Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Skoky na lyžích v Liberci
aktualizováno 07.06.
průšvih marná snaha

Sorry, technické důvody: Svěťák skokanů v Liberci se ruší!

Návrat Světového poháru a letní Grand Prix ve skocích na lyžích do Liberce se v nadcházející sezoně neuskuteční. Mezinárodní lyžařská federace (FIS) to oznámila ve zprávě na svých internetových stránkách, na twitteru uvedla, že důvodem zrušení jsou technické a organizační důvody.

Vojtěch Štursa
24.05.
Instagram Je to ještě normální?

Šokující fotka: Jakému českému sportovci málem trčí kosti z těla?

Je jednou z největších českých nadějí ve skocích na lyžích, teď se o něm ale mluví hlavně v souvislosti s jeho děsivou fotografií. Při pohledu na odhalená žebra Vojtěcha Štursy totiž vyvstávají logické otázky, zda tento nadějný sportovec netrpí náhodou anorexií.

Lukáš Hlava a odcizený vůz
21.05.
inzerát velké pátrání

Českému reprezentantovi ukradli auto! Nabízí tučnou odměnu

Český reprezentant ve skocích na lyžích Lukáš Hlava řeší velkou nepříjemnost. V pondělí v časných ranních hodinách mu někdo odcizil parádní auto. Zoufalý skokan dokonce nabízí i tučnou odměnu za nalezení.

Jakub Janda
29.04.
zimní sporty pomoc od poslance

Janda zpátky u skokanů! Chce vrátit český skok, kam patří

Bývalý skokan na lyžích a vítěz Světového pohárů Turné čtyř můstků Jakub Janda se stal novým předsedou skokanského úseku svazu lyžařů.

Jakub Janda
aktualizováno 29.03.
kauza hymna vzkaz pro výbor

Bývalý skokan Janda běsní kvůli hymně: Toto napsal v dopise!

Nová verze české hymny vzbudila mnoho rozruchu nejen mezi občany, ale i mezi sportovci. Bývalý olympionik ve skocích na lyžích Jakub Janda je dokonce tak pobouřen, že předsedovi Českého olympijského výboru Jiřímu Kejvalovi zaslal dopis!

Fatih Arda Ipcioglu a Lindsey Vonnová
09.02.
ZOH 2018 Každý má své cíle

Olympionici si přejí medaile, turecký skokan ale sní o Vonnové!

Olympijské hry jsou pro většinu sportovců vyvrcholením kariéry a je jejich největším přáním na nich předvést svůj nejlepší výkon. To ale není případ tureckého skokana na lyžích, Fatiha Ipcioglua. Po dobu her se nebude snažit nahánět rekordy, ale slavnou americkou sjezdařku Lindsey Vonnovou.

Roman Koudelka
08.02.
oh 2018 skoky na lyžích

V kvalifikaci na středním můstku uspěli jen Koudelka s Poláškem

Čeští skokani na lyžích už mají za sebou kvalifikaci na sobotní závod na středním můstku. Uspěli ale jen Roman Koudelka a Viktor Polášek. Vojtěch Štursa a Čestmír Kožíšek se mezi postupující nedostali.

Daniel Andre Tande
19.01.
ms lety na lyžích

Tande doletěl skoro na 240 metrů! Češi se bohužel jen dívají

Po polovině mistrovství světa v letech na lyžích v Oberstdorfu vede Nor Daniel-André Tande. Loňský světový šampion ze závodu družstev má po úvodních dvou kolech v čele náskok 10,9 bodu před domácím Němcem Richardem Freitagem.

Kamil Stoch
06.01.
frajer turné čtyř můstků

Stoch jako druhý skokan v historii vyhrál všechny závody Turné

Polák Kamil Stoch jako druhý skokan v historii vyhrál všechny závody Turné čtyř můstků. Po výhrách v Oberstdorfu, Ga-Pa a Innsbrucku zvítězil také dnes v Bischofshofenu. Díky tomu nejen obhájil celkový triumf na Turné, ale rovněž napodobil Němce Svena Hannawalda, který bez porážky triumfoval v roce 2002.

Kamil Stoch
04.01.
třetí závod závod na hraně

Skoky na lyžích v dešti: Freitag upadl, Stoch vyhrál i potřetí

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál i třetí závod Turné čtyř můstků a je krok od obhajoby titulu. V Innsbrucku jasně triumfoval i v dešti a zvítězil s náskokem skoro 15 bodů před Norem Danielem Tandem. Třetí skončil Němec Andreas Wellinger. Češi opět nebodovali.