rozhovor co si myslí?

Fotbalová legenda Pavel Nedvěd: O Slavii, poctě i Češích v Serii A

Fotbalová reprezentace už několik let jen tápe. Za moc nestojí výsledky ani hra. Teď ale svítá na lepší časy, to si myslí držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd.

pocta zaslouženě

Další ocenění pro Pavla Nedvěda! "Grande Paolo" má vlastní minci

Dlouholetý kapitán českého fotbalové reprezentace se ve své vlasti dočkal další významné pocty. Držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy za rok 2003 má od dnešního dne vlastní minci.

Pavel Nedvěd
Aktualizováno 15.3. 2017 16:39
Fotbal Prestižní soutěž

Zajímavá statistika: Češi patří mezi elitní střelce Ligy mistrů!

Liga mistrů, jedna z nejprestižnějších klubových soutěží, ne-li ta nej. V její 62 let dlouhé historii padlo 7225 gólů, které dali fotbalisté z 98 zemí z celého světa. Češi v žebříčku střelců drží překvapivě skvělé sedmnácté místo.

Prásk.tv píše:

nedved
čtěte o tématu Pavel Nedvěd na Prásk.tv
Nová láska Slavný potomek

Vyrostla z ní půvabná blondýnka: Dcera Nedvěda má novou lásku!

Dříve pro někoho možná ošklivé káčátko, ze kterého vyrostla sympatická a pohledná blondýnka. Řeč je o Ivaně, dceři fotbalisty Pavla Nedvěda. Slavný potomek si navíc našel i novou lásku, se kterou se slečna Nedvědová pochlubila na sociálních sítích.

Pavel Nedvěd a dcera Ivanka
Aktualizováno 21.1. 2017 11:50
GALERIE Slavný potomek

GALERIE: Vyrostla a je z ní půvabná blondýnka: Dcera Nedvěda je už zamilovaná!

Dříve pro někoho možná ošklivé káčátko, ze kterého vyrostla sympatická a pohledná blondýnka. Řeč je o Ivaně, dceři fotbalisty Pavla Nedvěda. Slavný potomek si navíc našel i novou lásku, se kterou se slečna Nedvědová pochlubila na sociálních sítích.

Pavel Nedvěd a Juventus
Aktualizováno 18.1. 2017 12:21
video velká odvaha

Proč Juventus mění logo? Nedvěd vše vysvětluje ve své zpovědi

Fotbalový svět je v šoku. Stará dáma přestává být starou dámou. Ano, Juventus Turín se mění a představil nové moderní logo. Pavel Nedvěd, který vizuál představil, se rozplývá a s ním i Gigi Buffon. Ale i přesto fandové černobílého klubu zůstávají v rozpacích.

Pavel Nedvěd
Aktualizováno 7.12. 2016 12:54
zákaz neměl to dělat

Pavel Nedvěd bude pykat! Za urážky rozhodčích přišel trest

Bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd a současný viceprezident Juventusu Turín dostal trest od disciplinární komise. S informací přišel web Football Italia.

Jakub Jankto
Aktualizováno 16.10. 2016 12:45
životní zápas skromná hvězdička

Jakubovo přiznání: Pozdravit Nedvěda? Neměl jsem odvahu...

Byly to pro něj okamžiky absolutního štěstí. trenér Gigi Delneri nominoval Jakuba Jankta do základní sestavy v utkání na Juventusu. Už to byl jeden úžasný a splněný sen. Ale jen u něj nezůstalo.

Pavel Nedvěd
Aktualizováno 6.10. 2016 16:49
zpověď slova pana fotbalisty

10x Pavel Nedvěd! O Spartě, Pogbovi, nároďáku i Zemanovi

Pavel Nedvěd se opět přijel podívat do České republiky, stal se patronem 20. ročníku McDonalds Cupu, díky kterému vyběhne na fotbalová hřiště až 80 tisíc školáků. Jenže fotbalovou ikonu stále zajímá i český národní tým, Sparta a Juventus. A tak o témata k povídání nebyla nouze.

Paul Pogba a Pavel Nedvěd
Aktualizováno 28.7. 2016 16:37
rekord šílené peníze

Nedvěd u kšeftu historie! Pogba opět patří United, agent se směje

Je to hotové a nikdo už s tím nic neudělá. Podle exkluzivní zprávy webu deníku Sun se Paul Pogba se stal nejdražším fotbalistou historie. Nový světový rekord má hodnotu 112 milionů liber. Napakuje se jak Juventus, tak i agent Mino Raiola. A Manchester United si připisuje nejhorší obchod všech dob.