Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

judo vítězství

Krpálek chtěl odstoupit, nakonec ale porazil jedničku a bere zlato!

Judista Lukáš Krpálek má na kontě další velký úspěch v nejtěžší váhové kategorii. Ve finále čínské grand prix si poradil s Mongolem Ulzibajarem, když předtím v semifinále zdolal i světovou jedničku Rusa Volkova.

infobiro.tv rozhovor

Krpálek prozradil plány, teď se chystá na cestu do Asie! VIDEO

Loňská sezóna byla pro judistu Lukáše Krpálka velice úspěšná a to především díky získání olympijského zlata v Riu. Pro další sezónu se rozhodl změnit váhovou kategorii a neváhal přestoupit rovnou do té královské. Co Lukáše čeká mezi obry nad 100 kilogramů v nejbližších dnech?

2015427
Aktualizováno 27.6. 2017 08:04
video zpestření přípravy

Judista Krpálek jak ho neznáte. Do ruky vzal raketu a válel na antuce!

Lukáš Krpálek po přestupu si na přechod do těžší váhové kategorie podle svých slov stále zvyká. Nicméně i v přípravě si udělal čas a odskočil si ke sportu, který byste u něj asi jen těžko čekali - k tenisu. Jak mu to šlo se podívejte na videu.

Prásk.tv píše:

Eva Krpálková - 1
čtěte o tématu Lukáš Krpálek na Prásk.tv
Lukáš Krpálek
Aktualizováno 15.6. 2017 13:12
to snědl?! to je kusanec

Všichni hubnou do plavek, jen judista Krpálek přibírá do kimona!

Léto klepe na dveře a většina ženské populace řeší, jak se narychlo zbavit přebytečných kilogramů, které nechtějí vystavovat v plavkách. To olympijský vítěz, judista Lukáš Krpálek má opačný problém a tak nabírá kila, aby potrápil konkurenci v kategorii těžké váhy.

Judo Mistrovství Evropy

Olympijský vítěz Lukáš Krpálek vybojoval evropský bronz!

Judista Lukáš Krpálek vybojoval na mistrovství Evropy ve Varšavě bronzovou medaili ve váhové kategorie nad 100 kilogramů. Po čtvrtfinálové prohře s Gruzíncem Guramem Tušišvilim zvládl olympijský vítěz z Ria opravu a porazil Ukrajince Stanislava Bondarenka. V duelu o konečné třetí místo porazil Poláka Macieje Sarnackého.

Lukáš Krpálek
Aktualizováno 9.4. 2017 18:40
machr ono to půjde

Krpálek válí dál! Má první triumf po přestupu do královské třídy

Lukáš Krpálek je borec a dál přesvědčuje svět juda, že může být nejlepším z nejlepších. Na Grand Prix v turecké Antalyi vyhrál celý turnaj! Slaví tak své premiérové zlato v nejtěžší katergorii nad 100 kilogramů.

Lukáš Krpálek
Aktualizováno 26.2. 2017 19:08
judo velká paráda

Skvělá premiéra! V nejtěžší váze sejmul Krpálek 170kilového obra

Judista Lukáš Krpálek při své premiéře v nejvyšší váhové kategorii ukázal, že i zde bude patřit k favoritům. Olympijský šampión porazil na Grand Prix v Düsseldorfu světovou dvojku Daniela Nateu. A to tenhle Rumun váží přes 170 kilogramů! Krpálek prohrál až v semifinále s Japoncem Kokorou Kageurou.

Radek Faksa
Aktualizováno 20.1. 2017 17:42
Bitka Tvrďák Faksa

Mstitel Faksa už se zase popral! Judista Krpálek by chvatu tleskal

Ve hvězdami nabitém kádru Dallasu Stars se český centr Radek Faksa rozhodně neztrácí. Naopak! V zámoří mají zápal pro hru rádi a Faksa v minulém zápase opět dokázal, že se toho nebojí! I svou druhou rvačku v NHL vyhrál!

Jiří Prskavec a Lukáš Krpálek
Aktualizováno 8.1. 2017 19:16
Zábava Nechyběly pády

Olympijští kámoši na ledě: Jak umí bruslit Krpálek s Prskavcem?

Společně tráví hodně času, hlavně od úspěšné olympiády v Riu. Zlatý judista Lukáš Krpálek a bronzový vodní slalomář Jiří Prskavec vyrazili na rybník. Na sociální síti se pochlubili fotkou i videem. Asi vědí, že si vybrali ten správný sport a s humorem se zasmáli nad tím, že si na zamrzlé vodě alespoň nic neudělali.

Lukáš Krpálek
Aktualizováno 23.12. 2016 00:12
gratulace tradiční anketa

Králem za zlato z Ria! Sportovcem roku 2016 je judista Krpálek

Sportovcem roku v České republice se pro rok 2016 stal olympijský vítěz Lukáš Krpálek. Šestadvacetiletý judista z Jihlavy a vlajkonoš české výpravy v Rio de Janeiru se stal vítězem ankety poprvé. Druhý skončil kajakář Josef Dostál, třetí biatlonistka Gabriela Koukalová.