Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Krejčí
11.09.
NHL Exhibiční zápasy

Krejčí nesmí do Číny: Zápasy v exotice neodehraje, nemá víza!

Blíží se nová sezona NHL a týmy už se pomalu připravují na ostré souboje mezi mantinely. Vedení nejprestižnější soutěže světa opět zkouší propagovat hokej v zemích, kde ještě není tak rozšířený. I proto odehraje Boston a Calgary dva exhibiční zápasy v Číně. Bruins se ale budou muset obejít bez Davida Krejčího, který do asijské země nemůže odcestovat, jelikož má problém s vízem.

Čeští sportovci
aktualizováno 01.08.
astronomické částky velký přehled

Nejbohatší čeští sportovci: Čech stále v balíku, Pastrňák překvapil!

Tak jako každý rok, zveřejnil časopis Forbes žebříček nejlépe vydělávajících českých sportovců. Jak si polepšil hokejista David Pastrňák a kdo je z českých hvězd v největším balíku se dozvíte uvnitř článku.

Martin Bakoš
aktualizováno 15.06.
nhl další do party

Bakoš posílí česko-slovenský Boston! S Chárou už telefonoval

Slovenský hokejista Martin Bakoš, který ještě před měsícem mířil do mistrovské Komety Brno, se nakonec dohodl v NHL! Tam bude působit v týmu Bostonu Bruins se kterým podepsal dvoucestnou smlouvu na jeden rok.

Prásk.tv píše:

David Krejčí - 1
čtěte o tématu David Krejčí na Prásk.tv
Dominik Hašek mluví o národním týmu
11.05.
ms v hokeji 2018 názor nejpovolanějšího

Teď to všichni viděli, NHL je jinde! Výkon překvapil i legendu Haška

Čeští hokejoví fanoušci jsou po čtvrteční výhře nad Ruskem u vytržení. Oslavné ódy na české duo David Krejčí - David Pastrňák neberou konce a poklonu dokonce vysekla i ruská média. Výrazně se tak ukázalo, že hráči z NHL jsou proti ostatním zkrátka úplně jinde. To potvrdil i legendární brankář Dominik Hašek.

Dmitrij Jaškin
aktualizováno 11.05.
ms v hokeji 2018 jen slova chvály

Davidové jsou klasa, rozplýval se Jaškin! Chválil je i kapitán soupeře

Čeští hokejisté porazili ve čtvrtém zápase na mistrovství světa v Kodani Rusko 4:3 v prodloužení. Mezi střelce se zapsal i Dmitrij Jaškin, který dostal prostor v elitní lajně s Davidem Krejčím a Davidem Pastrňákem. Po zápase se Jaškin nad spoluprácí s bostonskou dvojicí doslova rozplýval.

David Krejčí, David Pastrňák a Dmitrij Jaškin
aktualizováno 10.05.
ms 2018 neskutečný koncert

Superlajna zničila Rusy! Vítězství Česka zařídil drzoun Pastrňák

Čeští hokejisté se na mistrovství světa v Dánsku poprvé představili v kompletním složení i s posilami Davidem Krejčím a Davidem Pastrňákem. V duelu s Ruskem pak i díky gólům noviců a Dmitrije Jaškina porazili Rusko 4:3 po prodloužení. Vítězný gól dal chytře právě Pastrňák.

David Pastrňák a odpolední káva
10.05.
ms 2018 prostě machři

Pastrňák si dal kafe a vyrazil na Rusy! Šlofíček medvědům pomohl

Hokejoví útočníci David Krejčí a David Pastrňák hned po dnešním ranním příletu z Bostonu do dějiště mistrovství světa v Kodani absolvovali s českou reprezentací rozbruslení a budou hrát už ve večerním utkání s Ruskem (20:15). Na levé křídlo se k nim postaví Dmitrij Jaškin.

David Pastrňák a David Krejčí
aktualizováno 10.05.
ms 2018 budou hrát spolu?

Vzniká nová blue-line? Pastrňák a Krejčí oblékli modré rozlišovače!

Hokejová repre se dočkala dvou zámořských posil a nadšení jsou i fanoušci. David Krejčí a David Pastrňák zamířili hned z letiště na rozbruslení a po náročném letu hned oblékli výstroj. Trenér Jandač je oblékl do modré! A kdo zná historii české reprezentace, právě modrá tréninková trika znamenají prestiž.

David Krejčí a Tomáš Plekanec
aktualizováno 09.05.
video parťáci, co se nemusí

Když se potká Krejčí a Plekanec: Dvě rvačky v NHL i jedna medaile!

V NHL možná nenajdete dva větší české soky. David Krejčí a Tomáš Plekanec se v dresech Bostonu a Montrealu už dvakrát dostali do křížku. Poslední incident není starší než tři roky! Teď budou dvě hokejové ikony sedět spolu v jedné kabině. A společně bojovat o medaili pro Česko. Může to fungovat?

David Krejčí a David Pastrňák
09.05.
hokej Hvězdné posily

Jistota pro českou reprezentaci! Tým posílí Krejčí s Pastrňákem!

Hokejovou reprezentaci posílí na mistrovství světa v Kodani útočníci David Krejčí a David Pastrňák z Bostonu. Po zápase národního týmu proti Švýcarsku trenér Josef Jandač potvrdil, že jejich příjezdu do dějiště šampionátu nic nebrání.