Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Dúbravka
30.05.
fotbal Trefa do černého!

Dúbravka už je hráčem Newcastlu! Tenhle balík zkasíruje Sparta!

Fotbalový brankář Martin Dúbravka je už definitivně hráčem anglického Newcastlu United. Ten na něj podle očekávání uplatnil opci, čímž do kasy Sparty přiteče dalších 116 milionů korun.

Martin Dúbravka a Petr Čech
15.04.
fotbal Prestižní souboj

Dúbravka zastínil Čecha a Arsenal podlehl po 12 letech Newcastlu!

K zajímavé konfrontaci došlo v neděli ve slavné Premier League, kde poměřili síly dva bývalí gólmani pražské Sparty. Martin Dúbravka z Newcastlu zastínil slavnějšího Petra Čecha z Arsenalu a prohra "Gunners" byla rázem na světě.

Martin Dúbravka a Pavel Srníček
aktualizováno 13.03.
další pocta tak to mělo být

Chtěl to osud? Srníček by slavil 50 let, Dúbravka děkoval nulou

Fanoušci Newcastle United jsou u vytržení. Do klubu přišel brankář, jehož odkaz připomíná klubovou legendu – Pavla Srníčka. Slovák Martin Dúbravka uhájil už druhé čisté konto během krátké doby. Paradoxně to bylo na výročí nedožitých Srníčkových padesátin…

Nita a Dúbravka
30.01.
fotbal Další Rumun

Náhrada za Dúbravku? Sparta lanaří dalšího Rumuna!

Pokud Sparta svolí k odchodu své jedničky Martina Dúbravky do Anglie, je připravena okamžitě přivést náhradu. A nového gólmana by asi nejvíce uvítal hvězdný Rumun Nicolae Stanciu. Vedení Letenských by totiž rádo získalo jeho krajana Florina Nitu, s nímž Stanciu hájil barvy Steauy Bukurešť (dnešní FCSB).

Martin Dúbravka
18.01.
fotbal Odejde do Anglie?

Opustí Spartu? Newcastle nevzdává boj o Dúbravku

Fanoušci Sparty jsou u vytržení z příchodu Rumuna Nicolaeho Stanciua, jehož od podpisu smlouvy dělí nejspíš už jen hodiny. Zároveň je ale možné, že Pražané přijou o oporu mezi tyčemi. Anglický Newcastle totiž nevzdáva boj o gólmana Martina Dúbravku, za něhož je údajně připraven nabídnout až 150 milionů korun!

Cheik Tioté
aktualizováno 05.06.
r.i.p. nečekaná smrt

Smrt fotbalisty v Číně: Bývalá hvězda Newcastle zkolabovala

Svět fotbalu zastihla v pondělí velmi smutná zpráva. Při tréninku zemřel Cheik Tioté, dlouholetá opora Newcastle United a i reprezentace Pobřeží slonoviny. Třicetiletý středopolař působil od nové sezony v čínském klubu Peking Enterprices.

Jonas Gutierrez
aktualizováno 15.04.
premier league odporná diskriminace

Newcastle nestavěl hráče kvůli rakovině, ten je žaloval a uspěl!

To je tedy pořádná ostuda! Anglický fotbalový klub Newcastle United bude nejspíš muset sáhnout pěkně hluboko do kapsy a navíc se i omluvit. Bývalého hráče Jonase Gutiérreze totiž kvůli jeho onemocnění rakovinou naschvál nestavěli v zápasech, aby mu nemuseli prodloužit smlouvu. On ale klub zažaloval a uspěl!

Rafael Benitez
aktualizováno 11.03.
premier league připlouvá zpět

Zpátky na ostrovy: Benitez se vrací do Anglie, převezme Newcastle

Po neúspěšném půlročním působení u fotbalistů Realu Madrid nezůstal španělský trenér Rafael Benitez dlouho v "důchodu". V pátek se oficiálně stal trenérem Newcastlu United, který přebírá po vyhozeném Stevu McClarenovi. Pro Beniteze není Premier League novinkou, před odchodem do Realu Madrid totiž působil 6 let na lavičce Liverpoolu.

Ronaldinho
aktualizováno 20.02.
legenda tanečník

Straky si vyhlédly blyštivý klenot! Do Anglie lákají vyhaslou hvězdu

Možná na něj mnozí z vás už dávno zapomněli. Držitel Zlatého míče, mistr světa ale hlavně famózní technik, který nejlepší léta své kariéry zažil v Barceloně pod vedením Franka Rijkaarda a po boku Samuela Eto'a. Celým jménem Ronaldo de Assis Moreira alias Ronaldihno. Anglický fotbalový klub Newcastle United láká zapomenutou hvězdu do Premier League a nabídl jí exkluzivní smlouvu!

Mše za Srníčka - koláž
aktualizováno 13.01.
galerie legendy nechyběly

Poslední dojemné loučení se Srníčkem. Na mši přišel i Shearer

Pavel Srníček byl v anglickém Newcastlu zkrátka někdo. Svědčí o tom i mše, při které se řada známých osobností z klubu přišla s legendárním brankářem naposledy rozloučit. Do kostela St. Andrews dorazil kromě Srníčkova bratra a přítelkyně třeba Alan Shearer nebo Shay Given. Na mši dorazilo zhruba 400 hostů.