Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lukáš Krpálek se ženou Evou a dcerou Mariankou
10.05.
gratulujeme krásná rodinka

Olympijský hrdina Krpálek je podruhé tátou! Splnilo se mu přání

Drsňák Lukáš Krpálek se dočkal dalšího krásného dárku od své ženy Evy. Z urostlého judisty je rozněžnělý táta, který si dnes poprvé mohl pochovat dceru Mariánku.

Lukáš Krpálek
29.04.
judo v roce 2020

Fantazie pro české judo! Praha bude hostit evropský šampionát

Praha bude v roce 2020 hostit podruhé v historii mistrovství Evropy v judu. Šampionát se uskuteční v O2 areně. Českému svazu dnes pořadatelství přidělila Evropská unie juda.

Lukáš Krpálek
28.04.
me pan neporazitelný

Nevídaná série: Krpálek je potřetí v řadě mistrem Evropy v judu!

Judista Lukáš Krpálek se potřetí v kariéře stal mistrem Evropy. Na šampionátu v Tel Avivu poprvé ovládl váhovou kategorii nad 100 kilogramů, když vyhrál všechny čtyři zápasy a získal již pátou evropskou medaili.

Prásk.tv píše:

Eva Krpálková - 1
čtěte o tématu Lukáš Krpálek na Prásk.tv
Lukáš Krpálek
04.03.
Judo European Open

Judista Krpálek získal v Praze bronz. Klammert skončil stříbrný!

Poprvé od olympiády v brazilském Riu de Janeiru bojoval Lukáš Krpálek na domácím tatami. Na European Open v Praze získal bronzovou medaili. Dařilo se i jinému Čechovi. David Klammert získal stříbro v kategorii do 90 kilogramů.

Lukáš a Eva Krpálkovi
aktualizováno 20.12.
Přírůstek do rodiny Skvělá zpráva

Krpálek se stane podruhé otcem! Bude to kluk, nebo holčička?

Slavný judista Lukáš Krpálek vyslal do světa radostnou zprávu. Jeho sličná žena Eva čeká druhé miminko. Po chlapečkovi přibude v jejich krásné rodině brzy také holčička!

Lukáš Krpálek
25.08.
judo zdravotní problémy

Světový šampionát bude bez Krpálka! Nepustí ho zraněný kotník

Judista Lukáš Krpálek se definitivně nezúčastní mistrovství světa v Budapešti. Do Maďarska ho nepustí zranění kotníku. V polovině srpna si přetrhl vazy.

Lukáš Krpálek
15.08.
Judo Smutná zpráva

Olympijský vítěz Krpálek si přetrhl vazy. Pravděpodobně přijde o MS!

Judista Lukáš Krpálek si v tréninku přetrhl vazy v kotníku. Olympijský vítěz z Ria de Janeiro tak s největší pravděpodobností přijde o mistrovství světa v Budapešti, kde má startovat za 18 dní. Nohu má nyní v sádře. Věří nicméně, že by šampionát mohl stihnout.

Lukáš Krpálek a zlato z olympiády v Riu
02.07.
judo vítězství

Krpálek chtěl odstoupit, nakonec ale porazil jedničku a bere zlato!

Judista Lukáš Krpálek má na kontě další velký úspěch v nejtěžší váhové kategorii. Ve finále čínské grand prix si poradil s Mongolem Ulzibajarem, když předtím v semifinále zdolal i světovou jedničku Rusa Volkova.

Lukáš Krpálek
29.06.
infobiro.tv rozhovor

Krpálek prozradil plány, teď se chystá na cestu do Asie! VIDEO

Loňská sezóna byla pro judistu Lukáše Krpálka velice úspěšná a to především díky získání olympijského zlata v Riu. Pro další sezónu se rozhodl změnit váhovou kategorii a neváhal přestoupit rovnou do té královské. Co Lukáše čeká mezi obry nad 100 kilogramů v nejbližších dnech?

2015427
aktualizováno 27.06.
video zpestření přípravy

Judista Krpálek jak ho neznáte. Do ruky vzal raketu a válel na antuce!

Lukáš Krpálek po přestupu si na přechod do těžší váhové kategorie podle svých slov stále zvyká. Nicméně i v přípravě si udělal čas a odskočil si ke sportu, který byste u něj asi jen těžko čekali - k tenisu. Jak mu to šlo se podívejte na videu.

 

Reklama