Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Daniel Křetínský a David Lafata
28.09.
video hodně otevřené

Lafata natřel Křetínského: Vůbec nerozumí fotbalu, ač si to myslí!

Tolik otevřený rozhovor o fotbalové Spartě fanoušci letenského klubu asi dlouho neslyšeli. Postaral se o něj David Lafata v pořadu česká ulička Michala Hrdličky. A šéf Sparty Daniel Křetínský si ho asi za rámeček nedá.

Michal Hrdlička se svým otcem na svatbě v Monaku.
16.09.
fotbal Bude to velké

Hrdlička truchlí po zesnulém otci: Toto uspořádal na jeho počest!

Na začátku září zasáhla Michala Hrdličku tragická zpráva. Jeho otec Václav, někdejší fotbalista Slavie či Bohemians, prohrál boj s rakovinou prostaty a v pouhých 56 letech zemřel. Jeho syn, manažer a manžel tenistky Karolíny Plíškové, teď pro něj uspořádal vzpomínkový turnaj.

Karolína Plíšková
aktualizováno 05.09.
Tenistka US Open

Smutek z úmrtí tchána: Plíšková se na tiskovce rozbrečela a odešla

Prohrála ve čtvrtfinále se Serenou Williamsovou, ale sama ví, že jsou v těchto dnech důležitější věci, než je tenis. Karolínina Plíšková se těžce vyrovnává se smrtí svého tchána – otce Karolína manžela a manažera Michala Hrdličky. Na tiskové konferenci se kvůli této smutné události rozbrečela a odešla.

Prásk.tv píše:

Zemřel Václav Hrdlička
čtěte o tématu Michal Hrdlička na Prásk.tv
Michal Hrdlička se svým otcem na svatbě v Monaku.
04.09.
Smutná událost Díky táto

Hrdličku zasáhla krutá zpráva. Poprvé promluvil o zesnulém otci

Těžká zpráva se donesla Michalovi Hrdličkovi přes půl světa až na US Open, kde dělá manažera své manželce Karolíně Plíškové. Jeho otec Václav Hrdlička prohrál boj s rakovinou prostaty. "Táto, děkuji ti za vše. Budu se snažit ze všech sil, abys na mě byl pyšnej," poslal poslední pozdrav nejmladší syn Michal.

Václav Hrdlička
aktualizováno 03.09.
r.i.p. nečekaná zpráva

Smutek ve fotbalové Bohemce i Slavii: Zemřel Václav Hrdlička

Smutná zpráva přišla z fotbalového prostředí. Ve věku 56 let zemřel po těžké nemoci bývalý hráč Bohemians Václav Hrdlička. Smutek ale dolehl i na grandslamové US Open. Bývalý fotbalista byl otcem sportovního komentátora a manažera Michala Hrdličky a zároveň tchánem Karolíny Plíškové.

Karolína Plíšková
aktualizováno 13.08.
tenis tak to je šok

Plíšková propustila trenéra! Krupa prý nenaplnil její očekávání

Tenistka Karolína Plíšková ukončila spolupráci s trenérem Tomášem Krupou, pod jehož vedením hrála od loňského listopadu. Informoval o tom web idnes.cz.

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička
28.07.
Tenistka Chvíli po svatbě

Jak se poznali? Otevřený rozhovor zamilovaných "Hrdliček"! VIDEO

Čerství manželé Hrdličkovi poskytli pro WTA zajímavý rozhovor o tom, jak mezi nimi vznikl vztah. Manžel a zároveň manažer Michal také odhalil, kdy a proč Karolína brečela.

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička na svatbě
aktualizováno 19.07.
Velký den Radostná novinka

SVATBA: Karolína Plíšková si vzala Michala Hrdličku! VIDEO

Velká svatba českého sportu! Tenistka Karolína Plíšková si vzala Michala Hrdličku, svého přítele a manažera. Na sociální síti už je video, které zachycuje novomanžele těsně po obřadu.

Karolína Plíšková
18.05.
Tenistka Příliš moc emocí

Vzteklá Plíšková zná svůj trest: Toto zaplatí za rozbitý umpire!

Karolína Plíšková už zná svůj trest za rozbitý umpire a výbuch emocí směrem k rozhodčí, která špatně zahlásila aut, a ten prakticky rozhodl zápas v neprospěch české hráčky. Ženská tenisová asociace WTA udělila Plíškové pokutu a podle jejího manažera a partnera Michala Hrdličky jde o šestimístnou částku.

Pavel Novotná a Karolína Plíšková
aktualizováno 19.10.
tenis válka českých tenistek

Pavel Novotný objasnil, proč si Plíšková může dovolit cokoliv!

Dívčí válka, podraz, skandál, zničené kamarádství...ne, tohle není námět na pokračování legendárního seriálu Beverly Hills, ale realita, která v posledních dnech hýbe českým tenisem. Karolínu Plíškovou povede od nové sezony dnes už bývalý trenér Barbory Strýcové. A právě dohoda mezi Plíškovou a Tomášem Krupou nastartovala mezi tenistkami doslova válku. Jak celou kauzu vidí bulvární novinář Pavel Novotný?