015 náhle zemřel, ale jeho kariéra byla spojena právě s Newcastlem. Bohužel během posledního ligového utkání ji někdo odnesl.

Martin Dúbravka
30.05.
fotbal Trefa do černého!

Dúbravka už je hráčem Newcastlu! Tenhle balík zkasíruje Sparta!

Fotbalový brankář Martin Dúbravka je už definitivně hráčem anglického Newcastlu United. Ten na něj podle očekávání uplatnil opci, čímž do kasy Sparty přiteče dalších 116 milionů korun.

Martin Dúbravka a Petr Čech
15.04.
fotbal Prestižní souboj

Dúbravka zastínil Čecha a Arsenal podlehl po 12 letech Newcastlu!

K zajímavé konfrontaci došlo v neděli ve slavné Premier League, kde poměřili síly dva bývalí gólmani pražské Sparty. Martin Dúbravka z Newcastlu zastínil slavnějšího Petra Čecha z Arsenalu a prohra "Gunners" byla rázem na světě.

Martin Dúbravka a Pavel Srníček
aktualizováno 13.03.
další pocta tak to mělo být

Chtěl to osud? Srníček by slavil 50 let, Dúbravka děkoval nulou

Fanoušci Newcastle United jsou u vytržení. Do klubu přišel brankář, jehož odkaz připomíná klubovou legendu – Pavla Srníčka. Slovák Martin Dúbravka uhájil už druhé čisté konto během krátké doby. Paradoxně to bylo na výročí nedožitých Srníčkových padesátin…

Nita a Dúbravka
30.01.
fotbal Další Rumun

Náhrada za Dúbravku? Sparta lanaří dalšího Rumuna!

Pokud Sparta svolí k odchodu své jedničky Martina Dúbravky do Anglie, je připravena okamžitě přivést náhradu. A nového gólmana by asi nejvíce uvítal hvězdný Rumun Nicolae Stanciu. Vedení Letenských by totiž rádo získalo jeho krajana Florina Nitu, s nímž Stanciu hájil barvy Steauy Bukurešť (dnešní FCSB).

Martin Dúbravka
18.01.
fotbal Odejde do Anglie?

Opustí Spartu? Newcastle nevzdává boj o Dúbravku

Fanoušci Sparty jsou u vytržení z příchodu Rumuna Nicolaeho Stanciua, jehož od podpisu smlouvy dělí nejspíš už jen hodiny. Zároveň je ale možné, že Pražané přijou o oporu mezi tyčemi. Anglický Newcastle totiž nevzdáva boj o gólmana Martina Dúbravku, za něhož je údajně připraven nabídnout až 150 milionů korun!

Cheik Tioté
aktualizováno 05.06.
r.i.p. nečekaná smrt

Smrt fotbalisty v Číně: Bývalá hvězda Newcastle zkolabovala

Svět fotbalu zastihla v pondělí velmi smutná zpráva. Při tréninku zemřel Cheik Tioté, dlouholetá opora Newcastle United a i reprezentace Pobřeží slonoviny. Třicetiletý středopolař působil od nové sezony v čínském klubu Peking Enterprices.

Jonas Gutierrez
aktualizováno 15.04.
premier league odporná diskriminace

Newcastle nestavěl hráče kvůli rakovině, ten je žaloval a uspěl!

To je tedy pořádná ostuda! Anglický fotbalový klub Newcastle United bude nejspíš muset sáhnout pěkně hluboko do kapsy a navíc se i omluvit. Bývalého hráče Jonase Gutiérreze totiž kvůli jeho onemocnění rakovinou naschvál nestavěli v zápasech, aby mu nemuseli prodloužit smlouvu. On ale klub zažaloval a uspěl!