Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Roger Federer
Aktualizováno 16.7. 2017 16:51
wimbledon 2017 Finále mužů

Vítězem letošního Wimbledonu je Roger Federer. Finále vyhrál 3:0!

Švýcarský tenista Roger Federer se ve finále nad ziskem osmého wimbledonského triumfu příliš nenatrápil. Chorvata Marina Čiliče porazil hladce 6:3, 6:1 a 6:4. Federer se tak stal nejúspěšnějším tenistou londýnského grandslamu v historii.

wimbledon 2017 Semifinálový den

Prvním finalistou Wimbledonu je Čilič. Postoupí i Tomáš Berdych?

Chorvatský tenista Marin Čilič postoupil poprvé v kariéře do finále Wimbledonu a zahraje si o druhý grandslamový titul. Vítěz US Open z roku 2014 zdolal v úvodním semifinále Američana Sama Querreyho po tříhodinovém boji 6:7, 6:4, 7:6, 7:5. O slavnou trofej se utká s lepším z duelu mezi Tomášem Berdychem a Švýcarem Rogerem Federerem.

Radek Stepanek
Aktualizováno 9.6. 2016 22:18
tenis forma jako hrom

Štěpánek překvapil! Na turnaji v Německu postoupil do čtvrtfinále

Český tenista Radek Štěpánek překvapil všechny, když v osmifinále tenisového turnaje ve Stuttgartu porazil druhého nasazeného Marina Čiliče po setech 7:6 a 7:5. Dařilo se i nejvýše nasazenému Rogeru Federerovi, který přešel přes Američana Taylora Fritze.

jasná dominance

Šampionem US Open je Čilič, ve finále smetl Nišikoriho

Tenista Marin Čilič získal svůj první grandslamový titul v kariéře. Pětadvacetiletý Chorvat ve finále US Open v New Yorku zcela dominoval a Japonce Keie Nišikoriho porazil za hodinu a 54 minut hladce ve třech setech 6:3, 6:3 a 6:3.