Lars Volden
17.05.
přestup hokejová extraliga

Jihlava má posilu do branky! Bude za ní chytat reprezentant Norska

Nováček hokejové extraligy představil ve středu novou posilu do branky. Barvy slavného českého klubu bude hájit norský gólman Lars Volden, který za svou rodnou zemi chytal i na loňském mistrovství světa.

Dukla Jihlava
aktualizováno 18.04.
gratulujeme hokejová baráž

Senzační Jihlava! Slavný klub je jen krůček od návratu do extraligy

Hokejisté Jihlavy se postarali o prvotřídní senzaci! Díky vítězství 3:2 na ledě českobudějovického Motoru jsou dvě kola před koncem baráže blízko postupu do extraligy. Slavný klub čeká na návrat do elity dlouhých 12 let!

Josef Augusta a Jaromír Jágr
aktualizováno 16.02.
vzpomínáme odešel pan trenér

Český hokej se zahalil do smutku: Zemřel strůjce zlatého hattricku

Český hokej zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 70 let zemřel bývalý reprezentant, uznávaný trenér i strůjce zlatého hattricku Josef Augusta.

Gratton vs. Bilčík - 3
24.01.

Na Kladně bylo veselo. Šlágr první hokejové ligy a duel dvou slavných klubů okořenila opravdu parádní bitka. Jihlavský Vlastimil Bilčík vyzval rváče z NHL - Joshe Grattona! Mstil totiž dva drsné zákroky na své spoluhráče...

To byl obrat! Plzeň otočila zápas v Jihlavě a vykročila za obhajobou

Obhájce titulu z Plzně vstoupil do nového ročníku první fotbalové ligy výhrou 2:1 v Jihlavě. První se sice radovali domácí zásluhou nové lotyšské posily Ikauniekse, po změně stran ale dva bývalí jihlavští hráči Kučera a Kopic zajistili hostům vítězství.

Fanoušci Dukly Jihlava
aktualizováno 20.05.
tradice prodej licence

Hokejová extraliga je k mání, stojí 12 milionů! Vezme to Jihlava?

Dukla Jihlava je blízko návratu do české nejvyšší hokejové soutěže. Stačí prý jen poslat do Karlových Varů 12 milionů korun. Tým z Vysočiny o tom informoval na svých internetových stránkách.

Jihlava remizovala s Mladou Boleslaví
aktualizováno 29.04.
synot liga předehrávka

Fotbalisté Jihlavy zachránili v 27. kole remízu s Mladou Boleslaví

Fotbalisté Mladé Boleslavi nevyužili šanci definitivně si zajistit účast v předkolech Evropské ligy, když v předehrávce 27. kola první ligy remizovali v Jihlavě 1:1. Středočeši přitom vedli po brance Jasmina Ščuka, třináct minut před koncem ale zařídil dělbu bodů Petr Hronek. Jihlava tak má náskok šesti bodů na pásmo sestupu. Pro Mladou Boleslav to byl už 13 soutěžní zápas v řadě bez porážky.

Plzeň v Jihlavě
09.11.
LIGU VEDE O BOD

Plzeň vyhořela v Jihlavě, vítězství nad Spartou je zapomenuto

Fotbalisté vedoucí Plzně ve 14. kole první ligy nečekaně prohráli v Jihlavě 1:2 a v čele tabulky mají už jen bodový náskok na mistrovskou Spartu. Vítězství z minulého týdne nad rivalem z Letné je prakticky zapomenuto.

aktualizováno 05.09.
video slavný klub

Proč hokejová Jihlava odešla ze zápasu? Tady je VIDEO!

Slavná hokejová Jihlava byla potupena. Sice v přípravě, ale už po třetině prohrávala s českobudějovickým HC Motor na jeho ledě 0:6. Za stavu 1:7, ve 33. minutě utkání, pak trenér Vlk odvelel svůj tým do šaten. Zápas předčasně skončil.