Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavel Francouz
Aktualizováno 18.5. 2017 18:25
ms 2017 čtvrtfinále

Češi prohráli s Ruskem, v zápase o všechno nedali ani gól

Česká hokejová reprezentace prohrála na mistrovství světa zápas pravdy. Ve čtvrtfinále jí stál v cestě výběr Ruska. Jenže českému výběru nevyšla už první třetina, i když měli několik šancí, dostali dva góly. Rusko nakonec vyhrálo 3:0.

Petr Mrázek a Pavel Francouz
Aktualizováno 17.5. 2017 10:27
ms v hokeji hlasujte

ANKETA: Kdo by měl být v brance ve čtvrtfinále proti Rusku?

Hokejové mistrovství světa se přehouplo do čtvrftinálových bojů a český národní tým nastoupí ve čtvrtek proti ruskému výběru. Kdo by měl podle vás nastoupit do branky českého týmu? Pavel Francouz, nebo Petr Mrázek? Hlasujte v naší anketě uvnitř článku.

Pavel Francouz
Aktualizováno 9.5. 2016 16:56
nominace mistrovství světa

Češi pošlou na Švédy Francouze! Trenér Vůjtek zdůvodnil proč

Furch vychytal nulu proti Rusku, Francouz dostal tři góly od Lotyšska. A další soupeř je z kategorie přetěžkých. Logicky by vycházelo, že trenéři dají v brance přednost tomu s čistým kontem. Jenže všechno je jinak!

Michal Neuvirth a Petr Mrázek
Aktualizováno 16.4. 2016 19:42
ms v rusku negativní ohlasy

Na MS bez gólmana z NHL? Tohle fanoušci vzkazují kouči Vůjtkovi!

Brankáři z NHL mají smůlu. I kdyby mohl Michal Neuvirth nebo Petr Mrázek ze zámoří přijet na mistrovství světa, trenér Vladimír Vůjtek je odmítne. V předstihu totiž prozradil, že do Ruska vezme trio gólmanů, které už má k dispozici nyní a na případné hvězdy z NHL čekat nehodlá. Co na to fanoušci? Těm se tohle rozhodnutí dvakrát nelíbí...

Pavel Francouz - Jakub Kovář - Dominik Furch
Aktualizováno 16.4. 2016 09:44
anketa kdo bude jednička?

Hvězdy z NHL mají smůlu. Na MS pojede tahle trojice brankářů!

Česká hokejová reprezentace pojede na květnové mistrovství světa v Rusku s trojicí brankářů působících v Kontinentální lize. Trenér národního týmu Vladimír Vůjtek po pátečním utkání proti Švýcarsku v Bielu uvedl, že do přípravy už neplánuje pozvat dalšího gólmana a bude spoléhat na trojici Pavel Francouz, Dominik Furch a Jakub Kovář.

polepší si

Strůjce litvínovského titulu je fuč! Francouz se upsal Čeljabinsku.

Kdyby Češi neměli v Naganu Haška, těžko by dokázali vyhrát. Stejně tak si lze těžko představit titul Litvínova bez Pavla Francouze v brance. Od příští sezóny už si na novou jedničku bude muset Verva zvykat. Francouz totiž míří do KHL.

Martin Ručinský s pohárem pro Litvínov
Aktualizováno 25.4. 2015 10:45
čekali 56 let hokejová pohádka

Tam někam do nebe... Litvínov získal titul nejen pro Ivana Hlinku

Je to poprvé. A je to až k neuvěření, že hokejová bašta, která vychovala nespočet obrovských osobností, se dočkala titulu až nyní. To, čeho se nedožil legendární Ivan Hlinka, se podařilo týmu srdcařů s Martinem Ručinským nebo Jiřím Šlégrem.

Pavel Francouz
Aktualizováno 27.9. 2014 11:01
šoumen pavel francouz

Škoda, 60:01! Gól od hokejového brankáře uznat nemohli

Hokejová extraliga mohla mít senzaci. Litvínovský brankář Pavel Francouz na samém konci zápasu v Hradci Králové zlikvidoval šanci domácích a pak krásným lobem poslal puk do opuštěné brány. Gól? Bohužel ne...