Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Dúbravka a Petr Čech
15.04.
fotbal Prestižní souboj

Dúbravka zastínil Čecha a Arsenal podlehl po 12 letech Newcastlu!

K zajímavé konfrontaci došlo v neděli ve slavné Premier League, kde poměřili síly dva bývalí gólmani pražské Sparty. Martin Dúbravka z Newcastlu zastínil slavnějšího Petra Čecha z Arsenalu a prohra "Gunners" byla rázem na světě.

Martin Dúbravka a Pavel Srníček
aktualizováno 13.03.
další pocta tak to mělo být

Chtěl to osud? Srníček by slavil 50 let, Dúbravka děkoval nulou

Fanoušci Newcastle United jsou u vytržení. Do klubu přišel brankář, jehož odkaz připomíná klubovou legendu – Pavla Srníčka. Slovák Martin Dúbravka uhájil už druhé čisté konto během krátké doby. Paradoxně to bylo na výročí nedožitých Srníčkových padesátin…

Nita a Dúbravka
30.01.
fotbal Další Rumun

Náhrada za Dúbravku? Sparta lanaří dalšího Rumuna!

Pokud Sparta svolí k odchodu své jedničky Martina Dúbravky do Anglie, je připravena okamžitě přivést náhradu. A nového gólmana by asi nejvíce uvítal hvězdný Rumun Nicolae Stanciu. Vedení Letenských by totiž rádo získalo jeho krajana Florina Nitu, s nímž Stanciu hájil barvy Steauy Bukurešť (dnešní FCSB).

Martin Dúbravka
18.01.
fotbal Odejde do Anglie?

Opustí Spartu? Newcastle nevzdává boj o Dúbravku

Fanoušci Sparty jsou u vytržení z příchodu Rumuna Nicolaeho Stanciua, jehož od podpisu smlouvy dělí nejspíš už jen hodiny. Zároveň je ale možné, že Pražané přijou o oporu mezi tyčemi. Anglický Newcastle totiž nevzdáva boj o gólmana Martina Dúbravku, za něhož je údajně připraven nabídnout až 150 milionů korun!

Cheik Tioté
aktualizováno 05.06.
r.i.p. nečekaná smrt

Smrt fotbalisty v Číně: Bývalá hvězda Newcastle zkolabovala

Svět fotbalu zastihla v pondělí velmi smutná zpráva. Při tréninku zemřel Cheik Tioté, dlouholetá opora Newcastle United a i reprezentace Pobřeží slonoviny. Třicetiletý středopolař působil od nové sezony v čínském klubu Peking Enterprices.

Jonas Gutierrez
aktualizováno 15.04.
premier league odporná diskriminace

Newcastle nestavěl hráče kvůli rakovině, ten je žaloval a uspěl!

To je tedy pořádná ostuda! Anglický fotbalový klub Newcastle United bude nejspíš muset sáhnout pěkně hluboko do kapsy a navíc se i omluvit. Bývalého hráče Jonase Gutiérreze totiž kvůli jeho onemocnění rakovinou naschvál nestavěli v zápasech, aby mu nemuseli prodloužit smlouvu. On ale klub zažaloval a uspěl!

Rafael Benitez
aktualizováno 11.03.
premier league připlouvá zpět

Zpátky na ostrovy: Benitez se vrací do Anglie, převezme Newcastle

Po neúspěšném půlročním působení u fotbalistů Realu Madrid nezůstal španělský trenér Rafael Benitez dlouho v "důchodu". V pátek se oficiálně stal trenérem Newcastlu United, který přebírá po vyhozeném Stevu McClarenovi. Pro Beniteze není Premier League novinkou, před odchodem do Realu Madrid totiž působil 6 let na lavičce Liverpoolu.

Ronaldinho
aktualizováno 20.02.
legenda tanečník

Straky si vyhlédly blyštivý klenot! Do Anglie lákají vyhaslou hvězdu

Možná na něj mnozí z vás už dávno zapomněli. Držitel Zlatého míče, mistr světa ale hlavně famózní technik, který nejlepší léta své kariéry zažil v Barceloně pod vedením Franka Rijkaarda a po boku Samuela Eto'a. Celým jménem Ronaldo de Assis Moreira alias Ronaldihno. Anglický fotbalový klub Newcastle United láká zapomenutou hvězdu do Premier League a nabídl jí exkluzivní smlouvu!

Mše za Srníčka - koláž
aktualizováno 13.01.
galerie legendy nechyběly

Poslední dojemné loučení se Srníčkem. Na mši přišel i Shearer

Pavel Srníček byl v anglickém Newcastlu zkrátka někdo. Svědčí o tom i mše, při které se řada známých osobností z klubu přišla s legendárním brankářem naposledy rozloučit. Do kostela St. Andrews dorazil kromě Srníčkova bratra a přítelkyně třeba Alan Shearer nebo Shay Given. Na mši dorazilo zhruba 400 hostů.

Mše za zesnulého brankáře Srníčka - 7
aktualizováno 13.01.

GALERIE: Mše za zesnulého brankáře Srníčka

Pavel Srníček byl v anglickém Newcastlu zkrátka někdo. Svědčí o tom i mše, při které se řada známých osobností z klubu přišla s legendárním brankářem naposledy rozloučit. Do kostela St. Andrews dorazil kromě Srníčkova bratra a přítelkyně třeba Alan Shearer nebo Shay Given. Na mši dorazilo zhruba 400 hostů.