Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

anketa jak to dopadne?

McGregor si na Mayweathera věří: Takhle se mu vysmál na internetu!

Je to definitivně potvrzeno. Conor McGregor a Floyd Mayweather se utkají na jednom bojišti 26. srpna v Las Vegas. Dá se očekávat, že ani období před očekávanou bitvou, nebude klidné. Tím spíš, že McGregor už směrem k soupeři vypálil první návnadu.

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather jr.
Aktualizováno 14.6. 2017 08:51
konečně pište si do kalendáře

DATUM STANOVENO! Mayweather a McGregor se utkají v Las Vegas

Dlouho si všichni mysleli, že se dva velikáni z různých bojových světů nemohou utkat v jednom ringu, ale nakonec se boxer Floyd Mayweather a hvězda UFC Conor McGregor dohodli. Souboj se uskuteční letos 26. srpna.

bomba souboj celebrit

Mayweather proti Conorovi? Duel snů už má dohodnuté datum!

Je to blízko! Souboj Floyda Mayweathera a Conora McGregora v boxerském ringu se už prý opravdu nezadržitelně blíží. Tvrdí to Abner Lloveras, který v minulosti připravoval irského bojovníka na ultimátní zápasy. Prý už je známé i datum.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Floyd Mayweather - 8
čtěte o tématu Floyd Mayweather na Prásk.tv
očekávaná bitva je to blízko

Megazápas se blíží! McGregor podepsal, čeká se na Mayweathera!

Zdá se, že bitva mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem se nezadržitelně blíží. Aspoň podle tvrzení samotného irského zápasníka. Ten totiž přišel s tím, že už podepsal smlouvu.

Floyd Mayweather
Aktualizováno 13.3. 2017 14:06
žije po svém je mu to šumafuk

Vzkaz fanouškům ze střechy Prahy: Co tím Mayweather myslel?

O víkendu na něj čekala zaplněná pražská hala Královka a on měl evropským šampionům předávat tituly. Jenže kontroverzní boxer Floyd Mayweather na galavečer vůbec nedorazil, přijel až na afterparty do centra Prahy a tam vypotil podivnou výmluvu. Fotka, kterou po odletu z hlavního města umístil na svůj instagram, ale hovoří za vše...

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.3. 2017 09:34
Box Změna v programu

Mayweather si udělal z Čechů dobrý den. Přišel až na afterparty!

V sobotu od 16 hodin odpoledne každý fanoušek boxu napínavě sledoval přílety na ruzyňské letiště. V jednom z letadel měl totiž sedět Floyd Mayweather, slavný, bohatý a kontroverzní boxer, který měl na SES Boxing noci v pražské hale Královka předávat tituly. Jenže se nedělo nic, Mayweather nepřiletěl. Dorazil až na afterparty do centra hlavního města, kde důvod zpoždění vysvětlil.

nova sport galavečer

Luxusní jídlo, pití i bydlení. Tohle vše čeká Mayweathera v Praze!

Čeští fanoušci boxu už netrpělivě čekají na příjezd superhvězdy Floyda Mayweathera. Ten bude už v sobotu hostem galavečera Box Live v pražské hale Královka. Mayweather je nejbohatším boxerem v historii ale nároky prý nemá nijak extrémní, přesto o něj bude v Praze dokonale postaráno. Štáb televize Nova jako jediný nahlédl do pokoje, kde bude ubytovaný.

Floyd Mayweather a Big Ben
Aktualizováno 10.3. 2017 10:39
nova sport velká událost

Leicester, Londýn... PRAHA! Boxer Mayweather dorazí do ČR už zítra!

Jedna z největších sportovních událostí letošního roku pro české fanoušky je tady! Už zítra se v Praze objeví jeden z nejlepších boxerů světa Floyd Mayweathera! Pro Američana bude česká metropole další zastávkou na jeho evropské tour.

Floyd Mayweather
Aktualizováno 3.3. 2017 19:56
Evropská tour Už je tady

Evropská tour Mayweathera začala: Už dorazil do Leicestru!

Nikdy neporažený boxer Floyd Mayweather už pomalu blíží do Prahy. V rámci jeho Evropské tour právě včera dorazil do anglického Leicestru a hned to tam pořádně rozjel. Na párty přijel v pořádné káře a také se promenádoval po místní ulici. Ptáte se, jak to vypadalo?

Floyd Mayweather
Aktualizováno 3.3. 2017 10:27
Loupež Nešťastné kulatiny

Mayweather slavil narozeniny, zloději mu zatím vykrádali dům!

Dokážete si představit, že by vás okradli o věci za 4 miliony korun a vy jste byli přesto stále šťastní? To stále neporažený boxer Floyd Mayweather, který má zanedlouho navštívit i Prahu, tyto pocity zažil. Během jeho oslavy čtyřicátých narozenin mu lupiči vybílili dům a vzali si i sbírku jeho drahých hodinek. Nejbohatší sportovec světa to však jako velkou tragédii nebere.