Roman Pivarník
26.08.
Fotbal 2. česká fotbalová liga

Sestup, pak trápení ve 2. lize: Brno vyhodilo trenéra Pivarníka!

Brno nezažívá ani po sestupu z 1. ligy dobré časy. Po včerejší prohře 1:2 v Prostějově je Zbrojovka po 6. kolech v půlce ligové tabulky. I proto na lavičce končí trenér Roman Pivarník.

Tomáš Grigar
14.05.
fotbal sázkaři si přišli na své

Podezřelé výsledky? Kdyby jen Teplice, ale i Barcelona a Bayern!

Nedělní ligový zápas mezi Teplicemi a Brnem do běla rozpálil fanoušky domácích. Aby také ne, když jejich klub ostudně prohrál 1:4 se Zbrojovkou, která bojuje o záchranu. Jenže podezřelé výsledky se zrodily i v Německu, Španělsku a Francii!

Milan Baroš
aktualizováno 05.05.
Fotbal 1. fotbalová liga

Brno se přiblížilo sestupu. Baroš nedal penaltu a Baník remizoval!

Fotbalisté Brna prohráli ve 27. kole první ligy doma s Jabloncem 0:3 a přiblížili se sestupu, když tři kola před koncem je na posledním místě tabulky dělí od příček zajišťujících záchranu šest bodů. Severočeši díky dvěma gólům Jakuba Považance a trefě Lukáše Masopusta stále drží čtvrté místo, které jako poslední zaručuje účast v pohárech. Baník uhrál v Boleslavi bezbrankovou remízu. Všechno mohlo být jinak, pokud by Milan Baroš proměnil penaltu.

Zbrojovka Brno vs. SK Slavia Praha
07.04.

Slavia veze z Brna výhru: Jedinou branku sešívaných dal Tecl!

Fotbalisté Slavie zvítězili ve 23. ligovém kole nad domácí Zbrojovkou 1:0, když jediný gól vstřelil v 71. minutě hlavou střídající Stanislav Tecl. Druhá Slavia ztrácí na lídra tabulky Plzeň minimálně do neděle sedm bodů. Brňané zůstali na předposledním patnáctém místě a už 400 minut nevstřelili branku.

Zbrojovka Brno
10.01.
fotbal vysíláme

Brno v Tipsport lize válí! Vyhrálo už druhý zápas a je blízko finále

Fotbalisté Brna vyhráli i svůj druhý zápase ve skupině C v zimní Tipsport lize a jsou blízko postupu do Final Four na pražském Vyšehradě.

Martin Juhar v zápase Tipsport ligy proti Pardubicím
06.01.
novasport zimní tradice

První zápas Tipsport ligy vyhrála Zbrojovka! Musela ale otáčet

Fotbalisté Zbrojovky Brno vyhráli úvodní zápas tradiční zimní Tipsport ligy. V domácím prostředí porazili Pardubice 3:1, ale zápas s druholigovým týmem museli otáčet.

14.10.

Pivarník zažil vítěznou premiéru. Zbrojovka porazila Slovácko 2:1!

Fotbalisté Brna v prvním utkání pod vedením nového kouče Romana Pivarníka porazili v 10. ligovém kole Slovácko 2:1. Vedoucí branku vstřelil ve 47. minutě Michal Škoda a v 89. minutě pečetil výhru domácích střídající Tomáš Pilík. Výsledek už jen v nastavení korigoval Tomáš Zajíc. Zbrojovka tříbodovým ziskem ukončila sérii čtyř porážek, naopak Slovácko v posledních sedmi kolech nevyhrálo a vstřelilo jen dva góly.

04.10.
fotbal explzeňák

Trenérská výměna v Brně! Poslední Zbrojovku převzal Pivarník

Novým trenérem fotbalistů Zbrojovky Brno se stal Roman Pivarník. U posledního týmu prvoligové tabulky vystřídal dvojici Richard Dostálek a Lukáš Přerost. Pivarník je už třetím trenérem Brna v této sezoně, v úvodních čtyřech kolech mužstvo vedl Svatopluk Habanec. Pivarník uzavřel v Brně dvouletou smlouvu.

Tomáš Necid
01.10.
1. fotbalová liga

Slavia porazila Zbrojovku Brno. Oba její góly dal Tomáš Necid!

Fotbalisté Slavie v 9. kole první ligy doma zdolali Brno 2:0 a prodloužili svou rekordní šňůru bez porážky na 35 zápasů nejvyšší soutěže. Zůstali tak na třetí příčce tabulky o bod za druhou Olomoucí a osm bodů za vedoucí Plzní. Velký tlak zužitkoval dvěma góly Tomáš Necid, který se v české lize trefil poprvé od května 2014. Slavia vyhrála doma v nejvyšší soutěži pošesté za sebou bez inkasovaného gólu.

Jan Chramosta
10.09.

Boleslav prolomila trápení a poprvé vyhrála. Zbrojovku porazila 3:0!

Fotbalisté Mladé Boleslavi se dočkali první ligové výhry v sezoně. Jeden z aspirantů na pohárové příčky v utkání 6. kola porazil Brno 3:0 a odlepil se z posledního místa v tabulce na čtrnáctou pozici o skóre před dnešního soupeře. Na konci první půle poslal favorita do vedení Tomáš Přikryl, po změně stran se při premiéře v domácím dresu prosadila posila Ruslan Mingazov a třetí trefu vzápětí přidal střídající Jan Chramosta. Zbrojovka v Boleslavi v lize nevyhrála poosmé za sebou a nenavázala na minulé vítězství nad Spartou.