Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavel Nedvěd a dcera Ivanka
14.06.
Slavný potomek Sympatická slečna

Z dcery Nedvěda vyrostla krásná blondýnka: Ukázala se v plavkách!

Bývalý český fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd má doma velmi půvabnou slečnu. Řeč je o jeho devatenáctileté dceři Ivaně, ze které vyrostla krásná blondýnka. Své geny nezapře, něco z tatínka v sobě na první pohled má. Na Instagramu ji sleduje téměř 16 tisíc fanoušků, kteří byli ohromeni, když přidala fotku od bazénu v plavkách.

Patrik Schick
aktualizováno 23.05.
nejlepší volba přestupová bomba

Schick vyslyšel Nedvědovo volání a míří do Juventusu, píší v Itálii!

Dohady ohledně přestupu talentovaného českého fotbalisty Patrika Schicka jsou nejspíš u konce. Podle italského deníku La Stampa se útočník Sampdorie Janov domluvil na smlouvě s Juventusem Turín.

Pavel Nedvěd
21.05.
Fotbal Italská liga

Pavel Nedvěd slaví: Juventus získal šestý italský titul v řadě!

Fotbalisté Juventusu Turín získali šestý italský titul v řadě. Rozhodli o tom v předposledním kole vítězstvím 3:0 nad sestupem ohroženým Crotone. Juventus vybojoval už 33. mistrovskou trofej v historii a je suverénně nejúspěšnějším týmem z Apeninského poloostrova. Inter a AC Milán mají na kontě o 15 titulů méně.

Prásk.tv píše:

Ivana Nedvěd - 1
čtěte o tématu Pavel Nedvěd na Prásk.tv
Pavel Nedvěd a papež František
aktualizováno 17.05.
pocta svatý otec požehnal

Fotbalová sláva ve Vatikánu: Papež přijal i Pavla Nedvěda!

Ve středu večer čeká Pavla Nedvěda a jeho Juventus finále italského poháru proti Laziu Řím. A to je už tradičně příležitost na návštěvu Vatikánu a sídla papeže. Setkání s hlavou katolické církve pak čekalo i českou fotbalovou ikonu.

Pavel Nedvěd
21.03.
rozhovor co si myslí?

Fotbalová legenda Pavel Nedvěd: O Slavii, poctě i Češích v Serii A

Fotbalová reprezentace už několik let jen tápe. Za moc nestojí výsledky ani hra. Teď ale svítá na lepší časy, to si myslí držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd.

Pavel Nedvěd má vlastní pamětní minci
21.03.
pocta zaslouženě

Další ocenění pro Pavla Nedvěda! "Grande Paolo" má vlastní minci

Dlouholetý kapitán českého fotbalové reprezentace se ve své vlasti dočkal další významné pocty. Držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy za rok 2003 má od dnešního dne vlastní minci.

Pavel Nedvěd
aktualizováno 15.03.
Fotbal Prestižní soutěž

Zajímavá statistika: Češi patří mezi elitní střelce Ligy mistrů!

Liga mistrů, jedna z nejprestižnějších klubových soutěží, ne-li ta nej. V její 62 let dlouhé historii padlo 7225 gólů, které dali fotbalisté z 98 zemí z celého světa. Češi v žebříčku střelců drží překvapivě skvělé sedmnácté místo.

Pavel Nedvěd a dcera Ivanka
21.01.
Nová láska Slavný potomek

Vyrostla z ní půvabná blondýnka: Dcera Nedvěda má novou lásku!

Dříve pro někoho možná ošklivé káčátko, ze kterého vyrostla sympatická a pohledná blondýnka. Řeč je o Ivaně, dceři fotbalisty Pavla Nedvěda. Slavný potomek si navíc našel i novou lásku, se kterou se slečna Nedvědová pochlubila na sociálních sítích.

Pavel Nedvěd a dcera Ivanka
aktualizováno 21.01.
GALERIE Slavný potomek

GALERIE: Vyrostla a je z ní půvabná blondýnka: Dcera Nedvěda je už zamilovaná!

Dříve pro někoho možná ošklivé káčátko, ze kterého vyrostla sympatická a pohledná blondýnka. Řeč je o Ivaně, dceři fotbalisty Pavla Nedvěda. Slavný potomek si navíc našel i novou lásku, se kterou se slečna Nedvědová pochlubila na sociálních sítích.

Pavel Nedvěd a Juventus
aktualizováno 18.01.
video velká odvaha

Proč Juventus mění logo? Nedvěd vše vysvětluje ve své zpovědi

Fotbalový svět je v šoku. Stará dáma přestává být starou dámou. Ano, Juventus Turín se mění a představil nové moderní logo. Pavel Nedvěd, který vizuál představil, se rozplývá a s ním i Gigi Buffon. Ale i přesto fandové černobílého klubu zůstávají v rozpacích.