Lukáš Radil
aktualizováno včera 09:04
NHL Hokejová noc

Skvělá česká noc: Skóroval Palát, Jaškin, Krejčí, Hertl, poprvé i Radil

Z českého pohledu se dá hokejová noc v NHL shrnout jednoduše jako povedená. Činili se zejména útočníci ve službách San Jose Sharks. Tomáš Hertl a Lukáš Radil odešli z utkání s jedním gólem a pomohli tak k výhře svého týmu nad Arizonou 5:3.

David Pastrňák
aktualizováno 12.11.
NHL Hokejový večer

Pastrňákova forma pokračuje: Proti Vegas gól, asistence a výhra!

V nočním utkání si Boston připsal druhou výhru v řadě, když porazil Vegas 4:1. Jeden gól dal i nejproduktivnější Čech David Pastrňák, který v minulém zápase proti Torontu zazářil hattrickem. Jeho český parťák David Krejčí si z utkání proti Golden Knights odnesl jednu asistenci. Tu měl i v zápase San Jose a Calgary Tomáš Hertl.

Zdeno Chára a Jakub Voráček
26.10.

Chára srazil Philadelphii, Simon se podílel na 9 gólech Pittsburghu!

Kapitán Bostonu Zdeno Chára srazil dvěma góly v nočním zápase NHL Philadelphii. Bruins vyhráli 3:0 a jednu asistenci si v utkání zapsal i David Krejčí. Obrovský debakl si odneslo Calgary ze zápasu s Pittsburghem. Flames prohráli vysoko 1:9, za hosty dvakrát asistoval Dominik Simon.

Prásk.tv píše:

David Krejčí - 1
čtěte o tématu David Krejčí na Prásk.tv
David Krejčí
19.10.
nhl noční zápasy

Pastrňák i Krejčí stříleli góly, Boston ale padl v prodloužení!

Bostonští Davidové Pastrňák a Krejčí si v zápase na ledě Edmontonu připsali gólové trefy, ale domácí nakonec vyhráli 3:2 v prodloužení.

11.09.
NHL Exhibiční zápasy

Krejčí nesmí do Číny: Zápasy v exotice neodehraje, nemá víza!

Blíží se nová sezona NHL a týmy už se pomalu připravují na ostré souboje mezi mantinely. Vedení nejprestižnější soutěže světa opět zkouší propagovat hokej v zemích, kde ještě není tak rozšířený. I proto odehraje Boston a Calgary dva exhibiční zápasy v Číně. Bruins se ale budou muset obejít bez Davida Krejčího, který do asijské země nemůže odcestovat, jelikož má problém s vízem.

Čeští sportovci
aktualizováno 01.08.
astronomické částky velký přehled

Nejbohatší čeští sportovci: Čech stále v balíku, Pastrňák překvapil!

Tak jako každý rok, zveřejnil časopis Forbes žebříček nejlépe vydělávajících českých sportovců. Jak si polepšil hokejista David Pastrňák a kdo je z českých hvězd v největším balíku se dozvíte uvnitř článku.

Martin Bakoš
aktualizováno 15.06.
nhl další do party

Bakoš posílí česko-slovenský Boston! S Chárou už telefonoval

Slovenský hokejista Martin Bakoš, který ještě před měsícem mířil do mistrovské Komety Brno, se nakonec dohodl v NHL! Tam bude působit v týmu Bostonu Bruins se kterým podepsal dvoucestnou smlouvu na jeden rok.

Dominik Hašek mluví o národním týmu
11.05.
ms v hokeji 2018 názor nejpovolanějšího

Teď to všichni viděli, NHL je jinde! Výkon překvapil i legendu Haška

Čeští hokejoví fanoušci jsou po čtvrteční výhře nad Ruskem u vytržení. Oslavné ódy na české duo David Krejčí - David Pastrňák neberou konce a poklonu dokonce vysekla i ruská média. Výrazně se tak ukázalo, že hráči z NHL jsou proti ostatním zkrátka úplně jinde. To potvrdil i legendární brankář Dominik Hašek.

Dmitrij Jaškin
aktualizováno 11.05.
ms v hokeji 2018 jen slova chvály

Davidové jsou klasa, rozplýval se Jaškin! Chválil je i kapitán soupeře

Čeští hokejisté porazili ve čtvrtém zápase na mistrovství světa v Kodani Rusko 4:3 v prodloužení. Mezi střelce se zapsal i Dmitrij Jaškin, který dostal prostor v elitní lajně s Davidem Krejčím a Davidem Pastrňákem. Po zápase se Jaškin nad spoluprácí s bostonskou dvojicí doslova rozplýval.

David Krejčí, David Pastrňák a Dmitrij Jaškin
aktualizováno 10.05.
ms 2018 neskutečný koncert

Superlajna zničila Rusy! Vítězství Česka zařídil drzoun Pastrňák

Čeští hokejisté se na mistrovství světa v Dánsku poprvé představili v kompletním složení i s posilami Davidem Krejčím a Davidem Pastrňákem. V duelu s Ruskem pak i díky gólům noviců a Dmitrije Jaškina porazili Rusko 4:3 po prodloužení. Vítězný gól dal chytře právě Pastrňák.