Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lukáš Krpálek
04.03.
Judo European Open

Judista Krpálek získal v Praze bronz. Klammert skončil stříbrný!

Poprvé od olympiády v brazilském Riu de Janeiru bojoval Lukáš Krpálek na domácím tatami. Na European Open v Praze získal bronzovou medaili. Dařilo se i jinému Čechovi. David Klammert získal stříbro v kategorii do 90 kilogramů.

Lukáš a Eva Krpálkovi
aktualizováno 20.12.
Přírůstek do rodiny Skvělá zpráva

Krpálek se stane podruhé otcem! Bude to kluk, nebo holčička?

Slavný judista Lukáš Krpálek vyslal do světa radostnou zprávu. Jeho sličná žena Eva čeká druhé miminko. Po chlapečkovi přibude v jejich krásné rodině brzy také holčička!

Lukáš Krpálek
25.08.
judo zdravotní problémy

Světový šampionát bude bez Krpálka! Nepustí ho zraněný kotník

Judista Lukáš Krpálek se definitivně nezúčastní mistrovství světa v Budapešti. Do Maďarska ho nepustí zranění kotníku. V polovině srpna si přetrhl vazy.

Prásk.tv píše:

Eva Krpálková - 1
čtěte o tématu Lukáš Krpálek na Prásk.tv
Lukáš Krpálek
15.08.
Judo Smutná zpráva

Olympijský vítěz Krpálek si přetrhl vazy. Pravděpodobně přijde o MS!

Judista Lukáš Krpálek si v tréninku přetrhl vazy v kotníku. Olympijský vítěz z Ria de Janeiro tak s největší pravděpodobností přijde o mistrovství světa v Budapešti, kde má startovat za 18 dní. Nohu má nyní v sádře. Věří nicméně, že by šampionát mohl stihnout.

Lukáš Krpálek a zlato z olympiády v Riu
02.07.
judo vítězství

Krpálek chtěl odstoupit, nakonec ale porazil jedničku a bere zlato!

Judista Lukáš Krpálek má na kontě další velký úspěch v nejtěžší váhové kategorii. Ve finále čínské grand prix si poradil s Mongolem Ulzibajarem, když předtím v semifinále zdolal i světovou jedničku Rusa Volkova.

Lukáš Krpálek
29.06.
infobiro.tv rozhovor

Krpálek prozradil plány, teď se chystá na cestu do Asie! VIDEO

Loňská sezóna byla pro judistu Lukáše Krpálka velice úspěšná a to především díky získání olympijského zlata v Riu. Pro další sezónu se rozhodl změnit váhovou kategorii a neváhal přestoupit rovnou do té královské. Co Lukáše čeká mezi obry nad 100 kilogramů v nejbližších dnech?

2015427
aktualizováno 27.06.
video zpestření přípravy

Judista Krpálek jak ho neznáte. Do ruky vzal raketu a válel na antuce!

Lukáš Krpálek po přestupu si na přechod do těžší váhové kategorie podle svých slov stále zvyká. Nicméně i v přípravě si udělal čas a odskočil si ke sportu, který byste u něj asi jen těžko čekali - k tenisu. Jak mu to šlo se podívejte na videu.

Lukáš Krpálek
aktualizováno 15.06.
to snědl?! to je kusanec

Všichni hubnou do plavek, jen judista Krpálek přibírá do kimona!

Léto klepe na dveře a většina ženské populace řeší, jak se narychlo zbavit přebytečných kilogramů, které nechtějí vystavovat v plavkách. To olympijský vítěz, judista Lukáš Krpálek má opačný problém a tak nabírá kila, aby potrápil konkurenci v kategorii těžké váhy.

Lukáš Krpálek a Alexandr Jurečka
22.04.
Judo Mistrovství Evropy

Olympijský vítěz Lukáš Krpálek vybojoval evropský bronz!

Judista Lukáš Krpálek vybojoval na mistrovství Evropy ve Varšavě bronzovou medaili ve váhové kategorie nad 100 kilogramů. Po čtvrtfinálové prohře s Gruzíncem Guramem Tušišvilim zvládl olympijský vítěz z Ria opravu a porazil Ukrajince Stanislava Bondarenka. V duelu o konečné třetí místo porazil Poláka Macieje Sarnackého.

Lukáš Krpálek
aktualizováno 09.04.
machr ono to půjde

Krpálek válí dál! Má první triumf po přestupu do královské třídy

Lukáš Krpálek je borec a dál přesvědčuje svět juda, že může být nejlepším z nejlepších. Na Grand Prix v turecké Antalyi vyhrál celý turnaj! Slaví tak své premiérové zlato v nejtěžší katergorii nad 100 kilogramů.