Tomáš Vaclík a jeho rodina
aktualizováno 27.09.
rozhovor vychytal pak real

Gólman Vaclík o těžké noci: Už jsme dcerku přivezli z nemocnice!

Tomáš Vaclík poslouchá samá slova chvály, i on se několika skvělými zákroky podílel na vítězství 3:0 nad Realem Madrid. Jenže málokdo tušil, že sám v průběhu ostře sledovaného zápasu prožíval těžké chvíle. K týmu přijel z nemocnice, jeho maličká dcerka totiž nešťastně spadla…

Tomáš Vaclík
27.09.
fotbal vážná nehoda

Vaclíkova tříletá dcera skončila v nemocnici! On pak vychytal Real

Brankář Tomáš Vaclík byl jedním z hrdinů zápasu s Realem Madrid, když udržel čisté konto a jeho Sevilla slavila jasnou výhru 3:0. Jenže před důležitým utkáním se devětadvacetiletý brankář dozveděl hrozivou zprávu...

27.09.
fotbal hlasy ze sevilly

Španělsko velebí Vaclíka: Nechtěl uklízečku, je pilný a skvěle chytá!

Český fotbalový brankář Tomáš Vaclík si ve španělské Seville buduje hodně pevnou pozici. Ve středu vychytal v ligovém utkání všechny hvězdy Realu Madrid a s týmem pak slavil jasnou výhru 3:0. Fanoušci i klub jsou z devětadvacetiletého gólmana nadšeni a v superlativech o něm píší už i místní novináři.

27.09.
fotbal parádní výkon

Fantastický Vaclík vychytal hvězdy Realu! Sevilla deklasovala Madrid

Fotbalisté Realu Madrid dostali v Seville tři góly už do poločasu a nakonec domácímu celku podlehl 0:3. Vysoké vítězství slavil i český brankář Tomáš Vaclík, kterého hráči Realu nedokázali překonat.

07.09.
fotbal porážka s ukrajinou

Gólman Vaclík po prohře bědoval: Odvrátilo se od nás štěstí!

Čeští fotbalisté vstoupili do nové soutěže Ligy národů domácí porážkou 1:2 s Ukrajinou. Reprezentanty poslal v Uherském Hradišti v úvodním utkání skupiny B1 do vedení už ve čtvrté minutě Patrik Schick, ale v nastavení první půle srovnal Evgen Konopljanka a ve třetí minutě nastavení druhého dějství dokonal obrat střídající Olexandr Zinčenko.

27.08.
fotbal španělská liga

Vaclík opět udržel nulu! V zápase s Villarrealem neinkasoval

Fotbalový brankář Tomáš Vaclik si ve španělské lize připsal opět čisté konto. Gólman Sevilly pomohl svému týmu k bezbrankové remíze s Villarrealem.

Barcelona
13.08.
fotbal španělský superpohár

Vaclíkova Sevilla na Barcelonu nestačila. Messi slaví další trofej!

Českému fotbalovému brankáři Tomáši Vaclíkovi unikla šance na zisk španělského Superpoháru. Jeho Sevilla prohrála 1:2 s Barcelonou poté, co v závěru nedala penaltu. Katalánský gigant tak získal trofej potřinácté v historii a navázal na triumfy v lize a v poháru v minulé sezoně. Duel se hrál na neutrální půdě v Maroku.

27.07.
fotbal slušná práce

Premiéra jako hrom! Gólman Vaclík při debutu za Sevillu neinkasoval

Gólman české reprezentace Tomáš Vaclík zažil hodně povedenou premiéru v brance španělské Sevilly. Jeho tým ve včerejším kvalifikačním utkání Evropské ligy jasně přestřílel maďarského soupeře Újpest 4:0 a Vaclík si tak připsal čisté konto.

06.07.
Fotbal Fotbalový přestup

Hotovo: Tomáš Vaclík přestupuje do Sevilly, upsal se na tři roky!

Fotbalový brankář Tomáš Vaclík definitivně přestoupil z Basileje do Sevilly. S předním týmem španělské ligy a čtvrtfinalistou uplynulé sezony Ligy mistrů dnes podepsal smlouvu na tři roky a byl představen na tiskové konferenci. Přestupovou částku se rozhodly oba kluby nezveřejnit. Zahraniční média spekulují o částce šest milionů eur (asi 156 milionů korun).

Tomáš Koubek, Tomáš Vaclík a Jiří Pavlenka
aktualizováno 14.03.
anketa velká konkurence

Nová éra začíná: Najděte novou českou brankářskou jedničku!

Dlouhá léta byl stálicí v brance českého národního týmu Petr Čech. Jenže gólman Arsenalu už se s dresem reprezentace rozloučil a na jeho výkony musí navázat další. Český reprezentace vyráží na první turnaj nové éry a trenér Karel Jarolím připustil, že o nové jedničce zatím není rozhodnuto.