Kateřina Siniaková
05.10.
tenis tak to je škoda

Siniaková v Pekingu dohrála! Nestačila na Dánku Wozniackou

Tenistka Kateřina Siniaková se z turnajem v Pekingu loučí. Ve čtvrtfinále nestačila na dánskou soupeřku Caroline Wozniackou. Česká hráčka podlehla dánské favoritce a bývalé jedničce žebříčku dvakrát 2:6.

Caroline Wozniacká
04.06.
tenis french open

Světová dvojka Wozniacká překvapivě končí! Halepová jde dál

Dánská tenistka Caroline Wozniacká vypadla na French Open ve 4. kole a neobhájí loňskou čtvrtfinálovou účast. Vítězka letošního Australian Open, která je na pařížské antuce nasazena jako číslo dvě, podlehla Rusce Darje Kasatkinové 6:7 a 3:6.

26.03.

Polská tenistka Caroline Woznická napsala na svůj twitter, že jí během zápasu na turnaji v Miami vyhrožovali.

Prásk.tv píše:

TOP 15 sexy tenistek
čtěte o tématu Caroline Wozniacká na Prásk.tv
aktualizováno 26.03.
tenis otřesné chování

Zdrcená tenistka Wozniacká: Mojí rodině vyhrožovali smrtí!

Tenisový turnaj v Miami, kde válí i naše české hráčky Petra Kvitová a Karolína Plíšková, řeší pořádný skandál. Aktuálně druhá hráčka světa Caroline Wozniacká popsala, co se dělo v hledišti během jejího zápasu.

25.03.
Tenis Turnaj v Miami

Kráska Wozniacká se bojí o rodinu. Jejím blízkým vyhrožovali smrtí!

Tenisový turnaj v Miami platí u mnoha hráčů za velmi oblíbený. Dánka Caroline Wozniacká to má ovšem naopak. A to poté, co si na něm během zápasů vyslechla děsivá slova. Někteří diváci v Miami jí a její rodině totiž vyhrožovali smrtí. Sprostě pokřikovali i na Wozniacké neteř a synovce.

29.01.
Tenis Další meta

Nový cíl vítězky Australian Open Caroline Wozniacké: Opustí tenis?

Vítězka letošního Australian Open Caroline Wozniacká má v životě nový cíl. Netýká se však sportovního odvětví, ale módy, respektive modelingu. Chtěla by se totiž ukázat na titulní stránce známého časopisu. Jistě tím jedna z nejpůvabnějších hráček WTA potěší mnoho svých fanoušků.

aktualizováno 25.01.
grandslam australian open

Finále, jak má být! Wozniacká a Halepová si zahrají i post jedničky

Dánská tenistka Caroline Wozniacká a Rumunka Simona Halepová se utkají o titul na grandslamovém Australian Open. Sobotní finále v Melbourne Parku bude zároveň bojem o post světové jedničky.

aktualizováno 29.10.
wta turnaj mistryň

Wozniacká je královnou! Turnaj mistryň vyhrála poprvé v kariéře

Dánka Caroline Wozniacká vyhrála Turnaj mistryň. Semifinálová přemožitelka české tenistky Karolíny Plíškové v dnešním finále v Singapuru porazila dvakrát 6:4 Američanku Venus Williamsovou.

Simona Halepová
aktualizováno 25.10.
turnaj mistryň základní skupiny

Jednička s kanárem! Wozniacká přehrála Halepovou 6:0, 6:2

Druhé vystoupení na Turnaji mistryň si světová tenisová jednička Simona Halepová zřejmě za rámeček nedá. S Dánkou Caroline Wozniackou prohrála rumunská hráčka ve dvou setech, když v tom prvním dokonce dostala kanára, tedy prohrála 0:6. Ve druhé sadě pak uhrála dvě hry.

Karolína Plíšková
aktualizováno 01.07.
Tenis Povedená generálka

Plíšková před Wimbledonem slaví, ovládla turnaj v Eastbourne!

Karolína Plíšková zvládla generálku před blížícím se Wimbledonem a ve finále turnaje v Eastbourne přehrála Caroline Wozniackou z Dánska po setech 6:4 a 6:4, získala tak třetí letošní titul.