Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Floyd Mayweather a Conor McGregor
aktualizováno 13.08.
slovní válka před zápasem

Ostrý výpad Conora proti Floydovi: Je to muž, co bije ženu před dětmi!

Válka slov, která předchází boji mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem, pokračuje. A pořádně se přiostřuje! Naposledy poslal vzkaz jako břitva irský zápasník americkému boxerovi.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
12.08.
Fighting Souboj králů

Conor vs. Floyd: Už teď se prodaly lístky za miliardu. Padne rekord?

Milovníci bojových sportů a především borců Conora McGregora a Floyda Mayweathera už vyhlíží jejich vzájemný souboj. Organizátoři se zase těší, že trhnou rekordní sumu prodaných lístků. Aktuální výnos ze vstupenek dělá částku 40 milionů liber (v přepočtu přes 1 miliardu korun).

Mayweather vs. McGregor jako liliputáni
01.08.
Speciál Šílenství pokračuje

Mayweathwer vs. McGregor jako liliputi? Takový zápas bude v LA!

Jeden by řekl, že ho už nic ve spojitosti se zápasem mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem nepřekvapí. Las Vegas je ale nejen místo hazardu, ale i divů a velké show. Jeden tamní striptýzový klub tak vytáhl řádné eso z rukávu pro připoutání pozornosti, jelikož mini-Mayweather se utká pod jeho střechou s mini-McGregorem.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Floyd Mayweather - 8
čtěte o tématu Floyd Mayweather na Prásk.tv
Conor McGregor a Floyd Mayweather
31.07.
peníze boxer ordinuje

Duel snů: Ať diváci u televize platí 100 liber, přeje si Mayweather

Diváci po celém světě už se nemohou dočkat duelu mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a irským zabijákem ze světa UFC Conorem McGregorem. A už nyní to vypadá, že hádky budou i mezi televizními diváky. Proč se v Americe bude platit víc a proč to budou mít Angličané levnější než Irové.

Conor McGregor a Floyd Mayweather
29.07.
video natáčení

Floyd versus Conor: Měl z něj jít strach, všechny ale pobavil!

Už jen necelý měsíc zbývá do očekávané bitvy mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Součástí předzápasových aktivit bylo i natáčení promo videa. A všichni se u toho ohromně bavili!

Falešný McGregor
aktualizováno 27.07.
vytrolil je ani ho nepoznají

Falešný McGregor rozpoutal v ulicích LA naprosté šílenství!

Humbuk, který okolo sebe strhli boxer v důchodu Floyd Mayweather a UFC šampion Conor McGregor, pobláznil hlavně obyvatele Spojených států, kde tihle dva v poslední době často vystupovali. A právě McGregorovi slávy zneužil dvojník, který v Los Angeles pobláznil desítky fanoušků!

Conor McGregor
aktualizováno 24.07.
válka pokračuje podpásovka

Proč boxera Mayweathera rozpálila do běla tahle McGregorova fotka?

Souboj století mezi boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem se nezadržitelně blíží a oba dva aktéři jsou na sebe pěkně nazlobení. Další kapku do ohně jejich slovní války teď přilil McGregor, který se nechal vyfotit v basketbalovém dresu Golden State s číslem 23, čímž pořádně naštval Mayweathera.

Tisková konference
aktualizováno 13.07.
další tiskovka slovní přestřelka

Jdi do pr....! McGregor nadával, Mayweather provokoval vlajkou!

Na začátku týdne řádili Floyd Mayweather a Conor McGregor na tiskové konferenci v Las Vegas teď dělali pro změnu scény v Torontu. Zatímco UFC zabiják vyzval k nadávkám na boxera i fanoušky, Mayweather provokoval Conora irskou vlajkou.

Conor McGregor
12.07.
už se to blíží velké divadlo

Provokatér McGregor: Sako místo nitě prošívaly sprosté nápisy!

Irský zápasník Conor McGregor, to jsou obvykle samé urážky, zesměšňování soupeřů, jenže také výstřední odívání. Ne jinak tomu bylo při prvním vzájemném setkání před soubojem s bývalým boxerským králem Mayweatherem. Kromě ostrých slov upoutal pozornost i mcgregorův oblek s nápisy "F*** you", neboli "Jdi do ******"!

Floyd Mayweather
aktualizováno 12.07.
tváří v tvář tisková konference

Mayweather a McGregor poprvé v sobě! Conor urážel Floydova otce!

Souboj bývalého boxerského šampiona Floyda Mayweathera a MMA zápasníka Conora McGregora se nezadržitelně blíží a fanoušci obou aktérů měli první možnost sledovat jejich vzájemnou konfrontaci. Na tiskové konferenci padaly opravdu ostrá slova a McGregor bez servítek zesměšňoval Floydova otce Mayweathera seniora!