Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jorge Lorenzo
03.06.
novasport závody v mugellu

Itálii kraloval Lorenzo, Rossi byl třetí. Abraham spadl v prvním kole

Závod Velké ceny Itálie nejsilnější kategorie MotoGP suverénně vyhrál Španěl Jorge Lorenzo. Domácí miláček Valentino Rossi dojel na třetí příčce. Hned v prvním kole skončil závod pro Karla Abrahama.

Valentino Rossi
02.06.
novasport velká cen itálie

Král Mugella je zpět! Rossi si vyjel pole position, první od roku 2016

Kvalifikaci MotoGP pro nedělní závod Velké ceny Itálie v Mugellu ovládl domácí miláček Valentino Rossi na motocyklu Yamaha. Král Mugella zapsal své první pole position od roku 2016.

Marc Márquez a Valentino Rossi
09.04.
MotoGP Hvězdy na nože

Agresivní Márquez srazil Rossiho: Žebral o odpuštění, ale nepochodil

Mezi hvězdami MotoGP to vře. Marc Márquez v nedělním závodě Velké ceny Argentiny sejmul Valentina Rossiho a tím to celé začalo. Když se chtěl španělský závodník omluvit, pořádně narazil a k utěšujícím slovům vůbec nedošlo. Bylo totiž blíž k fackám. Podívejte se na video.

Valentino Rossi
aktualizováno 23.09.
novasport velká cena aragonie

Šílené! Rossi přišel k motorce o berlích, pak si vyjel první řadu

Fenomenální motocyklový závodník Valentino Rossi znovu ukázal svou výjimečnost. V Aragonu sice startuje se zlomenou nohou, přesto v kvalifikaci na další závod mistrovství světa dojel na stupních vítězů.

Valentino Rossi
22.09.
MotoGP Trénink

Tři týdny po zlomenině nohy: Rossi zase usedl na motorku!

Motocyklový fenomén Valentino Rossi nepřestává překvapovat. Jsou to tři týdny, co si zlomil holeň a lýtkovou kost, jenže ani to ho nezastavilo. Dnes už se po okruhu ve španělské Aragonii proháněl v rámci tréninků.

Valentino Rossi
01.09.
moto gp šlo to dobře

Valentino Rossi je po operaci. Chci být zpátky na motorce, vzkázal

Motocyklový šampion Valentino Rossi je po operaci. Té se podrobil poté, co si při tréninku v Itálii zlomil nohu. Podle lékařů se devítinásobný mistr světa cítí po zákroku dobře.

Valentino Rossi
01.09.
smůla moto gp

Valentino Rossi si zlomil nohu! V nemocnici čeká na operaci

Motocyklový závodník Valentino Rossi si během tréninku v Itálii zlomil nohu a čeká ho operace. Devítinásobný mistr světa si podle italských médií zlomil holeň a lýtkovou kost a momentálně je v nemocnici v Urbinu.

Soutěž o GoPro kameru s podpisem Rossiho
09.08.
motogp soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o GoPro s podpisem Valentina Rossiho!

Velká cena České republiky skončila a s ní i soutěž o kamery GoPro a čepici s podpisem Velentina Rossiho. Jména výherců najdete uvnitř článku. Gratulujeme!

Valentino Rossi a Karla Šlechtová
aktualizováno 08.08.
video prostě měla smůlu

Skandál brněnské MotoGP: Rossi odpálkoval českou ministryni!

Tohle paní ministryně asi nečekala. Na Velké ceně České republiky se Karle Šlechtové podařilo dostat až k Valentino Rossimu. Jenže miláček brněnského publika si nebral servítky, normálně blond dámu v brýlích odstrčil s tím, že nemá zájem se zrovna teď bavit!

Soutěž o GoPro kameru s podpisem Rossiho
04.08.
vyhrajte parádní ceny

SOUTĚŽ: Hrajte o GoPro kamery s podpisem Valentina Rossiho!

Velká cena Brna je jedinečným sportovním zážitkem a my jsme si pro Vás při této příležitosti připravili NOVA Sport speciální soutěž o tři kamery GoPro a čepici s podpisem závodící legendy Velentina Rossiho, který podepsal i jednu z kamer.