Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

očekávaná bitva je to blízko

Megazápas se blíží! McGregor podepsal, čeká se na Mayweathera!

Zdá se, že bitva mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem se nezadržitelně blíží. Aspoň podle tvrzení samotného irského zápasníka. Ten totiž přišel s tím, že už podepsal smlouvu.

Floyd Mayweather
Aktualizováno 13.3. 2017 14:06
žije po svém je mu to šumafuk

Vzkaz fanouškům ze střechy Prahy: Co tím Mayweather myslel?

O víkendu na něj čekala zaplněná pražská hala Královka a on měl evropským šampionům předávat tituly. Jenže kontroverzní boxer Floyd Mayweather na galavečer vůbec nedorazil, přijel až na afterparty do centra Prahy a tam vypotil podivnou výmluvu. Fotka, kterou po odletu z hlavního města umístil na svůj instagram, ale hovoří za vše...

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.3. 2017 09:34
Box Změna v programu

Mayweather si udělal z Čechů dobrý den. Přišel až na afterparty!

V sobotu od 16 hodin odpoledne každý fanoušek boxu napínavě sledoval přílety na ruzyňské letiště. V jednom z letadel měl totiž sedět Floyd Mayweather, slavný, bohatý a kontroverzní boxer, který měl na SES Boxing noci v pražské hale Královka předávat tituly. Jenže se nedělo nic, Mayweather nepřiletěl. Dorazil až na afterparty do centra hlavního města, kde důvod zpoždění vysvětlil.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Floyd Mayweather - 8
čtěte o tématu Floyd Mayweather na Prásk.tv
nova sport galavečer

Luxusní jídlo, pití i bydlení. Tohle vše čeká Mayweathera v Praze!

Čeští fanoušci boxu už netrpělivě čekají na příjezd superhvězdy Floyda Mayweathera. Ten bude už v sobotu hostem galavečera Box Live v pražské hale Královka. Mayweather je nejbohatším boxerem v historii ale nároky prý nemá nijak extrémní, přesto o něj bude v Praze dokonale postaráno. Štáb televize Nova jako jediný nahlédl do pokoje, kde bude ubytovaný.

Floyd Mayweather a Big Ben
Aktualizováno 10.3. 2017 10:39
nova sport velká událost

Leicester, Londýn... PRAHA! Boxer Mayweather dorazí do ČR už zítra!

Jedna z největších sportovních událostí letošního roku pro české fanoušky je tady! Už zítra se v Praze objeví jeden z nejlepších boxerů světa Floyd Mayweathera! Pro Američana bude česká metropole další zastávkou na jeho evropské tour.

Floyd Mayweather
Aktualizováno 3.3. 2017 19:56
Evropská tour Už je tady

Evropská tour Mayweathera začala: Už dorazil do Leicestru!

Nikdy neporažený boxer Floyd Mayweather už pomalu blíží do Prahy. V rámci jeho Evropské tour právě včera dorazil do anglického Leicestru a hned to tam pořádně rozjel. Na párty přijel v pořádné káře a také se promenádoval po místní ulici. Ptáte se, jak to vypadalo?

Floyd Mayweather
Aktualizováno 3.3. 2017 10:27
Loupež Nešťastné kulatiny

Mayweather slavil narozeniny, zloději mu zatím vykrádali dům!

Dokážete si představit, že by vás okradli o věci za 4 miliony korun a vy jste byli přesto stále šťastní? To stále neporažený boxer Floyd Mayweather, který má zanedlouho navštívit i Prahu, tyto pocity zažil. Během jeho oslavy čtyřicátých narozenin mu lupiči vybílili dům a vzali si i sbírku jeho drahých hodinek. Nejbohatší sportovec světa to však jako velkou tragédii nebere.

video 40. narozeniny

Mayweather slavil ve velkém stylu. Tenhle dort ho přesně vystihuje!

Boxer Floyd Mayweather oslavil významné životní jubileum. A bylo to ve velkém stylu, jak je ostatně Floydovi vlastní. Dokonale o tom vypovídá i dort, který čerstvý čtyřicátník k narozeninám dostal. Nechybělo na něm snad nic, co je pro amerického siláka typické.

velké prohlášení věří si

McGregor? Mayweather? Pošlu oba do nemocnice, hlásí Zlatan

Celé drama kolem zápasu mezi UFC šampionem Conorem McGregorem a boxerskou hvězdou Floydem Mayweatherem se již snad dotklo všech. Zajímavý je pohled i dalších profi sportovců, kteří se o bojové sporty zajímají. Nedávno vyjádřil svůj názor i Zlatan Ibrahimovic a s oběma aktéry se úplně nemazlil.

Floyd Mayweather
Aktualizováno 12.1. 2017 10:33
to bude řežba to je ranec

Výzva přijata: Mayweather nabídl McGregorovi za souboj 380 mega!

Pětinásobný světový šampion v boxu Floyd Mayweather vyslyšel výzvu hvězdy UFC Conora McGregora a jak to tak vypadá, tihle dva se v boxerském ringu nejspíš opravdu utkají! Mayweather se totiž nechal slyšet, že za souboj z McGregorem nabízí v přepočtu zhruba 380 milionů korun.